Skocz do zawartości

cenniki na polach campingowych 2013


alilee

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo osób nie akceptuje opłat za prąd zakładając solary. Tanio już nie będzie, a na południu Europy jest 2x drożej więc u nas też dojdziemy do tych cen. Niestety jesteśmy mieszkańcami Europy poddaliśmy się globalizacji to jedna z konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

post-1979-0-58421800-1374339229_thumb.jpg

Witam, widzę że dyskusja trochę odbiega od tematu więc pozwolę sobie ją trochę nakierować na dobry tor.

Więc tak jak już wszem i wobec wiadomo w Ciechocinku powstał camping i tu sprawa opłat wygląda tak :

post-1979-0-35666400-1374339204_thumb.jpg

ostateczny cennik campingu w ciechocinku w 2013 roku.docx

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego pobytu dla tych co przyjadą odwiedzić to małe miasteczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja w tym sezonie byłem w Łebie camping nr 48, niedaleko Ambre , za 2+2 przyczepa ,samochód,przedsionek,prąd, 85zł/dobe.blisko morza ,czyściutkie kibelki i cały kamping. Po 10 dniach zmieniliśmy miejsce na camping Człochów nr 80  cena za taki sam zestaw 38 zł/dobe,  nowo wybudowane sanitariaty ,2 mega wielkie place zabaw, nowy park wodny  4 zł za godzinę /dzieci gratis. park linowy , widać unijną kase !!! naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W naszym klimacie prowadzenie kempingu powinno być taktowane jako dodatkowe źródło dochodu i poszerzenie oferty turystycznej ( turyści którzy przyjadą wydają pieniądze na lokalne atrakcje i pozwalają zarobić miejscowym). Zakładanie, że ze względu na krótki sezon, cena kempingów musi być wysoka, jest prostą drogą do zabicia karawaningu. Przy braku granic, za cenę podobną jak kraju, wyjechać mogę na południe Europy gdzie ładna pogoda jest zawsze, co nie jest regułą w Polsce. Naszym, windującym ceny właścicielom kempingów, mogę jedynie powiedzieć "gońcie się leszcze"

 

Sorki, ale same pierdoły piszesz kolego. Kemping jest Wyłącznie biznesem. Sezon trwa u nas tyle a nie inaczej. Właściciel kempingu w tym sezonie Musi zarobić na cały rok. I tyle.

Kto tego nie akceptuje ten jedzie na pole namiotowe ze sławojką w charakterze toalety.

Gdybyś miał parę tys metrów kwadratowych wartych konkretne pieniądze to zajmował byś sie rozwojem karawaningu polskiego czy własnej rodziny?

Edytowane przez perfex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja napiszę, w końcu 16 dni bujałam się po całej prawie Polsce :) Przyczepa, auto, prąd, 3 os dorosłe (my, syn 18 lat) i dziecko 10 lat (syn drugi) :)

Pole namiotowe Jezioro Białe 45 zł (brak pryszniców)

Kemping Toruń 77,50 zł

Gdańsk 70 zł (dzieci mimo wieku liczone jak dzieci :) )

Chłapowo 80 zł

Lubiatowo 69 zł (super plaża, sanitariaty... nieszczególne)

Jeleń, przed Bornym Sulinowem, super :) Kameralnie, miło, rewelacyjna atmosfera 70 zł

Archimedes, Międzyrzecz 61 zł "Późny Gierek" ale czysto i miło :)

Wrocław, masakra cenowa. Sanitariaty... brrry 92 zł ( a Pan przemiły policzył nas nieco taniej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej, który kemping w polsce ma basen? animacje? własne sklepy? A który kemping w Hiszpanii, Francji, Włoszech, Chorwacji tego nie ma? Trochę zwiedziłem, ale ja niewiele takich spotkałem. Panowie! sezonowość! Lato 2 miesiące, a w krajach śródziemnomorskich 5-6 miesięcy.

 

Tylko,że w tych krajach z latem które "trwa" 6 miesięcy również jest sezonowość ,praktycznie identyczna jak w u nas lipiec-sierpień.

Taki kemping w drugiej pierwszej połowie czerwca oraz od drugiej połowy września praktycznie egzystuje i zarabia jedynie na obsługę i opłaty bo pracuje na nim kilkadziesiąt osób a nie portier i sprzątaczka.

Standardu nie porównuje bo nawet nie ma sensu,szkoda klawiatury - praktycznie zero inwestycji lub inwestycja nastawiona na 3 letni zwrot.

