Skocz do zawartości

Już mam :)


Prusiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam i na wstępie GRATULACJE za udany zakup!!!

Dwa tygodnie temu wymieniliśmy informacje nt. planowanych zakupów. Już wtedy było widać, że szukamy czegoś podobnego. Wtedy też wspominałeś o planowanym wyjeździe do Holandii.

Mi ostatni okres zajęły inne tematy, zdążyłem odwiedzić w tym temacie tylko jeden komis na Śląsku". Przeglądam też strony internetowe np. niemieckie (mobile.de), holenderskie (kapaza.nl) - coś nie trafia mi się nic ciekawego :-(

Piszesz:

....upolowalem Chateau. ...Generalnie szukalem czegos lekko wiekszego, ale na zywo to co kupilem wydawalo mi sie wystarczajace."

 

Przybliż mi trochę Twoje doświadczenia przy szukaniu tej przyczepki.

Z tekstu wynika, że jechałeś po inną(e).

Miałeś je wcześniej namierzone - umówione?

Ile czasu Ci to zajęło, podróż myślę ok. 2500km?

 

Jeszcze raz gratuluje no i trochę zazdroszczę

Chciałbym już swoją mieć pod domem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i świeża :hmm:. Po zdjęciach widać, że w Holandii jeszcze piękna pogoda :hmm:. Powiedz czy dużo po drodze było widać przyczep ciągniętych do Polski?

 

W Polsce bylo +2 st. a w holandii +13 i slonko... Po drodze mijalem braci nowickich targajacych 2 lub 3 przyczepki i z jedna przyczepe na autobanie w niemczech, tzn. to ona mnie mijala (jakis wariat jechal ponad setke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Rzeczywiście jest bardzo ładna i w doskonałym stanie. Wprawdzie mam kampera, ale i przyczepę Burstner. Teraz to już postawiona jest na stałe z widokiem na jezioro, ale to dlatego, że staram się połączyć dwie pasje - żeglarstwo i włóczęgę karawaningową. W moim wieku kamperem łatwiej niż przyczepą. Jak widzicie poszedłem na łatwiznę. Tym większy szacunek dla karawaningowców z ogonkiem.

 

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam - TadeuszS

 

Ps: mój Burstner tak się prezentuje na Mazurach.

post-32571-imported-cfad720b-9182-4160-bc68-56b263943bd7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 lata później...

Witam Witam - po dłuższej przerwie....

 

Powoli sezon dobiega końca (przynajmniej dla mojej rodziny) tak też powoli przymierzam się do sprzedaży przyczepki... z "bulem" serca ale niestety przyczepka spełnia swoje wymagania do pewnego wieku dzieciaków. Przeciągałem jak mogłem z sentymentu do tego egzemplarza, ale przyszedl wkoncu czas na zakup czegos wiekszego i ukladem dla mojej rodziny.

 

Ogłoszenie w kąciku z ogłoszeniami - ZAPRASZAM i POLECAM!!! http://forum.karawaning.pl/topic/12293-s-chateau-cantara-395c-dmc-1250-kg-1997-r/

post-68-0-60691400-1346656625_thumb.jpg

post-68-0-68217200-1346656636_thumb.jpg

post-68-0-65196300-1346656644_thumb.jpg

post-68-0-14324200-1346657458_thumb.jpg

post-68-0-17940900-1346657470_thumb.jpg

post-68-0-32985600-1346657486_thumb.jpg

post-68-0-26199700-1346657497_thumb.jpg

post-68-0-85800600-1346657517_thumb.jpg

Edytowane przez Tomii (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.