Skocz do zawartości

GRUAU Avance 42CE - poszukiwania przyczepy przez kera76


kera76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie szanowne grono,

  Buda kupiona,przytargalem na haku z D, Próbowalem wkleic kilka fotek ale coś mi się nie udaje,może ktos podpowie?

W otwartym poście kliknij "więcej opcji" nasępnie "dodaj pliki" i dorzucasz fotki jako załączniki. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam nadzieję,ze bedzie mi dobrze służyla.DMC-1200,MW-840 tak ze spora ładowność,450 długa z zaczepem niecałe 6m,układ do sypialnia odzielona drzwiami przesuwnymi,druga składana ze stolikiem łazienka,kuchnia lodówka,nowy bo roczny przedsionek pełny.Trochę brudna z wierzchu ale pewnie jakis czas stała na dworze,nic nie wskazuje na to by byla gdzieś nieszczelna.Nigdy nie holowalem przyczepy i na poczatek przyszło mi jechać nią ponad 300km,kolega jechal 200 a ja później jeszcze sto do miejsca postoju.Dobrze się prowadzi(jechalem nawet 110km/h a śradnia wyszła 90),wrażenia z jazdy pozytywne.A czy będe zadowolony to czas pokaże :skromny:


Aha,rocznik 1994

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie wszystkich forumowiczów.Jak to po nabyciu dopieszczam powoli swoją cepkę i dzisiaj zastanawiałem sie jak napełnia się spluczka w toalecie,myślę że woda idzie tam za pomocą pompki ze zbiornika z czystą wodą,jak tak to kiedy się ona załącza i jak to powinno działać.Za wszelkie wyjaśnienia będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer,dzięki za fotki,ale kurcze mam wrazenie,że u mnie to wygląda inaczej,nie zauważylem tej góry nad zbiornikiem na fekalia,może nie zwrócilem uwagi(czy wszystkie toalety tethforda są tak samo zbudowane?).Jakis wskaźnik poziomu jest w środku w łazience,na muszli taki czerwono-zielony.Cepka stoi kawalek ode mnie(zimuje)dzisiaj tam bylem i wydaje mi się ze jednak tej góry nie bylo ale może się mylę.Bede następny raz to się przyjrz e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer,dzięki za fotki,ale kurcze mam wrazenie,że u mnie to wygląda inaczej,nie zauważylem tej góry nad zbiornikiem na fekalia,może nie zwrócilem uwagi(czy wszystkie toalety tethforda są tak samo zbudowane?).Jakis wskaźnik poziomu jest w środku w łazience,na muszli taki czerwono-zielony.Cepka stoi kawalek ode mnie(zimuje)dzisiaj tam bylem i wydaje mi się ze jednak tej góry nie bylo ale może się mylę.Bede następny raz to się przyjrz e

 

Musi tak być, ponieważ tak jest we wszystkich C2 Thetforda, chyba, że ktoś to w Twojej przyczepie urwał / wyjął :hmm:

 

Wewnętrzny wskaźnik zielono czerwony jest wskaźnikiem zapełnienia kasety.

 

post-8228-0-59934000-1392758856_thumb.jpg

 

Poszukaj na forum, o tej toalecie jest całe mnóstwo informacji, jak i na inne pytania, które jeszcze się u Ciebie pojawią ;)

 

Np.

http://forum.karawaning.pl/topic/13559-opr%C3%B3%C5%BCnianie-toalety/?hl=%2Bthetford+%2Bc2&do=findComment&comment=318809

 

http://forum.karawaning.pl/topic/2668-p%C5%82yny-do-toalet-i-nie-tylko/page-11?hl=%20thetford%20%20c2

 

http://forum.karawaning.pl/topic/11027-wc-thetford-typ-c2/?hl=%2Bthetford+%2Bc2

 

Thetford C2_3_4.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.