Skocz do zawartości

Rozrywka i KO na zlocie


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 586
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

tam gdzie my to i ty jasno wskazuje gdzie Wy jedziecie a ktoś mniej skrupulatny jak ja pomyśli "no świetna imprezka będzie w tym........... (cisza wyborcza) - i tu są moje argumenty (to do Yabulona)
No bo to jest "Grupa Trzech" :ok: i nie ma sprecyzowanego miejsca, tylko tyle, że jedziemy razem i co w tym złego ? Poza tym znowu podchodzisz zbyt poważnie i zbyt osobiście do tematu. Większości forumowiczów podobają się obie propozycje, ale wybrać można tylko jedną. Jak popatrzysz na temat "zlotowe głosowanie" to zobaczysz, że żadna z lokalizacji nie ma wyraźnej przewagi, a czsu na głosowanie jeszcze sporo, więc wszystko może się zdarzyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nazywaj to jak chcesz - chcę jednak zwrócic Twoją uwagę i wszystkich , którzy to przeczytają , że moja propozycja stworzyła pewną alternatywę dla tych którzy mają podobną sytuację jak jacek1 (stary sprzęt , duża odległośc , może mało gotówki , żeby gnac 400km w jedną stronę ) - pomyślałeś o nich ? Przypomnę ,że to jest 3 zlot a dwa poprzednie były w centrum Polski - co mają powiedziec ludzie ze Szczecina lub innych dalekich miejsc - znowu najdalej - pomyśl o tym , że może każdy z nich chciałby zobaczyc Rysiaczka piekącego "jelenia na rożnie " kol.Lepciaka , który jemu pomaga i Ciebie który śpiewasz im smętną piosenkę dla rozrywki - pomyślałeś o nich ? Przez przypadek stałem się tej myśli obrońcą i po prostu nie dałem się zakrzyczec lub zagadac - jak kto woli . Myślałem , że karawaning.pl to jedna wielka rodzina a wychodzi , że jest "rodzinka" i reszta .

W temacie "porządkowy zostało w końcu jasno powiedziane ,,,ze tu chodzi o kilometry a nie o sprawy merytoryczne - zapraszam tych co o tym nie wiedzą na w/w - temat "no to może tu pogadamy" - na zakończenie dodam że już mnie mierzi cała ta historia , dawanie jednym szans a odbieranie innym , wzajemne oskarżenia , uszczypliwości - nie tak miało byc ( niestety sam przez swoją "nierozważną propozycję "stałem się tego wszystkiego uczestnikiem , nad czym ubolewam) - dlatego wzorem kol. Rysiaczka (głęboki szacunek dla jego decyzji) - wycofuję się z forum dot. zlotu do czasu zakończenia głosowania - pozdrawiam serdecznie

ps.po tym wszystkim powinienem chyba dostac honorowy (albo niestety niehonorowy ) tytuł "admino-moderatora ws.zlotu " i chyba polecę do apteki po nitroglicerynę , żeby nie dostac ataku serca po tym wszystkim :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip jedno pytanie do Ciebie: dlaczego jeśli zlot będzie w centrum to nie przyjedziesz? Bo chyba już gdzieś czytałem na to odpowiedź.

 

Widzisz demokracja ma pewne minusy - większość decyduje. Tak jak wcześniej stwierdził Kiszon i ja też tak uważam, że ludzie raczej głosują na miejsce gdzie jest im bliżej. Dlatego napisałem, że chodzi o kilometry. No i co będziesz ich na siłę zmuszał do tego żeby zmienili swoje zdanie?

 

Myślałem w pewnym momencie, że się dogadaliśmy. Że zeszło z Ciebie ciśnienie i cierpliwie będziesz oczekiwał na wyniki głosowania. Ten post uważam jednak za pewne sianie zamętu.

 

Gdyby była "rodzinka i reszta" jak to określiłeś to pewnie rodzinka by się między sobą dogadała gdzie robimy zlot i tyle by było z wyborów :ok::]:]. Wymyślacie jakieś wyssane z palca rzeczy. Szukacie wszędzie spisku. Wystarczy tylko bez emocji podejść do całej sprawy i zobaczysz, że mimo tego że administracja i moderator są za Nieborowem to nie są przeciwko Sławie, bo w przeciwnym wypadku:

- Sława by nie brała udziału w głosowaniu

- miejsce na zlot wybralibyśmy "dogadująć się w rodzince" i mając resztę głęboko gdzieś

- Nieborów został by inaczej przedstawiony, a posty stawiające go w złym świetle były by wygumkowane :]

 

Zmniejszmy wszyscy ciśnienie. Bo każdy z nas ma chyba wystarczająco problemów w życiu osobistym :ok:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co ma sie wydazyc w kwietniu pare dni przed zlotem.

