Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja dotychczas wlewałem do wiadra i muszę przyznać, że raczej sporadycznie lało się do tego wiadra.

 

Teraz bardziej intensywnie woda powinna być użytkowana - mała córa to i w budce częściej będzie się przesiadywać...

 

...a powiedzcie gdzie przewozicie zbiorniki. Tak się zastanawiam, gdzie by go umiejscowić na czas jazdy z budką, czy z takim większym nie będzie problemu?

 

Sorry za OT ale nie znalazłem tematu zbiornika na szarą wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a powiedzcie gdzie przewozicie zbiorniki. Tak się zastanawiam, gdzie by go umiejscowić na czas jazdy z budką, czy z takim większym nie będzie problemu?

 

Przeważnie mieści się w bakiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciągnąłem ten drugi, większy. Później będę się martwił gdzie go wozić :mlot:hehe%281%29.gif

 

Tak jak napisałeś Beruangu, powinien zmieścić się w mojej bakiście :ok:

 

edit. poleciałem na szybko i tak mniej więcej pomierzyłem :-) a mróz aż pod rajty włazi :-(

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładziny do przesiona, różne rozmiary, trzeba zapytać. Sprzedający przesyła foto, sprawdzone.

 

Ja zakupiłem 3m x 6m, po oględzinach wygląda nieźle, bez uchwytów narożnikowych ale gdyby komuś zależało na uchwytach to można dokupić na jakiejś aukcji, widziałem je.

 

Wykładzina nówka sztuka. Jeszcze nie testowałem w warunkach bojowych.

 

http://allegro.pl/sh...item=2025881172

 

Jak coś to mogę rozłożyć i strzelić fotkę. Te nie są kolorowe, poprzednia była kolorowa no i w związku z tym nieco ładniejsza :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładziny do przesiona, różne rozmiary, trzeba zapytać. Sprzedający przesyła foto, sprawdzone.

 

Ja zakupiłem 3m x 6m, po oględzinach wygląda nieźle, bez uchwytów narożnikowych ale gdyby komuś zależało na uchwytach to można dokupić na jakiejś aukcji, widziałem je.

 

Wykładzina nówka sztuka. Jeszcze nie testowałem w warunkach bojowych.

 

http://allegro.pl/sh...item=2025881172

 

Jak coś to mogę rozłożyć i strzelić fotkę. Te nie są kolorowe, poprzednia była kolorowa no i w związku z tym nieco ładniejsza :-)

 

Czy to faktycznie szwedzki Bolon? Jaka gramatura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, podłoga zapakowana w folii ale bez żadnych danych.

 

Co to jest i jaka gramatura to nie potrafię stwierdzić. Mogę foto, ewentualnie miarka albo suwmiarka. :-)

 

Edit. Dołożyłem foto od Sprzedającego

 

post-1522-0-67273500-1327786213_thumb.jpg

 

post-1522-0-81760200-1327786232_thumb.jpg

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, podłoga zapakowana w folii ale bez żadnych danych.

 

Co to jest i jaka gramatura to nie potrafię stwierdzić. Mogę foto, ewentualnie miarka albo suwmiarka. :-)

 

Edit. Dołożyłem foto od Sprzedającego

 

post-1522-0-67273500-1327786213_thumb.jpg

 

post-1522-0-81760200-1327786232_thumb.jpg

 

Rewelka. Wysłałem pytanie o gramaturę do sprzedającego. Ale już patrząc na zdjęcia wydaję mi się, że nie ma się co zastanawiać. Jaki wymiar wziąłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dokładnie taki sam rozmiar jak Ty :-)

 

Ale wciągnąłem nieco większą i najwyżej będę podwijał albo obetnę.

 

ps. zaraz nam tu nacisną, że nie na temat i nabijanie postów. A co tam. Nabiję posta hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę dokładnie taki sam rozmiar jak Ty :-)

 

Ale wciągnąłem nieco większą i najwyżej będę podwijał albo obetnę.

 

ps. zaraz nam tu nacisną, że nie na temat i nabijanie postów. A co tam. Nabiję posta hehe%281%29.gif

 

Spójrz na autora tematu. Myślę, że się nie obrazi za parę istotnych informacji dotyczącej prawdziwej okazji na allegro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.