Skocz do zawartości

CCI karta Federacji Campingu i Caravaningu


cgpsmapper

Rekomendowane odpowiedzi

ACSI kartę musisz wypełnić-imię nazwisko adres i podpis

jeden zestaw +2 osoby i prąd-to masz na jedna kartę

Ja dzisiaj kupiłem ACSI na 2014 rok w sklepie campingowym kolo Wiednia

Mam ta większa książkę za 24,95e---11700 campingplatze und stellplatze,a urlopik tuz tuz od 1 maja--stara Jugosławia i Albania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój Teściu kupował w tym roku. Zawsze przesyłają do Polski bez problemu. W tym roku też. Czas oczekiwania - nie dłużej niż dwa tygodnie.

Od kilku lat Teść korzysta z ACSI, ja korzystałem raz i nigdy nie było problemu. W tym roku też zamierzam skorzystać, będziemy kupować dwie sztuki, wybieramy się do Włoch ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września.

Ja też zamówiłam i dostałam po dwóch tygodniach. Może nie wszyscy wiedzą, ale na części kempingów mozna zamieszkać z trójką dzieci, które nie skończyły 6-u lat bez dodatkowej opłaty

Edytowane przez nomadka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepiej poproś kogoś kto ma kartę kredytową, bo karty do bankomatu (płatnicze), nie zawsze "działają".

 

Nie musi być kredytowa. Zwykła płatnicza też wystarczy. Co prawda nie każda ale obecnie chyba większość.

 

A jeżeli nie masz nawet płatniczej - istotnie poproś kogoś z kartą. Rozliczenie będzie banalnie proste bo niego na wyciągu z konta pojawi się kwota po przeliczeniu na PLN :) ja tak kiedyś robiłem, jak miałem starą kartę płatniczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy można na jednym zamówieniu zamówić karty dla 3 ekip 

 

Tak, można

 

 czy przesyłka jest wtedy x3?

 

Niestety tak, wycwanili się  :oslabiony:  Próbowałem różnych kombinacji, nic to nie daje.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję Kajetan. :)           

Pozdrawiam ze świętokrzyskiego ( nie obiecuję, że to koniec moich pytań w tym temacie  ;)  )

 

Żaden problem :)

 

Pytaj - po to jest Forum  :]  Z przyjemnością pomogę  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do kilku kempingów prośbę o potwierdzenie zniżek na kartę ACSI :

 

Witam.
 
Na stronie :
........................(link do strony)............................................................................. .
podano informację o zniżkach dla posiadaczy campingcard ACSI korzystających z kempingów
poza sezonem.
Jest też informacja:
........................(link do strony).............................
że w okresie od ........ do............ za pobyt 2 osób na parceli+przyczepa+ prąd- zapłacę na Waszym kempingu 14 Euro za dobę.
Proszę o potwierdzenie czy w tej cenie będę mógł odpoczywać na Waszym kempingu? W jakiej części kempingu byłaby moja parcela?
Pozdrawiam
 
TŁUMACZENIE:
 

 

Hello,

On the web page: 

http://www.campingcard.co.uk/gb/en/about-campingcard-acsi/uc33-l2-n648/
There is information that there are discounts for CampingCard ACSI 
owners, who want to visit camping in the low season.
Moreover from 16/04 to 28/06 a stay
for 2 people in a plot of land + caravan + electric current - will be
16 euros for 24 hours.

http://www.campingcard.co.uk/gb/en/europe/croatia/istria/campsite-bi-village-110977/
Is the resting in your camping included in this price? Where my plot
of land would be situated?

Best wishes.

 

W odpowiedzi otrzymałem:

 

 

 

 

Thank You for your interest in our Holiday resort.

 

Reservations for camping pitches are possible from Friday until Friday, from Saturday until Saturday and from Sunday till Sunday, depending on the requirements and the availability in the reservation areas.  The Management reserves itself the right to assign the pitch to its discretion.

If guests decide to book a specific pitch number, the booking costs are 862,50 Kuna (approx. 115,00 Euro) for reservation.

The booking expenses will not be deducted from the total invoice amount.

 

Reservations are possible in three reservation areas:

First zone: PITCH BELVEDERE, reservations are possible only from Friday until Friday

Second zone: PITCH BELVEDERE, reservations are possible only from Sunday until Sunday

Third zone: PITCH GARDEN, reservations are possible only from Saturday until Saturday

 

IN the period 14/06-28/06 we can offer you a camping pitch.

