Skocz do zawartości

CCI karta Federacji Campingu i Caravaningu


cgpsmapper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jarobaro - pytałeś dokładnie o karnet Federacji Campingu i Caravaningu. Karnetem tym jest sprzedawany przez PFCC karnet CCI. 

Jako, ze podobny temat już istniał, żeby się nie dublowało, przeniosłem tego posta do starego tematu. Jeżeli jak sam piszesz, źle się wyrażasz,

to nie dziw się, że nie wszyscy wiedzą o co ci chodzi. Tematy karnetów były już kilkakrotnie wałkowane na naszym forum, wystarczy poszukać, 

a nic nowego zarówno w CCI jak i ACSI się nie pojawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore ACSI i moj ostatni wyjazd to Gardasse w wrzesniu

90% spalem na cempingach i wszedzie placilem 16e camper 2 osoby + prad

Obok miejscowosci Garda mialem problemy bo 1 camping pelny 2 tez a w 3 zalapalem sie bo moj camperek mial tylko 6m dl , ale na wczesniejszych i pozostalych bylo miejsca bez problemu (pisze o cempingach ACSI) Kolo Kaprun tez spoko

Na 2014 chce wziac plyte DVD--zobaczymy co tam jest ( ACSI)

Do tej pory bylo 12-14-16euro za pobyt ,a od 2014 dochodzi 18e  ( wiosna i jesien )

Warto wziac 2 ksiazki za 24 z drobnymi euro bo sa cempingi i miejsca postojowe ,jest tego 11700

Niestety tylko 2740 cempingow honoruje znizke ACSI (tylko tyle podpisalo umowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore ACSI i moj ostatni wyjazd to Gardasse w wrzesniu

90% spalem na cempingach i wszedzie placilem 16e camper 2 osoby + prad

Obok miejscowosci Garda mialem problemy bo 1 camping pelny 2 tez a w 3 zalapalem sie bo moj camperek mial tylko 6m dl , ale na wczesniejszych i pozostalych bylo miejsca bez problemu (pisze o cempingach ACSI) Kolo Kaprun tez spoko

Na 2014 chce wziac plyte DVD--zobaczymy co tam jest ( ACSI)

Do tej pory bylo 12-14-16euro za pobyt ,a od 2014 dochodzi 18e  ( wiosna i jesien )

Warto wziac 2 ksiazki za 24 z drobnymi euro bo sa cempingi i miejsca postojowe ,jest tego 11700

Niestety tylko 2740 cempingow honoruje znizke ACSI (tylko tyle podpisalo umowe)

Czy możesz podać na jakich konkretnie kempingach i w jakim terminie płaciłeś po 16 E ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy   http://www.campingcard.com/de/de/europa/----   karta jest w okladce ksiazki

            http://campingfuehrer.adac.de/home/index.php----karta plastikowa

 

ACSI-mapa jest w formacie notesiku.W ksiazce masz ladnie wyeksponowane ktore kempingi maja ulgi i podane daty od kiedy do kiedy obowiazuja

Reszta cempingow co tam sa to maja tylko inspekcje ACSI ale nie maja ulg,no i miejsca postojowe

Ksiazki sa ciensze i grobsze i cene tez inna (wiecej cempingow alb mniej dlatego inna cena)

Ja ide do sklepu cempingowego w Wiedniu dlatego taka cena ponad 24e

Po16e placisz w okresie wiosna i jesien (dokladnie jest napisane od kiedy do kiedy ktory cemping )

Macie 12e albo 14e albo 16e--jak miejsce atrakcylne to zaplacisz 16 a jak nie to 12 ---od tego roku widze ze wchodzi 18e

Z ADAC jest podobnie tylko inne cempingi --moze jest ulga latem ale juz nie pamietam--poczytac i porownac

Nie widzialem jeszcze karty ADAC i ACSI na jednym cempingu

Jak widac na mapie ACSI w Polsce nie ma

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widac na mapie ACSI w Polsce nie ma

 

Najbliższe Polsce kempingi a ACSI są w Czechach i na Węgrzech.... u nas nie widzą potrzeby przyciągania Klientów i zarabiania po sezonie..... Po co .....  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kilkukrotnie spotykałem w cennikach zniżki za ACSI, CCI, ADAC i inne ale z *że przysługuje jedna wybrana zniżka. Czasami jedna karta daje 5% a inna 10-15% więc warto czytać w cenniku.

 

ja 2 sezon korzystam z CCI i w tym roku w Chorwacji i drodze do niej "zadziałała" na 9 z 10 campingów zwracając się minimum 3 krotnie.

 

warto przypomnieć, że taka karta to także ubezpieczenie OC dla osób podróżujących razem (chyba max 9) więc za całe ok 40-50zł moim zdaniem warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno sie oplaca i coraz wiecej nas ma takie karty

Biore sie za czytanie ADAC

Nawet jak sie wezmie 2 karty np.ACSI i ADAC to nie jest to majatek

 

Jak ktos juz mial jakies karty to opiszcie co -jak -kiedy (ulgi)

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCI - dwa lata temu, korzystałem w Chorwacji, wyszedłem na zero....

ACSI - jakieś cztery lata temu, treż w Chorwacji, w czerwcu - działało bez zarzutu, zwróciło sie po dwóch trzech nocach, płaciłem 18 euro/doba za 2+1, na wypasionym kempingu, na który w sezonie ( a przed także)  nawet bym nie spojrzał, bo cena zabijała jeszcze przed recepcją  :miga: - polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z karty ACSI korzystałem w tym roku w Chorwacji na dwóch kempingach. Na Amarinie zysk to tylko kilka euro, bo dzieci były za free (ale i tak karta się zwróciła). Natomiat na Zatonie gdzie za dzieci się płaci powyżej 1 roku życia zysk wychodził jakieś 14E dziennie!!! Bez tej karty raczej bym się tam nie wybrał. Widze że na przyszły roku dołożyli jakieś nowe kempingi w Chorwacji i cenę też podnieśli przy okazji ( Zaton juz za 18E).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwić kartę ADAC lub ACSI i jakie są ich ceny. Wyczytałem że ACSI są w różnych cenach oraz w jakimś abonamencie - może ktoś wyjaśnić w przybliżeniu o co chodzi. Czy można je gdzieś w Polsce załatwić bo z moim niemieckim jest cieniutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACSI nie musisz byc stalym czlonkiem (zalogowanym)Ulgi przy zakupie to jakies 2e taniej .Nie warto sie bawic w meldowanie 

Jak bedziesz posiadaczem jakies opcji ACSI (cena) i wypelnisz karte to jestes czlonkiem ACSI do konca danego roku

Dlaczego cena jest mniejsza albo wieksza (masz wiecej albo mnie cempingow wpisanych i miejsc postojowych ) nie ma to wplywu na ulgi 

http://www.campingca...m/de/de/europa/---tutaj zamawiasz i juz sa na 2014 rok. DVD jeszcze nie ma,maja byc w styczniu

Ja kopuje w sklepie cempingowym www.campingwelt.at    Niemiecka ADAC i Holenderska ACSI sa tam ale troche drosze

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.