Skocz do zawartości

Loch Nees


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No właśnie, te warunki sanitarne troszkę trącą ubiegłą epoką :]

Woda ciepła jest , światło świeci , zamknięcie od środka jest , więc wszystko jest ok.

Jeśli ktoś potrzebuje luksusu to w tej cenie niestety nie znajdzie.

Cisza i spokój rekompensuje nam wszystko  , a przy okazji chciałem podziękować Arturowi za wspaniałą imprezę .

P.s

Miło popatrzeć jak młodzi przejmują pomału pałeczki od nas. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda ciepła jest , światło świeci , zamknięcie od środka jest , więc wszystko jest ok.

Jeśli ktoś potrzebuje luksusu to w tej cenie niestety nie znajdzie.

Cisza i spokój rekompensuje nam wszystko  , a przy okazji chciałem podziękować Arturowi za wspaniałą imprezę .

P.s

Miło popatrzeć jak młodzi przejmują pomału pałeczki od nas. :)

 I tu bym polemizował- stosunek ceny do warunków. Przykład nr1.- pole kempingowe "Pod Brzozami"- 62 zł warunki super, "Loch Nees"-60 zł i warunki jak wyżej; Przykład nr2- Nyski Ośrodek Rekreacji nad jeziorem Nyskim- 52 zł warunki również ok. itp.(kryteria- 2 osoby dorosłe, 2 dzieci, przyczepa, przedsionek samochód i prąd) można przykładów przytaczać mnóstwo więc nie pisz, że w tej cenie nie znajdziesz lepszego standardu za taką lub nawet niższą cenę. Pozdr. Paweł.

 

I dodam, że w wyżej wymienionych kempingach woda ciepła jest całą dobę, a nie jak sobie właściciel ustali godz. Twojej higieny osobistej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sanitariaty nie są tak ważne jak samo miejsce.

W Loch Ness jest cisza i spokój .

Ja z resztą prysznic biorę w przyczepce bo nie chce mi się chodzić , po drugie gołym okiem widać jak powstają nowe sanitariaty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach Magieroki kolor wody jest paskudny ale w rzeczywistości jest zdecydowanie lepiej - to wina aparatu.

Podobno siarkowe wody mają działanie lecznicze i rzekomo był pomysł poprowadzenia ich z Gacków do Buska Zdroju, do tamtejszych santoriów.

Taką przynajmniej opowieść usłyszałem od jakiegoś tubylca.

Tegoroczna susza odbiła się chyba na poziomie wody tego mniejszego zbiornika, bo na "dzikich" Gackach nie zauważyłem różnicy.

Pamiętam żabie tenory wieczorową porą, niestety w tym roku panowała tam cisza, może odleciały wcześniej niż zwykle do ciepłych krajów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Nam już zostały ostatnie przygotowania i powinniśmy się zjawić 1wszego sierpnia :) na dłuższy czas :) pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończymy kilkudniowy pobyt w Loch Ness,po południu pakowanie  .Pogoda dopisywała . Woda cieplutka ,czysta.Atmosfera miła ,aż szkoda wyjeżdżać.Postaramy się jeszcze zaglądnąć w sierpniu ......może na "Cholesterol " który ma być podobno 22 sierpnia .

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.