You can pay with ACSI Card.

 

Reservation area plan is available at http://www.bivillage.com/UserFiles/File/Bivillage_plan_kamp_zone13.pdf 

 

Prices are available on http://www.bivillage.com/en/price-list

Special offers can be found on http://www.bivillage.com/en/Offerte/

New Catalogue is available on http://www.bivillage.com/images/pdf/BV-CATALOGO-2014-DEFINITIVO.pdf

 

Special „long stay“ offer:

By staying for minimum 21 nights, you will be entitled to 5% discount!

(not valid for the periods from August 9 to August 23, 2014; cumulative only with early booking discount)

 

We kindly ask you to inform us in advance if you would like to pay with Camping Cheques or you are an ACSI Card holder.

Camping cheques are valid from 16.04.14. until 28.06.14. and from 06.09.14. until 11.10.14.

We kindly ask you to infomr us wether you will pay with paper Camping Cheque, Gold Card or Silver card and if the value is 15 or 16€.

 

ACSI Card is valid from 16.04.14. until 28.06.14. and from 30.08.14. until 11.10.14.

 

PAYMENT

Holidays must be paid for at the pay desk in Croatian Kuna or by credit card.

Tourist taxes are not included in the price.
Tourist tax is 7,00 Kuna (approx. 1,00 Euro) per person and day.

The children from 12. to 18. birthday pay 50% of the registration tax.

Registration fee is to be paid at once 10,00 Kuna (approx. 1,30 Euro) per person.

The prices in Euro are calculated on the base of exchange rate 7,50 Kuna to 1,00 Euro.

The Management does not take any responsibility for the eventual exchange rate fluctuation.

 

For reservation we kindly ask you to fill booking form below. You can write directly in by changing what is written with your data.

You can send your data separately as well.

 

We kindly ask you to write in with capital letters.

 

Reservation details

Name

Surname

Nation

 

 

 

Address

Postcode

Town

 

 

 

State

Telephone nr.

E-mail

 

 

 

Arrival date

Departure date

Accommodation type

 

 

 

 

 

 

nr

 

 

 

 

 

Total No. of persons

0

Additional services

 

 

 

nr

 

 

nr

 

nr

Infants

0 - 2,99 years

 

Pets

 

Breakfast

 

Children

3 - 4,99 years

 

Second car or motorcycle

 

 

 

Youngs

5 -11,99 years

 

Baby cot (0-2,99 years)

 

ONLY CAMPSITE

yes/no

Adults

12 - 64,99 years

 

SamCard (from 3. birthday)

 

Camping Cheque

 

Seniors

over 65 years

 

 

Full Board

 

 

Acsi Card

 

 

 

 

Half Board

 

Private Bathroom

 

                   

 

Niestety mój angielski jest na tyle słaby by zorientować się ,czy faktycznie do 28.06 zapłacę tylko 16E za dobę+ klimatyczne i "wpisowe" ?

 

Proszę-rozwiejcie moje wątpliwości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

                   

 

Niestety mój angielski jest na tyle słaby by zorientować się ,czy faktycznie do 28.06 zapłacę tylko 16E za dobę+ klimatyczne i "wpisowe" ?

 

Proszę-rozwiejcie moje wątpliwości.

 

 

 

 

Po pierwsze - po cholerę chcesz rezerwować parcele ??? Szkoda kasy  :hmm:

 

Po drugie - cena ACSI obejmuje: 2 osoby, parcelę z prądem, wodą i wszystkim co jest rozumiane pod pojęciem "parcela" . NIE obejmuje taksy turystycznej zazwyczaj 1 euro za dobę od twarzy.

 

Jeżeli zatem na stronie ACSI Card znalazłeś kemping, który Cię interesuje, dajmy na to za 16 euro, to 2 osoby, zapłacisz 16 euro + 2 euro taksy = 18 euro za dobę. Jeżeli masz dzieci, dopłacasz za dzieciaki wg cennika kempingu, np my dopłacaliśmy 2 euro za dobę.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem rezerwować tylko upewnić się ,że zapłacę tylko 16E+2E taksy za dobę.( by nie okazało się na miejscu,że chorwat nie rozumie o co mi chodzi i policzy po swojemu czyli np.o 200E więcej za cały pobyt)

 

Właśnie tak zapłacisz :) A jaki kemping wybrałeś ??

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.