Skocz do zawartości

Loch Nees


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam ja sie raczej wybiore w ten wekend

 

To jak już wrócisz ztego weekendu, to napisz kilka słów jak tam-jak sanitariaty itp., z góry dzięki i pozdr. Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla tych co szukaja spokoju kameralny kemping dla rodzin z dziecmi ladna plaza czysta woda wlasciciel w porzadku (nie czepia sie o byle co) droga dojazdowa to faktycznie offroad ale to tylko jakies 200 metrow wiec sadze ze mozna przezyc i nie narzekac nam sie spodobal bylismy tam w czerwcu na 2 przyczepy sanitariaty od1-10 dam 5 ciepla woda jest rano 2 h i wieczorem 2h wiec wystarczy zlewnia sciekow(chemi) tez jest rybke tez mozna zlowic.....ogolnie jest OK  zreszta wlasciciel jest tez forumowiczem pewnie przeczyta wiec jak dobrze pojdzie to w ten wekkend  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek wróciliśmy z Gacek po kilkudniowym pobycie . Jak zwykle wracaliśmy zadowoleni . Woda w jeziorze ciepła jak nigdy . W weekend popołudniami co prawda tłok na plaży wywoływany przez licznie przybywających tubylców . Ale nie ma się co dziwić ,przy takich temperaturach to każdy szuka miejsca nad wodą .Po 19 już cicho i spokojnie ,plażowanie dla miejscowych jest zakończone i brama zamykana . Na tygodniu przez cały dzień nie ma dużo plażowiczów . Przyczepek też było sporo ,szczególnie w pt -niedz. był prawie stan , w poniedziałek gdy wyjeżdżaliśmy było już luźniej .Mimo dużej ilości przyczep było cicho i spokojnie ,fajnie się wypoczywało .  Najlepszym rozwiązaniem jest zadzwonić wcześniej ,poinformować właściciela o przyjeździe i wtedy na pewno będzie czekało ustalone miejsce . Pozdrawiamy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon z załogą również wybiera sie w długi weekend na swoje stanowisko w Loch Ness

To już wiemy i jesteśmy zadowoleni z tego powodu, ze będzie możliwość poznać się w realu :piwko: . My będziemy w czwartek z rana, około 8;00. Pozdr. i do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....ja takich pochwalnych elaboratów pisać nie będę. Byłem w zeszłym roku na weekend i wystarczy. Sanitariaty...w skali 1-10 to maksymalnie 2/3. Pole tak zatłoczone że na wyciągnięcie ręki miałem inne przyczepy i namioty. Może komuś to nie przeszkadza...ja nie wrócę.

Edytowane przez krystian186 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gacki wspominam dobrze, choć oczywiście nie byłem na campingu, tylko na dziko.

Gdyby tam kto próbował iść tym tropem i chciał „zaoszczędzić”, to niech uważa, bo jak spadnie deszcz, to nie wyjedzie z Gacków, nawet na łańcuchach zimowych !

Wiem, bo sam to ćwiczyłem !

Bywają lata, kiedy jest tam mnóstwo upierdliwych komarów, chyba gorszych od drących ryja gości i fruwających po nich śmieci.

Nauczyłem się, że jadąc do Gacków na dziko, trzeba mieć plan B.

Ostatnio trafiłem na biegającego swobodnie bez kagańca Amstaffa , czy jak zwą to durne bydle ?

Pańcio nie wyglądał mądrzej, bo kiedy uchyliłem okno – uspokoił mnie, że on nie gryzie, no chyba, że poczuje innego psa !

Kundel cały czas szczekał przy moich drzwiach i chyba nie wierzył, co pieprzy jego debilowaty właściciel z namiotem i laską.

Nie pogadaliśmy długo, bo krążyły nad nami roje komarów, czy czegoś równie wrednego, co przybierało formę małych trąb powietrznych.

Szczęśliwie  robale żarły też kundla, a pańcio spryskiwał go jakąś miksturą.

Mam nadzieję, że pogryziony i narąbany opryskami kundel, zeżarł tego idiotę z laską i namiotem i już tego problemu mieć nie będziecie.

Uciekłem więc z Gacków, bez wysiadania, nie ryzykując utraty nogi.

Swoją drogą, równie urokliwe bywają inne dzikie wyrobiska po kamieniołomach, czy żwirowniach, zwłaszcza ,że nie mają śmierdzącego siarkowodorem mułu.

 

 

post-3287-0-35449100-1376028424_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie do wszystkiego trzeba mieć jakiś dystans. Ja zaliczyłem pierwszy w życiu wyjazd z przyczepą właśnie do Loch Ness w maju i pomimo wrednej podogy i nieustannego deszczu wspominam go bardzo miło. Bo caravaning to przede wszystkim ludzie a ci byli w Gackach wspaniali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny cholesterol za nami, jak zwykle było rewelacyjnie. W tym roku młodzież szalała do białego rana i bawiła sie fantastycznie. Jedzonko pyszne, towarzystwo dopisało, pogoda również. Nasza załoga dziękuje za wyborową zabawę w tak sympatycznym towarzystwie i do następnego razu. Fotki na pewno będa na stronie Loch Ness. Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, kolejny Cholesterol za nami. Z roku na rok impreza z coraz większym rozmachem, najbardziej mnie zdumiewa ta róznorodnośc potraw, biedny Artur pewnie całą noc kleił te pierogi :]  Podziękowanie dla właścicieli Loch Ness.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też udało załapać w ostatniej chwili (jak zwykle ;) )

Tu podziękowania dla Właściciela za wyrozumiałość dla spóźnialskich

 

Fajnie było się spotkać, pogadać i popląsać :)

a Cholesterol ... tego się nie da opisać, to trzeba spróbować

w tym roku udało się załapać na "Kubek Szefa" :)

 

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Właściciela za super imprezę.

 

tak przy okazji, buduje sie nowy obiekt, więc jest szansa, że poprawią się warunki sanitarne

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.