Skocz do zawartości

Bałtyk 2014 kto,gdzie i kiedy plany czas zacząć


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś w tym roku "u Moniki" lub "U Aliny" w Dźwirzynie? Wybieram się tam 18.08.14. Wiem, że są tam lepsze, ale mi zależy koczować przy kanale, wyjazd rekreacyjno - wędkarski.

Został auto na parkingu i przejdz się na piechotę zobacz jak tam jest :-) żeby potem nie było ze ciągnikiem cię wyciągali ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pozdrowienia z Darłówka. Dzisiaj łeb urywało nad morzem, ale i tak się kąpaliśmy. Woda jest cieplejsza niż powietrze... Humory dopisują, trasa poszła pięknie, czekamy na coś więcej niż 20 stopni. Jakby ktoś był w okolicach, to miejsca na kempingu od groma. Po długim weekendzie całkiem się wyludniło. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę do pewnego gospodarstwa agroturytycznego w Mikoszewie - generalnie nie przyjmują przyczep i namiotów ale jeden z forumowiczów mi pomógł. Następnie zrobię z rodziną rekonesans na wschód. Opowiem o swoich spostrzeżeniach dla potomnych. Jeśli ktoś z Was będzie w pierwszej połowie sierpnia w okolicach to możemy się spotkać.

 

To jesteśmy po urlopie. Całkiem przypadkowo wylądowaliśmy na polu namiotowym DELFIN w Jantarze . Napiszę osobny wątek bo uwierzcie mi ,że warto !!!. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie dotarłem do Dźwirzyna (awaria paska wieloworkowego w trasie) ale po kombinacjach pozdrawiamy z Jantara. Stacjonujemy u Kaliny (178). Za zestaw 2 os + auto + cepa + prąd płacimy 64zł, woda gorąca, cisza i pełna kultura. Do plaży 100m. Jest słonecznie i wietrznie.

 

 

 

post-14692-0-06759100-1408533392_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tak naprawdę cały pas naszego wybrzeża jest atrakcyjny, od Helu do Świnoujścia. Ja osobiście wolę część wschodnią. Polecam wejść na zdjęcia Polski i i poogladac krajobrazy. Potem dopiero szukać odpowiednich campingów. Akurat z tym nie ma problemu, bo praktycznie w każdej miejscowości znajdziesz pola z sanitariatami. W Polsce prawie wszystkie takie obiekty mają jeden standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli wybierasz się do Rowów, zobacz jeszcze kemping - ośrodek "Energetyk". Od zeszłego roku nowy właściciel, bardzo mili, sympatyczni i uczynni ludzie. Duży teren, zalesiony, cisza, spokój, do plaży 100m. Byliśmy w zeszłym roku w czerwcu polecam.

Na stronie jest trochę zdjęć, ale nie sugeruj się tymi z przyczepami na betonie, jest dużo terenu zielonego, my staliśmy przy boisku do siatki na trawie, obok wyjścia na plaże.

http://energetyk-rowy.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz mieć luz na plaży a wybierasz się w okolice Chłapowa i Krwi to zatrzymaj się Ostrowo zejście na plażę 30,29 28 ,to jest między Jastrzębią Górą a Karwią duża piaszczysta plaża bez kamieni i stromego zejścia,Byliśmy w Chłapowie ale często tam przebywaliśmy  :yay: POZDRAWIAM WSZYSTKICH URLOPOWICZÓW mój urlop juz się skończył

właśnie przybilismy na taki mały kameralny kemping w Ostrowo Kolonia...

fajne ciche czyste miejsce. niestety na plaże trzeba się trochę przejść bo plaży niet !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do kolegi powyżej. Wybieram się do Rowów po raz pierwszy w przyszłym tygodniu i interesuje mnie jak wygląda tam aktualnie sytuacja z plażami oraz który kemping wybrać na pobyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.