Skocz do zawartości

Spotkanie Ślązaków, Podbeskidzian i wszystkich chętnych "Wiosna 2014" - luźne rozmowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Kajtek to nawet lubi być mało obecny na spotkaniach pod jego nosem na koniec sezonu 

 

 

 

Miodzio - jest jakiś obowiązek obecności na wszystkich mozliwych spotkaniach? Bo nie bardzo wiem do czego pijesz. Jak chcę i mogę - to jestem, jak nie , to nie...

 

Poza tym na niektórych spotkaniach jestem źle widzianą personą. Czy to, również ma do tych należeć??

 

Mam nadzieję, że to była jakaś forma żartu, której w swej tępocie nie zrozumiałem :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Miodzio oprowadzi wuja po ciekawszych zakątkach.

 

Dziwnę, że dotychczas nikt nie wspomniał o czeskim piwku, które niewątpliwie stanowi atrakcję, to historycznego miasta. :slina:

 

Wujo. Jeżeli mnie moja zawodna pamięć nie myli, to wzgórze zamkowe, wpisane zostało niedawno na listę Unesco.... :hmm: Ty jesteś forumowym specjalistą od historii, więc mnie popraw, jeżeli się mylę :)

 

Niedaleko Cieszyna jest również pamiątkowa tablica w miejscu, gdzie swą ostatnią podróż, tragicznie zakończyli Żwirko i Wigura....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że Zamek Cieszyński to gwóźdź programu, natomiast miejsce katastrofy Żwirki i Wigury to Cierlicko, ale to tylko tablica pamiątkowa , czy też obelisk. Miodzio, masz może stronkę intern. tego kempingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona kempingu to http://camping-olza.cba.pl/

Obiekt niedawno przeszedł gruntowną renowację i jest naprawdę godny polecenia.

 

Cieszyn to naprawdę spora dawka historii, sztandarowe punkty to rynek, zamek wraz z wzgórzem, muzea, studnia.

Ale jest wiele innych ciekawych zakamarków i widoków. A większość z ulubionego przez Meserta okresu :)

Bardzo ciekawa jest historia miasta. Miasta, które nagle zostało podzielone na dwa odrębne byty.

 

Kajtek jesteś oczywiście mile widziany :) zresztą wszyscy są mile widziani i zaproszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

a może zrobić kolejne takie spotkanie? bo widzę że to już umarło śmiercią naturalną... Fajnie byłoby się poznać, niektórzy po raz kolejny... a pewnie nowych osób też się sporo nazbiera :P

 

Też się piszę ale mam nadzieję, że do wiosny poczekacie Panowie. Moja buda jest zapakowana i czeka na śnieg :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wszyscy są mile widziani i zaproszeni.

 

:thank:  :thank:

 

Też się piszę ale mam nadzieję, że do wiosny poczekacie Panowie. Moja buda jest zapakowana i czeka na śnieg :swieca:

 

Czekamy, czekamy... Ja też nie mam ochoty taplać się w topniejących zaspach albo skuwać lodu ze stopnia do cepy :)

 

Ala to co? Uznajemy, że Cieszyn, żeby zrobić przyjemność Wujowi, czy rozglądamy się jeszcze?? Czy na razie to w ogóle luźne pogaduchy i wszystko jest płynne  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio w BB oprócz tego mega drogiego pod Szyndzielnią jest jeszcze Ondraszek przy bielskich błoniach, więc jakby coś to można też tam rozpoznać sytuacje :)

A jeżeli chodzi o atrakcje Cieszyna to po czeskiej stronie jeszcze można legalnie oddawać się miękkim używką narkotycznym :)

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie drogo... Wychodzi 100-wa za dobę od rodziny typu 2+2 (zniżek dla dzieci nie widziałem).

Masz rację,ceny jak na Kasprowym.

Myślę,że za 100 zł to na Kotarzu w Brennej  3 noce  dla załog 4 osobowych załatwimy (w tym terminie tłoku  i chętnych dużo nie ma) http://www.kemping.brenna.pl/cennik.htm .

Oczywiscie jestem chętny.Dla mnie najlepsza jest końcówka marca-miejmy nadzieję,że bedzie ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.