Skocz do zawartości

Loch Nees


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co Wy widzicie w tym kempingu ?

 

Byłem tam i ja i ... umieściłbym moją relacje w dziale NIE POLECAM .

 

Na pewno tam nie wrócimy - jest tysiące innych fajniejszym miejsc . :no:

Ja widziałem przyjemne miejsce na miły weekend. Ciężko na południu znaleźć camping z czystym jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy widzicie w tym kempingu ?

 

Byłem tam i ja i ... umieściłbym moją relacje w dziale NIE POLECAM .

 

Na pewno tam nie wrócimy - jest tysiące innych fajniejszym miejsc . :no:

Kolejna prowokacja !!!!!

 

Kolego " Paczek " Może jako pierwszy napisz relację z pobytu na kempingu Loch Ness , napisz co tobie się nie podobało I dlaczego już nie odwiedzisz ten kemping (może i lepiej ) . Na pewno twoją opinie przeczytają właściciele i poprawią te wszystkie niedociągnięcia. Z tego co wiem i widziałem właściciele starają się i dbają o warunki pobytowe na tym kempingu .Jadąc do "Loch Ness" kolego Paczek na pewno czytałeś na forum opinie o tym kempingu i znałeś jego słabe punkty tj. Droga dojazdowa, warunki sanitarne , to zastanawiam się po co tam pojechałeś ???Napisz jeszcze które z tych tysiące odwiedzonych przez ciebie fajnych miejsc polecasz - pojedziemy sprawdzić i wyrazimy swoją opinię .Czekam na twoją relację!!! dopiero wtedy tobie odpowiem co widziałem w tym kempingu i dlaczego go odwiedziłem ( w skrócie na + ).Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moriss :) Ty się nie wdawaj w bezsensowna dyskusje tylko zjawiaj się tu czym prędzej :) wszak przynajmniej jedno miejsce wolne prowokator Ci zapewnia :) A ja czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna prowokacja !!!!!

 

Kolego " Paczek " Może jako pierwszy napisz relację z pobytu na kempingu Loch Ness , napisz co tobie się nie podobało I dlaczego już nie odwiedzisz ten kemping (może i lepiej ) . Na pewno twoją opinie przeczytają właściciele i poprawią te wszystkie niedociągnięcia. Z tego co wiem i widziałem właściciele starają się i dbają o warunki pobytowe na tym kempingu .Jadąc do "Loch Ness" kolego Paczek na pewno czytałeś na forum opinie o tym kempingu i znałeś jego słabe punkty tj. Droga dojazdowa, warunki sanitarne , to zastanawiam się po co tam pojechałeś ???Napisz jeszcze które z tych tysiące odwiedzonych przez ciebie fajnych miejsc polecasz - pojedziemy sprawdzić i wyrazimy swoją opinię .Czekam na twoją relację!!! dopiero wtedy tobie odpowiem co widziałem w tym kempingu i dlaczego go odwiedziłem ( w skrócie na + ).Pozdrawiam

 

Kolego, zalecam spokój w wypowiedziach :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie każdemu musi się podobać, nam akurat podoba się bardzo. Kolejny urlop spędzony w Loch Ness zaliczamy do udanych, spędziliśmy tu fantastyczne 26 dni z równie fatnastycznym towarzystwem. Droga dojazdowa nowiusieńka, poza małym  kawałkiem do bramy, ale to akurat nie jest problem. Nowy sanitariat przy barze, kolejny w budowie, nie wszystko od razu się da zrobić. My na ten kemping przyjeżdzamy na majówki, na dłuugie urlopy i oczywiście na wypasionej imprezie też nas zabraknąć nie może. Co roku spotykamy tam swoich znajomych, z którymi spędzamy super czas, są ogniska, codziennie świetna rozrywka przy grze w siatkówkę, w tym roku jeszcze ping pong, były turnieje, dzieciaki w każdym przedziale wiekowym mega zadowolone czego chcieć więcej. Do zobaczenia Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową kwestią w opisie jakiekolwiek kempingu jest obiektywizm, to znaczy opis stanu faktycznego, a nie eksponowanie własnych odczuć czy uprzedzeń. Byłem kilka lat temu na tym kempingu i pozwoliłem sobie popelnić w internecie taki oto opis: " Camping Loch Ness w Gackach- Gacki, ul. 1 Maja 17a (woj. Świętokrzyskie). 

