Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak na temat ? :niewiem:

No to bęc. Po wyczerpaniu tematu "prysznicowego" i wszelkich jego meandrów. 18-22.06.14 Międzyzdroje Camping 24. Wszystkie " Paty ". Bliskość Szczecina ma swoje plusy i weekend staje się dłuuuuuuuuuuuuugim wypoczynkiem.

Zapraszam na wyjątkową kawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wolę zapłacić te 30-40zł więcej opłaty dobowej i nie siedzieć z zegarkiem w ręku pod prysznicem. W moim przypadku przy 4 osobowej załodze prysznice na minuty wyszły by drożej: ja prysznic 15min, żona ze 20min i 2 dzieci po 10min, to daje kwotę 55zł, a nie raz prysznic bierze się 2 razy dziennie, no i ta ciągła presja czy aby nie za długo. Wolę wejść do kabiny i mieć luz psychiczny. Ale to tylko moje skromne zdanie.

długo siedzisz pod tym prysznicem :)

ja też wole mieć wszystko w opłacie stałej bo z dziećmi to problem trzeba z nimi chodzic pieniądze dawać a to za mało a to za duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 czerwiec do 4 lipiec pole Alexa Chłapowo. Niestety nie dorobiliśmy się jeszcze przyczepy, więc jedziemy z namiotem 2+2. Żeby tylko dzieciakom się spodobał bo zainwestowaliśmy w namiot i cały osprzęt z myślą, że będziemy regularnie korzystać z tej formy wypoczynku. Mam nadzieję, że pogoda dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybieram sie na alexa ale martwi mnie tylko to zejście do morza mam dwójkę dzieci i taszczyć sie z nimi to może być problem jest gdzieś w okolicy jakieś pole co nie ma takiego ostrego zejścia może ktoś coś podrzuci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu jest najlepszy skrót z obwodnicy trójmiasta do Chłapowa można też i do Władysławowa ( nie odbijacie na Łebcz tylko prosto przez Swarzewo do Władka ), czy Jastrzebiej Góry -  nie ma zakazu do 3,5 T więc śmiało dużymi przyczepami można przejechać, nie pamiętam tylko czy na samym wlocie do Chłapowa nie ma ograniczenia ja tam jeżdże i kłopotu nie było :) na wlocie do Chłapowa jest dość wąsko ale zachowując dużo ostrożności się da :)

droga zajmuje troszkę ponad godzinę. Dobrze znam tamtejsze korki kilka razy w roku śmigałem na półwysep.  

 

https://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Ch%C5%82apowo,+W%C5%82adys%C5%82awowo&daddr=54.769034,18.3378633+to:54.7012172,18.4112994+to:54.5968541,18.4992003+to:Obwodnica+Tr%C3%B3jmiasta%2FS6&geocode=Fdw7RAMdBFsYASl_TdkkVUv8RjFJ4i8xSEC2VA%3BFYq1QwMdR9AXASkDAsaagbT9RjEDgTouGbs3Mg%3BFaGsQgMdI-8YASn5DwGq9rH9RjHogk_w6TVsRA%3BFfYUQQMdgEYaASmxhweK-aX9RjHyKEgklpozlg%3BFZbCPwMdtaQZAQ&aq=0&oq=ch%C5%82apowo&sll=54.501549,18.48999&sspn=0.06848,0.153637&vpsrc=6&hl=pl&mra=dme&mrsp=4&sz=13&via=1,2,3&ie=UTF8&ll=54.673831,18.461151&spn=0.272765,0.614548&t=m&z=11&layer=c&ei=dJmcU6-7JsX-iAbt3ICIDw&pw=2

 

trzeba kliknąć dołącz dużą mapę :)

Edytowane przez Marc_Mari (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę pierwszy raz w Gąskach, ale z tego co się orientuję to chyba Arek i Zosia gdzieś blisko siebie są?

 

Byłem w Gąskach i nakręciłem film o położeniu campingów:

 

Film tam, gdzie byłem i polecam camping "AREK";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym filmiku brakuje jeszcze jednego kempingu, jadac dalej droga prosto zostawiając latarnie po prawej po ok 300m dojedziemy do kempingu Wodnik.

Ja ze swojej strony mogę polecić kemping Arek, jadę w tym roku po raz czwarty. Dzieciaki uwielbiają ten kemping i nie chcą slyszeć o innym a mi nie robi to różnicy wszędzie morze jest takie same. Kemping sprawdzony z rodzinną atmosferą. Do zobaczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum i przygodę z Kampingiem zaczołe rok temu , w to lato chcę wypocząć nad Bałtykiem, Proszę o podpowiedz dla mnie ważny jest dojazd bo jadę z pod Krakowa + spokój bo mam córeczkę 4 letnią+  blisko morza + i komfort sanitariatu. Mam na oku Baltic w Kołobrzegu lub Energetyk, boję się Kołbrzegu bo może być tłoczno na plaży. Wyjazd 3.08 na tydzien

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na forum i przygodę z Kampingiem zaczołe rok temu , w to lato chcę wypocząć nad Bałtykiem, Proszę o podpowiedz dla mnie ważny jest dojazd bo jadę z pod Krakowa + spokój bo mam córeczkę 4 letnią+  blisko morza + i komfort sanitariatu. Mam na oku Baltic w Kołobrzegu lub Energetyk, boję się Kołbrzegu bo może być tłoczno na plaży. Wyjazd 3.08 na tydzien

Z góry dziękuję za pomoc

 

Kolego, zacznij od czytania forum. Chyba wszystkie nadmorskie miejscówki zostały już tu opisane. Z pewnością znajdziesz także coś dla siebie :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż , po poszukiwaniach w tym roku znowu morze na tydzien pózniej może Kaszuby , trwaja poszukiwania kempingu . Tamen rok był kemping Alexa a w tym wybraliśmy Gąski kemping Wodnik. Bedziemy tam ok. 20/21 lipca. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, zacznij od czytania forum. Chyba wszystkie nadmorskie miejscówki zostały już tu opisane. Z pewnością znajdziesz także coś dla siebie :ok:

Kolego jesli bym znalazł informacje które rozwiały by Moje obawy to nie prosił bym o  pomoc w wyborze kampingu, ale dzieki za przeczytanie postu choć do końca nie zrozumiałeś o co mi chodzło. Bardzo słabo funkcjonuje wasza wyszukiwarka na słowo (Kamping Baltic) znalazła jeden post z adresem mail .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.