Skocz do zawartości

Telewizor


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jakie są zdania innych użytkowników na temat tego modelu? On ma prawie 24 cale?

Jeżeli nie ma 12 V to jak go zasilę z dodatkowego akumulatora?

Mam w przyczepie przetwornicę z 230 V na 12 V jeżeli chodzi o oświetlenie i pompkę.Czy będę wtedy musiał mieć przetwornicę z 12 V na 230 V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a nie masz gniazdek 230 V ? Po co Ci przetwornica z 12 na 230 V i tak nie jeździsz na dziko tylko podłączasz się pod 230 V na kempingach. A TV całkiem zgrabne i parametry w miarę do cepki nie mówiąc o cenie, tylko ta firma, co to jest ?

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a nie masz gniazdek 230 V ? Po co Ci przetwornica z 12 na 230 V i tak nie jeździsz na dziko tylko podłączasz się pod 230 V na kempingach. A TV całkiem zgrabne i parametry w miarę do cepki nie mówiąc o cenie, tylko ta firma, co to jest ?

Wiesz przemyślałem temat i żeby nie być zaskoczonym na  zlotach i ograniczonym prądem 230 V oraz w dziczy założę sobie dodatkowy akumulator  i dlatego telewizor mógłby być na 12 V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medion jest częścią Lenovo , to dobry sprzęt za małe pieniądze , przed świętami będą niezłe tablety w Aldi ;) oczywiście Lenovo ale w cenie Mediona 

 

*Medion AG – niemieckie przedsiębiorstwo założone 1982 roku. Od 1 czerwca 2011, Medion AG jest własnością Lenovo Group Ltd (LNVGY).

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie też dobrze zrobiłeś, tylko jak leje to co  ? Do domu ?

Żartujesz ? Przecie pisałem, że żona ma dla mnie więcej czasu ! ;)

No i nareszcie przydaje się zewnętrzny HD 1 tb do notebooka, gdzie mam jakieś 150 filmów, w większości do obejrzenia ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie ja miałem na myśli, że dobrze zrobiłeś wywalając TV a nie Żonę. Żonka ma więcej czasu to oczywiście OK nawet i w czasie deszczu :yay:  :yay:  :yay:



Andrzej, jak dla mnie to ten TV ma wystarczająco dobre parametry jak do cepki. Cena też atrakcyjna. Dla mnie wielkość akuratna. Wygląd nie powala, ale ujdzie. Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.5 kg mało nie jest jak na 24 '' ale napęd DVD też kilka dkg waży, więc sam TV poniżej 5 kg, ujdzie w tłoku. Ciekawe czy oprócz allegro jakiaś fizyczna sieć sklepów ma ten model w ofercie, żeby zobaczyć faktycznie jak odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.5 kg mało nie jest jak na 24 '' ale napęd DVD też kilka dkg waży, więc sam TV poniżej 5 kg, ujdzie w tłoku. Ciekawe czy oprócz allegro jakiaś fizyczna sieć sklepów ma ten model w ofercie, żeby zobaczyć faktycznie jak odbiera.

Boje się trochę tych wynalazków,ciekawe kto to naprawia na gwarancji,a dopiero kto po gwarancji,czy jest dostęp do części.

Dlatego wolałbym coś z renomowanej firmy,która ma przynajmniej swoje serwisy i częsci w kraju.Codziennie TV się nie kupuje.Już kupiłem kiedyś DVD dla córki za zagłówek 7 cali-to znajomy z  serwisu RTV mi powiedział,że gdybym kupił coś konkretnego,firmowego to można to chociaż naprawić i jest sens inwestowania w części. :oslabiony:

Gość sprzedaje na necie i gdzie go później będę szukał jak np. splajtuje ?

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.