Camping jest niewielki położony na wzniesieniu nad jeziorkiem o nazwie Podkowa. Jest to sztuczny zbiornik wodny powstały przez zalanie kamieniołomu. W jego pobliżu jest drugi większy zbiornik wodny takiego samego pochodzenia o nazwie Pompa. Obydwa zbiorniki są zarybione i zarządzane przez związek wędkarski. Sam camping jest zadrzewiony z dobrze utrzymaną trawą. Wokół terenu campingu znajdują się zadrzewienia i praktycznie jest to jedyne zadrzewione miejsce wśród pól i łąk. Większe kompleksy leśne usytuowane są w odległości kilku kilometrów od campingu w miejscowości Chroberz i w kierunku Pińczowa w okolicy wsi Kostki oraz Bogucice. W samej miejscowości Gacki, która jest poniżej znajduje się zakład „Dolina Nidy” produkujący płyty gipsowe i kamieniołom w którym pozyskuje się surowiec metodą strzałową ( co niestety słychać około godziny 11,00). Sam zakład nie jest uciążliwy dla otoczenia. Dojazd do campingu od drogi głównej odbywa się koszmarną drogą częściowo asfaltową i częściowo z płyt betonowych, pełną wyrw, dołów i wybojów biegnącą cały czas pod górę przez odcinek około 1 km. Trzeba naprawdę uważać aby nie uszkodzić samochodu lub przyczepy. Urządzenia sanitarne i gospodarcze na terenie campingu są bardzo skromne. Sanitariaty to wolno stojące małe budyneczki :na lewo od wjazdu w jednym budyneczku znajduje się natrysk (jeden z dwu znajdujących się na campingu) oraz 2 WC (po jednym męski i damski), obok stoi pojedynczy WC (WC jak sama nazwa wskazuje są spłukiwane bieżącą wodą) -w środku terenu znajduje się jeszcze jedno zabudowanie z pojedynczym WC z jednej strony i pomieszczeniem kuchni i jeszcze jednego natrysku z drugiej strony. Gorąca woda do mycia jest rano przez 2 godziny i wieczorem również przez 2 godziny. Przebywaliśmy na campingu sami, ilość natrysków i WC w zupełności nam wystarczała. Jednak w przypadku pobytu większej ilości osób korzystanie z tych urządzeń może być utrudnione. Na całym terenie jest dość dużo miejsc do podłączenia się do prądu. Standardowy kabel 25 mb w zupełności wystarcza. Na campingu jest wydzielone miejsce do opróżniania zbiorników wody szarej i toalet chemicznych. Cały teren jest ogrodzony.
Jeżeli traktować camping jedynie jako miejsce do przespania się po wycieczkach rowerowych (razem z żoną zwiedzaliśmy okolicę na rowerach) oferowane warunki są do przyjęcia. 
Jeżeli traktować jako miejsce do wypoczynku pobytowego miałbym wątpliwości, chociaż są entuzjaści tego miejsca.
Jeżeli chodzi o zaopatrzenie w żywność to do sklepu sieci „Groszek” znajdującym się w Gackach trzeba posuwać tą koszmarną drogą dojazdową najpierw w dół, a po zrobieniu zakupów z powrotem w górę. Dodatkowo w restauracji znajdującej się pod sklepem można tanio zjeść obiad. 
Okolica ciekawa i kilka dni jest co robić. 
Atrakcje turystyczne okolicy :wieś Chroberz - pałac Wielopolskich i dolina rzeki Nidy ( w okresie letnim spływy kajakowe) wieś Bogucice – rezerwat grabowy, Pińczów – zabytki sakralne, Busko z parkiem zdrojowym, ogród na rozstajach, dla dzieciaków ciuchcia z Pińczowa (Kolej wąskotorowa „Ciuchcia Expres Pondzie”) , Pacanów.
Uwaga ! warunkiem przyjęcia n a kemping jest wcześniejsza rezerwacja pobytu. Rezerwacja odbywa się telefonicznie".
Jak widać,w powyższym opisie nie ma nic an temat "podoba lub nie podoba mi się" , co ma te dobrą stronę że nie narażamy się sympatykom i właścicielowi, bądź przeciwnikom tego kempingu. Wnioski trzeba wyciągać samemu kierując się maksymą "de gustibus non est disputandum".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii aktualizacji powyższego opisu:

