Jump to content
liwiusz333

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej

Recommended Posts

Pawlusiak

Już myślałem, że zgadłeś jakie psy mam, buliki (ew. bóle :)) lubią trochę drapnąć, stąd przyda się nie tylko przenikalność płynów i piasku, ale także wytrzymałość.

Iven

Koledzy ..i koleżanki szukam podłogi -wykładziny o szer .300cm (w większości ofert występują 250cm) , wydaje mi się że chodzi mi o "bolono-podobną", czyli taką plecionkę z tworzywa ,a nie tą powlekaną gumą ....o gramaturze 400g/m2 ->. Może ktoś podsunie jakiś link , lub podrzuci pomysł gdzie pytać ?  Widziałem Safari , ale wydaje mi się trochę zbyt wiotka (300g/m2). Wszelkie sugestie mile widziane 😉

chris_66

brunner kinetik teraz to się nazywa

Iven
2 godziny temu, chris_66 napisał:

brunner kinetik teraz to się nazywa

trochę drogo ....🤔 (gomarket 300x400- 500zł)

Boas43

Ja mam taką tylko że mniejsza. Przez 3 lata zero zużycia. Gramatura jest duża i przez to też lekka nie jest, ale przynajmniej wiatr nie porywa i zbędne są mocowania.

https://allegro.pl/oferta/podloga-kempingowa-villa-soft-deluxe-300x550-7876210523?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Iven
26 minut temu, Boas43 napisał:

Ja mam taką tylko że mniejsza. Przez 3 lata zero zużycia. Gramatura jest duża i przez to też lekka nie jest, ale przynajmniej wiatr nie porywa i zbędne są mocowania.

https://allegro.pl/oferta/podloga-kempingowa-villa-soft-deluxe-300x550-7876210523?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

i o takie coś mi chodziło 😉 już do nich dzwoniłem , najmniejsza jaka występuje w szer.300cm to 550, trochę dla mnie za duża ,ale to i tak jest dobra cena i towar widzę też jest mocny . dzięki

chris_66
trochę drogo .... (gomarket 300x400- 500zł)

Nie

chris_66

.

Iven

No właśnie takiej nie chciałem . W opinii wielu użytkowników jest mniej trwała i łapie brud . Jedyna jej zaletą jest miękkość i przyjemność w chodzeniu. 

Zulos

Wiem, że każdy ma swoje preferencje podłogowe, ale jak dla mnie Safari RULEZ!:-)🤘

filipert

A u mnie siatka mesh z odzysku bez kosztów przeszła pozytywne testy. 

Na razie był kawałek 2,5x2,5. 

Bardzo trwała, łatwa w utrzymaniu czystości i lekka. 

Wady: śliska, cienka - czuć np. kamienie

IMG_20190530_161621.jpg

IMG_20190605_114423.jpg

Iven

No i własnie o te kamyczki chodzi (kemping w Cro) te cienkie łącznie z safari (300g/m) nie dają komfortu chodzenia bosą stopą . Ta wykładzina podlinkowana przez Boas43 ma gramaturę 480 , myślę że da radę 😉

Voku
4 godziny temu, Pawlusiak napisał:

Mam już drugi sezon podobną z Obelinka i daje radę. Będziesz Pan zadowolony :D