Wtedy to już będziemy się powoli pakować i szykować swoje budki do wyjazdów. Więc takich gorących jak w te zimne dni rozmów nie będzie :ok: :ok: :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to mam jeszcze z matury . Trzy razy w nich śmigałem (studniówka i 2 x matura pisemna) a czwarty będzie na zlocie

 

 

No kurna ja czerwonych jeszcze nie miałem :ok:

 

 

Co do zlotu to powoli się dogadamy. Tak jak Tomii pisał - demokracja ma swoje + i -. ja jestem za demokracją i za większością pójde niezależnie czy to będzie po mojej myśli. :ok: Sława mi się podobała i podoba - nie powiem. Jednak tu logistycznie trzeba podejść. Kilometry też mają znaczenie. I trzeba układać to pod większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip85-87

chyba polecę do apteki po nitroglicerynę

Teraz przyznaj się jaki camping chcesz wysadzić w powietrze nitrogliceryną aby nie odbył się tam zlot III? A może zabierasz nitro na zlot aby nas wysadzić?

Szepnij słówko co kombinujesz? :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie !!!zabraniam Ci kupowania materiałów wybuchowych . że tez takie rzeczy sprzedają w aptekach ????? Ja sie na Ciebie nie gniewam i nie musisz mnie za nic przepraszać .

Wyjeżdżam na zlot o godzinie 9.00 - 30.kwietnia 2008 r. Jeżeli będzie to Sława :to na miejscu będę o 17,57 , jeżeli to będzie Nieborów , to mój przyjazd planowany jest na 14.08 .

 

Miałeś wiele racji w swojej opinii. Na swoje usprawiedliwienie moge powiedzieć że stworzyłem ten temat aby ciągnąć znajomości ,wspomnienia , pomysły / nieraz szalone / i abyśmy mogli w szarzyźnie zimowej od czasu do czasu sie uśmiechnąć . Jak widać z ilości wejść cieszy sie to powodzeniem . Szkoda że tylko nieliczni zabierają głos . Ratując temat sam zbyt często zabierałem głos chcąc zachęcić wszystkich do wymiany postów.

 

zamiast mysleć o wybuchach walnij sobie pifko , albo dwa , najlepiej bezalkoholowe . - patrz ustawa o trzeźwości w narodzie ! :ok::ok:

 

PS. czerwone gatki to nie mój wymysł . To historia zlotowa z Naszym przyjacielem Zenkiem . Ale o tym innym razem .

 

Zawsze pogodny ! Rysiaczek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszardzie, na jakie usprawiedliwienie do diabła ? :ok:

 

Piszesz, co uważasz a my to czytamy i dodajemy trzy grosze bardziej lub mniej mądrze.

Pisz nam tak dalej, :ok: nie samymi lodówkami i parowozami człowiek żyje. :]

Też na pewno jeśli się spotkamy będę miał czerwone gacie w misie.

Czy wszystkie sympatyczne tematy muszą zostać skwaszone ?

 

Pozdro ode mnie i Joli, tak trzymaj !!!.

 

Zawsze jest guzik " wyłącz ", dla niezainteresowanych.

 

Już nie taki grzeczny i sympatyczny Troll. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacek l

jeśli się spotkamy będę miał czerwone gacie w misie.

Dla mnie kurnia zaczyna brakować zwierzątek na gacie bo na stringach żadne się się nie mieści. Chyba tylko żmijka (i to cienka) lub włosień.

Jezeli Filip85-87 przywiezie nitro to ja moje gacie przykryję hełmem również czerwonym czyli strażackim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwone gacie w misie
żmijka lub włosień
O rany a co ja mam na siebie włożyć ? Żona powiedziała, że może mi czerwone stringi pożyczyć, ale dbając o estetyczne przeżycia pozostałych zlotowiczów chyba się jednak nie zdecyduję :ok:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu ! musisz sobie palnąć misia na pośladku ! Jak nie znajdziesz nalepki to jakiś tatuażyk z krasnoludkiem może ? :ok:

Ja to myślę że Filip założył koło zainteresowań : pirotechników. I będzie zdobywał sprawność sapera. Zafunduje nam na zlocie fajne fajerwerki . Zobacz jak to cwanie wymyślił . Rakietki i bombki zostaną mu z Sylwestra i zdobędzie specjalność tanim kosztem ! :ok:

 

Rysiek podaj rozmiar . W niedziele jade po zakupy. A jezeli chodzi o stringi , to myśle ; ze jak sobie nie wysmarujesz twarzy pomadą i nie bedziesz do kompletu próbował założyc biustonosza

Wiesi , to w może będziesz jakoś wyglądał w oczach Naszych Dam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.