Skocz do zawartości

GRUAU Avance 42CE - poszukiwania przyczepy przez kera76


kera76

Rekomendowane odpowiedzi

... zaledwie ok. 3 miesięcy :]

To zbyt krótki okres, aby się zniechęcić.

...

Przyczepka, którą ostatnio proponujesz, na fotkach wygląda ładnie, ale też i z takich fotek trudno cokolwiek więcej wywnioskować.

...

dzwoń / pisz i proś o dodatkowe fotki w dobrej rozdzielczości całej przyczepy łącznie z najbardziej newralgicznymi miejscami.

...

 

P.S....

wszystkim będzie łatwiej spojrzeć od nowa na Twoje poszukiwania.

IMHO

O właśnie to miałem na myśli pisząc post wyżej.

W uczciwej ofercie, wady których nie da się nie zauważyć nawet ślepcowi, powinny być wyeksponowane, by nie prosić się o nie, by nie jeździć na darmo, by kupić świadomie, by mieć poczucie szacunku ze strony sprzedawcy, by sprzedawca był dostrzeżony jak człowiek a nie jak gnój fundujący wycieczki na koszt wycieczkowicza. 

To co się dzieje... brak mi słów.

Miałem kilka angielek, które też miały wady... wiecie co...

Na tacy te wady zapodawałem i skutek był taki: pierwszy klient, pierwszy mail, pierwszy telefon*, pierwsze spotkanie = sprzedana.

Każda jedna.

 

* Chronię swój numer przed reklamową hołotą, więc mail zawsze był na początku.

.

W P.S , tyż prawda :)

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje kryteria co do przyszłej cepki(szukam od 2,5 roku,fakt na forum jestem znacznie krócej);zaloga to 2 os.ja i żonka,holownik superb 131KM diesel,wyjazdy stacjonarne nad baltyk ok.80km w jedną stronę.Przyczepa będzie tam stala od polowy czerwca do ok 20 sierpnia(kemping).O salonce pomyślałem niedawno tylko dlatego że nie mogę znalexć tego co chcę,jednak stwierdzilem,ż powinny być 2 pomieszczenia z łóżkami jedno moze byc stale,zakres cenowy 12-18 tys,nalepiej niemiecka,łazienka,toaleta stala opróżniana z zewnątrz,koniecznie przedsionek całoroczny,oczywiscie podstawa to sucha,dmc max do 1200 dł.ok. 6 m z zaczepem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki dylemat;jak jest z oponami zimowymi w przyczepie holowanej zimą w niemczech?Z tego co sie dowiedzialem to podobno takie opony powinien mieć holownik,ale do końca  wiem.Pytam bo jeszczec nie odrzucilem kupna cepki w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taki dylemat;jak jest z oponami zimowymi w przyczepie holowanej zimą w niemczech?Z tego co sie dowiedzialem to podobno takie opony powinien mieć holownik,ale do końca  wiem.Pytam bo jeszczec nie odrzucilem kupna cepki w niemczech.

 

Jadąc o tej porze roku, a w tej chwili nawet jeszcze nie wiesz dokładnie - kiedy, z całą pewnością na Twoim miejscu nie zaryzykowałbym jazdy bez opon zimowych. Niemcy bardzo restrykcyjnie podchodzą do tych spraw, a wymagają, aby opony były odpowiednie do warunków drogowych. Nikt nie zagwarantuje Ci, że wciąż będzie sucho i ciepło. W każdej chwili może się zdarzyć nawet niewielki opad śniegu, a wtedy, nie mając odpowiedniego ogumienia i pierwszej lepszej kontroli, masz duży i dodatkowo kosztowny kłopot. Niemiecka policja doskonale wie, że takich opon może nie mieć właśnie obcokrajowiec. Nie ma znaczenia samochód, czy przyczepa - każdy pojazd musi mieć odpowiedni rodzaj ogumienia. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

  Z wypowiedzi Kristofera wynika,że jeśli nie będzie opadów śniegu ani ten nie będzie lezal na drodze czy będzie pogoda tak jak teraz,to nikt się nie przyczepi.A wiem,że jest u nich wymóg takich opon w samochodach od 1-11 do wielkanocy to wkońcu nie wiem jak jest.A może cepki maja standartowo tzw.wielosezonowe i nie trzeba sie tym martwić.Moze ktos konkretnie sie wypowie,będę wdzięczny.W autach to wiadomo ale w cepkaqch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie kupilem bo zainteresowala mnie inna niz ta ktorą się interesowalem i wlasnie miala 7 cyfr w VIN,obawialem się bo podobno VIN ma zawierać 17 znaków.Budka to TEC z 94 r ale w lepszym stanie niż ta z 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.