Skocz do zawartości

Lista holowników nadających się do ciągania


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

maniek72

 

tzn po pierwsze chcialabym odmlodzic ciut po drugie boje sie ze jednak cienko bedzie po gorach amy glownie tam jezdzimy.

po trzecie ma teraz 170 tys. choc nic sie zlego nie dzieje z silnikiem.

nie mam haka wiec musze wydac na niego

 

moment obrotowy 150 nm i 77 kw

moze ciagnac tylko 1100 wiec jestesmy na granicy jego mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ma teraz 170 tys. choc nic sie zlego nie dzieje z silnikiem.

 

 

Bo to benzyna  :]

 

 

moment obrotowy 150 nm i 77 kw

moze ciagnac tylko 1100 wiec jestesmy na granicy jego mozliwosci.

 

To poważny argument. Zafira 1,8 Pb, 2001 rok, 125 KM - 1300 kg na haku. Przyczepa 1000 DMC, co oczywiście w praktyce jest czystą teorią  :] i jeździ bez większych zastrzeżeń. Pewnie, że wiesz, że masz budę z tyłu ale na to nie marady. Zawsze odczujesz. :niewiem:

 

 No chyba, że ktoś wymaga od holownika, żeby jeździł tak samo z budą, jak bez budy. Wtedy polecam Rosomaka  :]  :hehe:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No chyba, że ktoś wymaga od holownika, żeby jeździł tak samo z budą, jak bez budy. Wtedy polecam Rosomaka  :]  :hehe:

 

A ja polecam to auto, za około 8-10 tygodni (jeżeli wszystko się uda) :hmm:

odbieram je z portu w Gdyni na pewno pociągnie każda przyczepkę  :>  :>  :>

http://newyork.craigslist.org/que/cto/4441041920.html

 

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam to auto, za około 8-10 tygodni (jeżeli wszystko się uda) :hmm:

odbieram je z portu w Gdyni na pewno pociągnie każda przyczepkę  :>  :>  :>

http://newyork.craigslist.org/que/cto/4441041920.html

 

 

Tyyyy!!! Wypas  :yay: Jedziesz tym na Langosze ????  :look:  :look:  :look:  :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny rocznik mamy wiele wspolnego z tym.dogem :)

ps a co z viatollem ?

On i tak ma taki domek, że nawet jakby go ciągnął Seicento, to by musiał Viatolla wykupić  :ee:  :]  :]  :]

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek... o ja cie kręce. Ale superaśny !!!


Burszynka a z innej strony...

Masę przyczepki już znamy, teraz na ile osób potrzebujecie samochód i jaki jest Wasz budżet, jeśli chcesz go nam wyjawić.

Na marginesie ta Astra to fajne autko zwłaszcza z tym 105 konnym motorkiem. Jeszcze ze 100 000 zrobi on spokojnie z budka lub bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On i tak ma taki domek, że nawet jakby go ciągnął Seicento, to by musiał Viatolla wykupić  :ee:  :]  :]  :]

Haha ale śmieszne  :ee:

 

Tomek... o ja cie kręce. Ale superaśny !!!

Zapodam zdjęcia jak będzie w Polsce, o ile gość jeszcze zmięknie z ceną :]  bo  w kontenerze bedą jeszcze

dodge charger, ford mustang i mercedes 500 SEL coupe niestety wszystko do odrestaurowania a do przyczepy raczej też się nie nadają, ale jeżdżą :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dodge charger, ford mustang i mercedes 500 SEL coupe niestety wszystko do odrestaurowania

 

I to wszystko twoje ???  :look:  :look:  :look:

 

Ty, to jak będziesz restaurował, to przy takich maszynach, to niechcący mógłbyś mojego Zaporożca odrestaurować... :blagac:  On taki malutki, nawet byś nie zauważył  :]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę... mam 125p z 1976 roku który czeka i czeka ... żeby się za niego zabrać

 

Hmmm, to może jakiś nowy wątek w motoryzacji warto by założyć.... :hmm:  Kto wie jaki perełki mają nasi koledzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to wszystko twoje ???  :look:  :look:  :look:

 

Ty, to jak będziesz restaurował, to przy takich maszynach, to niechcący mógłbyś mojego Zaporożca odrestaurować... :blagac:  On taki malutki, nawet byś nie zauważył  :]  :]  :]  :]

A jak dobrze pójdzie to będzie i takie auto, do przyczepy jak znalazł :]

http://newyork.craigslist.org/lgi/cto/4451716649.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.