Droga dojazdowa (ta koszmarna) jest wyasfaltowana więc pozostaje tylko kawałek z plyt według mnie akceptowany choć polecam uważać na pojedyncze elementy zbrojenia które miejscami straszą opony.

Sklep to już Lewiatan czynny od poniedziałku do soboty w godz 6-22 a w niedzielę od 8-22 zaopatrzenie bardzo dobre. Obok sklep wedkarski (brak robaków) i taki papierniczo zabawkowo przemysłowy. W Gackach jest też apteka choć tej szczęśliwie nie odwiedzalem.

Sanitariaty nie powalaja ale w ciągu tygodnia nawet w sezonie pozwalają funkcjonować bez większych kolejek choć w weekendy już z tym gorzej podobnie jak z ciśnieniem wody ciepłej (też tylko w weekendy) Przez cały tydzień woda ciepla niestety tylko od 6-10 oraz 18-22. Obsługa stanowcza co ma swoje plusy zwłaszcza jeśli chodzi o zapewnienie spokoju na kempingu. Teren utrzymywany w czystosci, trawnik koszony gdy tylko tego wymaga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my właśnie zarezerwowaliśmy miejsce na kilka dni (w tym "cholesterol) . I to jest dobre -przyjadę - bez stresu ,miejsce na nas czeka.

A co do kibelków i tej infrastruktury o której w poprzednich postach to tak żartobliwie dodam że jakaś zależność w tym wszystkim jest na odwiedzanych kempingach .

Kibelki normalne -ludzie normalni . Kemping "ful wypas " a ludzie odludki ,jacyś niedostępni,jakby z innego świata (ma to swoją nazwę ale nie chcę obrażać nikogo). Musiał by się AdamKwiatek nad tym rozpisać :) .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii aktualizacji powyższego opisu:

Droga dojazdowa (ta koszmarna) jest wyasfaltowana więc pozostaje tylko kawałek z plyt według mnie akceptowany choć polecam uważać na pojedyncze elementy zbrojenia które miejscami straszą opony.

Sklep to już Lewiatan czynny od poniedziałku do soboty w godz 6-22 a w niedzielę od 8-22 zaopatrzenie bardzo dobre. Obok sklep wedkarski (brak robaków) i taki papierniczo zabawkowo przemysłowy. W Gackach jest też apteka choć tej szczęśliwie nie odwiedzalem.

Sanitariaty nie powalaja ale w ciągu tygodnia nawet w sezonie pozwalają funkcjonować bez większych kolejek choć w weekendy już z tym gorzej podobnie jak z ciśnieniem wody ciepłej (też tylko w weekendy) Przez cały tydzień woda ciepla niestety tylko od 6-10 oraz 18-22. Obsługa stanowcza co ma swoje plusy zwłaszcza jeśli chodzi o zapewnienie spokoju na kempingu. Teren utrzymywany w czystosci, trawnik koszony gdy tylko tego wymaga.

 

Potwierdzam, z tym że woda jest już ciepła 24h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.