Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

CRAMER Grill gazowy.

http://allegro.pl/sh...item=2101253618

 

Ciekawe, że ten grill już był wstawiony w niniejszym wątku wcześniej. Był już zlicytowany na Allegro. Sprzedaje go ta sama osoba, z tym samym zdjęciem i tą samą ceną wywoławczą. Ciekawe czy to kolejna sztuka (troche wątpię) czy ten sam, bo do transakcji z poprzednim kupującym nie doszło.

 

Może to ktoś od nas wygrał poprzednią aukcję i powie słówko, czy coś jest ze sprzętem nie tak? Czy inny powód? Gdybym ja licytował i wygrał, to raczej bym finalizował transakcję. A skoro było inaczej to zawsze jest pytanie o powód i stan sprzętu. Przyzna sie ktoś do wygrania poprzedniej aukcji? :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba, że mi coś umknęło :-)

 

Umknęło. Ten brązowy był drugi. Pierwszy był ten czerwony i to dokładnie z tym samym zdjęciem na tej samej podłodze w kafelkach, itd.

 

Pytałem czy może ktoś z forum wygrał aukcję i zrezygnował z zakupu z powodu np. niesprawności technicznej. Jeśli tak by było to po co zawracać sobie głowę. Sam przez chwilę myślałem o zalicytowaniu, ale wówczas zrezygnowałem. Gdyby to było blisko i mógłbym zobaczyć jak działa i czy palniki nie są w złym stanie itd.

 

No nic - może ktoś kto wygrał poprzednio napisze, a może nie. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz się zastanowić jaki zaworek potrzebujesz. Ten z aukcji wygląda na nieprzelotowy montowany na końcu wężyka. Są jeszcze przelotowe montowane po uprzednim przecięciu wężyka.

 

GEMIX , zaworek ,który potrzebowałem to dokładnie taki jaki mi zalinkował Krzysiek :ok: Wiedziałem od dawna ,że są jeszcze te przelotowe o których Ty wspomniałeś.U mnie od nowości są dwa zaworki nie przelotowe-jeden do zimnej a drugi do ciepłej wody- więc nie będę poprawiał fabryki. Myślę ,że można byłoby podłączyć dwa przewody spustowe to tego zaworka przelotowego ,fizycznie jest to możliwe ,pytanie tylko ,czy takie rozwiązanie sprawdziło by się w praktyce ?.Mam na myśli spuszczenie wody z układu ,jednocześnie zimnej i ciepłej i czy ten pojedyńczy spust nie blokowałby dwóch odpływów jednocześnie :hmm:

Gemix ,dziękuje Ci bardzo za zainteresowanie się dotyczącego zaworka spustowego :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używany grill gazowy EINHELL GH 9300

 

Aktualna cena 100 zł BCM

 

Kup Teraz 150 zł

 

http://moto.allegro....2115667658.html

 

edit; Chyba już był -kafelki mi sie kojażą...

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację już był ten grill :-]

 

Moim zdaniem nie.

 

 

Było tak:

1) Grill Cramer pojawił się u tego uzytkownika na tych samych kafelkach i został sprzedany po dość ostrej licytacji za ponad 200 zł. A zaraz potem ten sam grill pojawił się ponownie z tymi samymi zdjęciami, opisem, ceną wywoławczą itd. Wczoraj ta druga aukcja się zakończyła za 91 zł: http://allegro.pl/show_item.php?item=2101253618 Obserwowałem ją i mogłem kliknąć 92 zł, ale jakoś mnie zniechęciło to, że raz się sprzedał, a potem był ponownie. Bez obejrzenia to cięzko powiedzieć w jakim jest stanie.

2) Ten sam użytkownik na tych samych kafelkach wystawił kolejny grill - bardzo podobny, ale nie Cramer, a Einhell: http://moto.allegro.pl/einhell-grill-gazowy-bcm-i2115667658.html Rpzumiem, że nie daje jedocześnie podobnych aukcji, bo nie chce sobie samemu robić konkurencji.

 

 

A swoją drogą to zobaczcie wszystkie przedmioty tego użytkownika. Jak na mój gust to są po prostu przywiezione z wystawek zza Odry. Jakiś przedpotopowy digitizer, lustra do holowania przyczepy, ale montowane do ramki drzwi itd. Może być dla kogoś ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.