Skocz do zawartości

Aukcje Allegro z okazjami - wyposażenie i ekwipunek


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

O to widzę Jacek, że ty na maila pisałeś. Ja zadzwoniłem i okazało się, że Oni dzisiaj pracują.

A już widzę bo oni do nas dwóch razem odpisali.

Fajnie jestem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składany stolik turystyczny z krzesłami za 99 zł.:

http://allegro.pl/sh...item=2085985253

 

 

 

Krzysiu! stolik jest bardzo delikatny i wywrotny. Ma mały "udźwig". Kuzyn taki miał i w połowie sezonu badziewie się rozpadło :oslabiony:

 

Na marginesie dodam, że sprzedawcą jest forumowy użytkownik, który się dał Nam poznać w tym poście: http://forum.karawan...pl/page__st__15 post # 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam tej firmy adipol_pl

mam złe doświadnczenia z nimi

wysyłają całkowicie inny towar niż kupiłeś i zwrot i wymiana na koszt kupującego

zero kontaktu, telefony nie odbierane

 

swego czasu w marketach te rozkładane krzesełka były po 19,99zł i dlaczego ja ich nie kupiłem to do dzisiaj :niewiem:

 

No fakt, adipol też mnie wykiwał na zepsutym wentylatorze. Nie przejmują się żadnymi negatywami i wciąż funkcjonują. Wmawiają allegrowiczom, że uszkodzony sprzęt to ich wina. Cóż, to tak gwoli ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu! stolik jest bardzo delikatny i wywrotny. Ma mały "udźwig". Kuzyn taki miał i w połowie sezonu badziewie się rozpadło :oslabiony:

 

Na marginesie dodam, że sprzedawcą jest forumowy użytkownik, który się dał Nam poznać w tym poście: http://forum.karawan...pl/page__st__15 post # 21

 

 

a ja się z tym nie zgodzę używam takiego kilkanaście lat i jestem z niego bardzo zadowolony

może jak dla mnie ciut przymałe siedzonka ale jak się ma dużo więcej niż 100kg to tak już jest

ale i mój ciężar stolik wytrzymuje

zresztą już gdzieś na forum był opisywany ten stolik

przed zakupem sprawdzić z jakich materiałów jest wykonany bo tu tkwi sedno sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ten stolik już 6-7 lat i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni.Zajmuje po złożeniu malo miejsca (idealny na krótkie wypady) Jest niewielki i bardziej dla 2-3 osób pomimo 4 siedzeń ale pomimo wszystko polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy kupiłem taki stolik. W 1998 roku jak kupiłem pierwszego Niewiadówka.

Sprawdził się przez kilka ładnych lat.

O ile jakość wykonania się nie zmieniła to naprawdę wart jest polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( ... )

zresztą już gdzieś na forum był opisywany ten stolik

przed zakupem sprawdzić z jakich materiałów jest wykonany bo tu tkwi sedno sprawy

 

Być może, że tamten stolik był wykonany gorzej, ze słabszych materiałów i stąd takie rozbieżne opinie. Nie mniej jednak jakieś doświadczenie pozostało i stąd moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że tamten stolik był wykonany gorzej, ze słabszych materiałów i stąd takie rozbieżne opinie. Nie mniej jednak jakieś doświadczenie pozostało i stąd moja opinia.

 

 

A może przyzwyczajenie do lepszych zdecydowanie jakościowo produktów.

Ja już dziś też go nie używam. Wolę osobno stół i osobno krzesła. To tak zwana wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mały włos sam bym kupił to badziewie kilkanaście lat temu, ale uratowała mnie próbna przysiadka u "sąsiada"na zagranicznym kampingu.

 

Kolego, to chyba nie o tym produkcie razem rozmawiamy. Bo mimo wszystko to ja bym nigdy tego badziewiem nie nazwał. A wybredny to ja naprawdę jestem :nono:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.