Jump to content

Już mam :)

Prusiak
 Share

Recommended Posts

Witam

A wiec zdecydowalem sie jechac do Holandii i oplacalo sie. Oto moj nowy nabytek. Z sentymentu upolowalem Chateau o 21 lat mlodsza od mojej perwszej przyczepki.

Chateu Cantara 395 rocznik listopad 1997. Na wyposazeniu mam to co powinna miec tej klasy przyczepka, a wiec, 4-osobowa, kuchnia 3-palnikowa, duza lodowka, lazienka (w innych postach pisalem ze ten uklad jest taki sobie, ale zobaczymy, generalnie lazienka jest spora), kibelek kasetowy oczywiscie, stabilizator, daszek, przesionek, instalacja 12 V + akumulator. Wszystko piekne i nie zniszczone.

Generalnie szukalem czegos lekko wiekszego, ale na zywo to co kupilem wydawalo mi sie wystarczajace.

Cena jaka udalo sie wynegocjowac to 3500 E, tak wiec dlugo sie nie zastanawialem.

bc2e8ea7b29915fd.jpg

36d4aaa94efcd198.jpg

ecf8abea9765df4b.jpg

8db07f88e982a556.jpg

c77cb7241783ae52.jpg

• Replies 33
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Prusiak

9

• Tomii

3

• szary11

2

• Paweł 66

1

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bardzo ładny sprzęcik sobie sprawiłeś. Podoba mi się szczególnie rozkład wnętrza bo... jest taki jak mój :czerwona:

Może łazienka nie jest największa w tego typu układzie, ale spełnia swoją rolę. Ja nie mam prysznica a Ty?

Fajna cycepka. Gratuluję zakupu :czerwona:

Bardzo ładny sprzęcik sobie sprawiłeś. Podoba mi się szczególnie rozkład wnętrza bo... jest taki jak mój :czerwona:

Może łazienka nie jest największa w tego typu układzie, ale spełnia swoją rolę. Ja nie mam prysznica a Ty?

Zaakceptowalem taka lazienke wlasnie dlatego, ze ona jest nie mala i wygodniejsza poprzez swoja glebokosc niz lazienka znajdujaca sie po srodku przyczepy. Przymierzalem sie oranoleptycznie siadajac na kibelek. W lazience po srodku delikatnie przeszkadza umywalka, ale to juz jak kto woli.... I niestety nie ma prysznica i ciieplej wody, ale z woda mam nadzieje jakos sobie poradze.

P.S.

Dzieki wszystkim za dobre slowa... :hop1:

Sympatyczna budka :hop1: Jak się nie mylę to lepciaka jest dość podobna :hop1:

Niech dobrze służy :hop1::czerwona:

Bardzo ładna przyczepka :hop1:. Mam taki sam układ i uważam, że jest najpraktyczniejszy :czerwona: Możesz podać jej masę własną i DMC? Pewnie jest cięższa od mojej, bo jakoś tak jest z tymi przyczepami, że im młodsza, tym cięższa- (całkiem odwrotnie, niż z ludźmi) :hop1:

Jak się nie mylę to lepciaka jest dość podobna

Podobną tylko salonkę ale obie super.Przyjemnego ciągnięcia życzę.

Możesz podać jej masę własną i DMC?

Masa wlasna 890kg, DMC 1200 kg albo 1250 kg, nie wiem dokladnie ktora waga dokladnie to jest DMC, ale to jest to w Briefie.....