Aby brać trzeba dać ...

 

Ciechocinek - 40 zł/doba za grill   :laugh:

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwole sobie podrzucic stronke

http://www.amberia-dabki.pl/kemping.html

bylismy tam w tym roku z budka cennik podany na stronie powala z nog jednak wystarczy porozmawiac osobiscie z wlascicielka i mozna potargowac cene 10-20% dla forumowiczow juz z nia o tym rozmawialem pole ciche i spokojne do plazy 50 metrow sanitariaty w miare w skali od 1-10 dam 6 wlascicelka super woda ciepla -cala dobe teren ogrodzony plac zabaw wszystko co potrzeba przynajmniej jak dla mnie w tym roku zestaw 2+2 Bez pradu ...mam solary....60zl za ta lokalizacje cena naprawde uczciwa....Polecam ps. ukrytych oplat ...BRAK :yes:  :bravo: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzucę swoje doświadczenie cenowe najpierw . Auto,przyczepa 2 osoby dorosłe,prąd ,oczywiście przedsonek.

-Przybrodzin  Na skarpie   zestaw 44 pln+ natrysk 4 złocisze

-Żnin PTTK  zestaw 50 pln sanitariaty jak napisała to EWA0208  "Późny Gierek" ale czysto

Następnie przybyła jedna osoba 9 letnia automatycznie będzie drożej.

-Niechorze Pomona   zestaw 74pln+3 złocisze natrysk ciepła woda a do mycia zimna za to naczynia myje się w ciepłej ( jak długo nad tym myśleli)

-Sopot Przy plaży  zestaw 75pln bez dopłat sanitariaty nie zmienne byłem jeżeli mnie pamoęć nie myli 2003 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się dołączę - późno bo późno ale ceny od 2 lat takie same

 

POLO NAMIOTOWE nr 179 Krynica Morska

 

post-13304-0-92822600-1377966072_thumb.jpg

 

atmosfera- preferowana i egzekwowana CISZA, wszystko można zostawiać na zewnątrz nie zginie, do morza ze100m, można mieć uwagi do sanitariatów (rozsypanych po polu,bo główny czysty odnowiony),ceny szału nie robią ale lokalizacja świetna inie boisz się o pozostawione rzeczy
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Chorwacji kemping Paradisco miejscowość Drage/Pakostane 15 E za całość auto, przyczepa  2+2 - kemping nie posiada prądu, w zatoczce inne kempingi cena od 10 do 35 E a wszystkie mają tak naprawdę to samo albo inaczej nie mają tego samego -prądu, wszędzie coś można znaleźć,

ilu polaków się odwróciło od polskich gór - u słowaków no już teraz nie taniej ( Euro drogie ) ale dużo fajniej, w dzisiejszych czasach poszukasz w necie i coś znajdziesz a jak się okaże że to lipa to budka na hak i jazda,

i jeszcze przykład U Sikory jezioro licheńskie 25 pln za wszystko + prąd z licznika, toaleta, prysznic mizerne ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam Wasze posty i się zastanawiam czy cena którą płacę na Chorwacji za kemping jest wysoka, bo tak mi się wydawało, analizując jednak ceny jakie podajecie dochodzę do wniosku, że chyba nie. Od kilku lat jeżdżę w to samo miejsce bo mi się podoba i jest w miarę blisko, Tar koło Porecia. Kemping na dobę kosztuje ok 120 zł (2 osoby + przyczepa , samochód) działka w pierwszej strefie nadmorskiej w cenie prąd, woda + możliwość podpięcia spływu szarej wody. W tym roku miałem działkę z widokiem na basen i morze (do tego drugiego 50 m) Słońce przez całe 2 tygodnie, toalety gdziekolwiek byś się nie rozbił najdalej 50 m do kompleksu sanitarnego, gdzie zawsze jest ciepła woda bez limitu a czystość powala (od 6.00 do 20.00 na okrągło jest sprzątaczka), na kempingu 3 restauracje, wspomniany wcześniej basen, 2 piekarnie, 3 budki z warzywami i owocami, jedna budka z zabawkami, kiosk z papierosami i gazetami, dwa markety, boiska do tenisa, pole do mini golfa dwa pola do buli, wyporzyczalnia sprzętu sportowego i pływającego (ceny przystępne np. motorówka cały dzień 70 KM - 100 €)  . Kemping na który jeżdżę ma tylko 3 gwiazdki, a są jeszcze 4-ro i pięcio gwiazdkowe ale nie byłem. Czy to jest drogo ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.