Skocz do zawartości

CCI karta Federacji Campingu i Caravaningu


cgpsmapper

Rekomendowane odpowiedzi

ACSI nie musisz byc stalym czlonkiem (zalogowanym)Ulgi przy zakupie to jakies 2e taniej .Nie warto sie bawic w meldowanie 

Jak bedziesz posiadaczem jakies opcji ACSI (cena) i wypelnisz karte to jestes czlonkiem ACSI do konca danego roku

Dlaczego cena jest mniejsza albo wieksza (masz wiecej albo mnie cempingow wpisanych i miejsc postojowych ) nie ma to wplywu na ulgi 

http://www.campingca...m/de/de/europa/---tutaj zamawiasz i juz sa na 2014 rok. DVD jeszcze nie ma,maja byc w styczniu

Ja kopuje w sklepie cempingowym www.campingwelt.at    Niemiecka ADAC i Holenderska ACSI sa tam ale troche drosze

To znaczy, że do karty są przypisane konkretne kempingi a ich ilość jest zależna od ceny karty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To znaczy, że do karty są przypisane konkretne kempingi -----tak z ulgami

a ich ilość jest zależna od ceny karty ?-----nie,ilosc jest ta sama z ulgami

Tylko jak masz ciensza to prawdopodobnie masz  tylko te z ulgami a jak grobsza to masz cempingi dodatkowe gdzie mozesz sie zatrzymac bez ulgi,ale po inspekcji ACSI (ze cemping jest ok ) i dodatkowo miejsca parkingowe platne (spust szarej wody,tankowanie nowej i WC )

Przy parkingach musisz doczytac czy moga stac campery czy przyczepy czy to i to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poczytalem troche o ADAC i nic specjalnego nie wyczytalem.Ulgi maja po sezonie,ale ile to nie pisza(albo ja nie doczytalem)

W sezonie ulgi sa tylko w ferie szkolne z dziecmi (lipiec-sierpien)ale ile % Wszystko owiane tajemnica 

 

 

W ACSI jest jasne jak cemping ma ulge to placisz poza sezonem 12-14-16-albo 18e (zalezy od miejsca i standardu )

 

Jezeli ktos korzystal z ADAC to niech napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

każdego roku mam karte cci / kupowaną w Polsce/. Zawsze dawała mi ona zniżki na campingach / Dania, Chorwacja, /. W tym roku kupiłem za pośrednictwem ADAC bo jest ważna na 3 lata i tańsza jak kupowana w kraju / w sumie w Polsce nie można kupić na 3 lata/.Wybieram się we wrześniu do Grecji i tam też na campingach dostaje się zniżki. CC ACSI to karta działająca tylko poza sezonem i daje duże znizki, ale też i wykupienie jej jest droższe.

Jak wykupić kartę CCI na 3 lata za pośrednictwem ADAC i jaki jest jej koszt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupić kartę CCI na 3 lata za pośrednictwem ADAC i jaki jest jej koszt ?

Kolego mieszasz trochę pojęcia. karta CCI a karta ADAC (ACSI) to dwie różne karty. CCI wykupujsze w PZM-cie, natomiast tą drugą tutaj http://webshop.acsi.eu/en/ tylko musisz się dopytać czy do PL wysyłają.

Osobiście korzystam z CCI i przy naszych wyjazdach lepiej się sprawdza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mieszasz trochę pojęcia. karta CCI a karta ADAC (ACSI) to dwie różne karty. CCI wykupujsze w PZM-cie, natomiast tą drugą tutaj http://webshop.acsi.eu/en/ tylko musisz się dopytać czy do PL wysyłają.

Osobiście korzystam z CCI i przy naszych wyjazdach lepiej się sprawdza 

Właśnie tak mi się wydawało ale kolega zybog którego cytowałem mówił o CCI dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykupić kartę CCI na 3 lata za pośrednictwem ADAC i jaki jest jej koszt ?

 

CCI jest ważna do końca danego roku kalendarzowego, w którym nastąpił jej zakup. Tu masz wszystko   :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktoś już kupował w tym roku kartę ACSI? Czy przesłali ją do Polski i jaki był czas oczekiwania po przesłaniu zamówienia?

 

Mój Teściu kupował w tym roku. Zawsze przesyłają do Polski bez problemu. W tym roku też. Czas oczekiwania - nie dłużej niż dwa tygodnie.

Od kilku lat Teść korzysta z ACSI, ja korzystałem raz i nigdy nie było problemu. W tym roku też zamierzam skorzystać, będziemy kupować dwie sztuki, wybieramy się do Włoch ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.