Skocz do zawartości

Telewizor


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 407
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To już zależy od wydajności prądowej i zabezpieczeń w konkretnym telewizorze. I nie ma większego znaczenia czy pracuje na zasilaniu 230 czy 12 - i tak musi wystabilizować do 5V. Sądzę wręcz że z 12V będzie łatwiej bo nie ma po drodze zasilacza 230/12V,

Edytowane przez Świstak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja podłączałem tylko małe laptopowe (do 1T włącznie) i zasilałem tylko z TV. Podłączałem też większe ale tylko testowo i miały własne zasilanie.

Tak że 2,5' uciągnie .......... a duże "pełnowymiarowe" to nie próbowałem.

AAAAAAAa i mam ten większy TV

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jeśli chodzi o kwestie przyjemniejsze czyli RABAT, to mam zgodę na 5% rabatu na telewizory i inne produkty w naszym sklepie internetowym, jak i zamówieniach telefonicznych. W przypadku TV1561 daje to cenę 569zł, na hasło "forum karawaning" :)

 

rant.gifNie mogłeś zarejestrować się wcześniej ? Miesiąc temu kupiłem na alledrogo 15" bo u was w sklepie nie było i rabacik przeszedł mi koło nosa beksa.gif Telewizorek przyzwoity. Telewizja analogowa i cyfrowa naziemna jest odbierana, dysk 2,5" 500 GB zasilany z usb działa bez zarzutu (sprawdzałem na 230 v). Tylko dźwięk taki jakiś plastikowy, nienaturalny trochę, ale można się przyzwyczaić Chyba jeszcze skuszę się na ten 21". smirk(1).gif

Edytowane przez GrzesiekW (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dysk 2,5 cala to nie ma najmniejszego problemu, również jeśli podłączony jest kablem samochodowym 12V. Ważne jeszcze jest to, że telewizor potrafi odczytywać kilkanaście popularnych rozszerzeń, a także co jest raczej rzadkością w produktach tego typu obsługuję funkcję PVR, czyli nagrywania telewizji dvb-t na pamięć przenośną.

 

GrzesiekW, przykro mi, że nie załapałeś się na rabat, daj znać następnym razem na pewno przygotujemy dla Ciebie jakąś ofertę specjalną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nadmienił przedmówca, rozmiar ma znaczenie.

W starej przyczepce ślepiłem się w ekran 14". Do nowej przyczepki (będę ja odbierał niebawem) pozwoliłem sobie - za entuzjastyczną aprobatą żony - na telewizorek 24" (Samsung T24A550). Chodził mi po glowie monitor 27" ale jakoś wydawał mi się odrobinę za duży :(

To jest all in one - monitor komputerowy, ma wbudowany tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej, wejścia HDMI, USB, ful HD. Już podłączyłem pod tuner N i rewelacja.

Będzie zamontowany w przyczepce na wysięgniku.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo miło zaskoczony nowym podejściem Mistrala do klienta. Dzięki pomocy kolegi Igor-Mistral dostałem GRATIS (!!!) nową klapkę do mojego DVD. Tak więc mój długi bój z firmą o część zamienną zakończył się pełną satysfakcją. Tak trzymać Mistralu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Stary monitorek dobrze chodził i sie nachodził koszt naprawy przewyższa wartość :oslabiony: żeby za dużo nie inwestować zakupiłem monitorek lcd 19 "109 złociszy i tunerek DVB 120 właśnie po testach na przetwornicy pobór 2,7A zestaw myślę ze nie jest źle

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla wszystkich noszących się z zamiarem zakupy tv przed igrzyskami, pragnę poinformować, że dysponujemy nowym świetnym modelem 18,5 cala. Zasilany oczywiście 12V, świetne kąty widzenia, tuner dvb-t + nagrywanie tak samo w standardzie. Jeżeli więc są chętni przypominam o stałym rabacie 5% dla użytkowników forum, na wszystkie produkty w tym także na anteną dookólną TV do samochodu. W razie pytań służę pomocą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.