Skocz do zawartości

Stasiu1971 - poszukiwania przyczepy


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie to przedsionek nie wyklucza przyczepki. Możesz więc poeksperymentować: kupić na początek tylko przedsionek i zobaczyć czy się sprawdza. A jak się nie sprawdzi to kupić przyczepkę. Całkiem możliwe, że da się kupić taki przedsionek, który by pasował i do busa i do niewiadówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wypady tylko w wakacje i raczej na kempingi w Polsce, ja niestety i żona pracujemy w systemie równoważnym , czyli weekendy mamy razem raz w miesiącu wolne , a wycieczki 1 dniowe ja najbardziej  , ogólnie autem robię w roku około 5 - 7 tyś km , więc nie za wiele , mi naprawdę bardzo dobrze się jeździ w aucie siedząc wysoko , bardzo miło wspominam T3 (pozycja za kierownicą) , co do samego spania to mogę się przekimać i w przedsionku w sypialni np: na łóżku polowym , ale jak znajdę jakąś tanią N 126 to może coś pogrzebie żeby zrobić po swojemu , na razie przeglądam i czytam forum "te" , niewiadówek i T4 , mam nadzieję że do wakacji uda coś się kupić.

 

Na takie jezdzenie to raczej spasował bym dobrze zestaw osobówka-przyczepa  :ok:  Taki np T4 jest jak dla mnie niewygodny na codzień tym bardziej że jego zalet nie wykorzystasz Pomijając kwestie że kupić sensowną T4 to cud bo są wszystkie zajechane jak kasztanka Piłsudskiego Taki van miałby sens jak byś robił sporo wyjazdów weekendowych i długich wyjazdów po EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może sharan? Kompromis między busem a osobówką. Wywalasz tylne fotele i masz pełnoprawne łóźko. Pare lat temu w ten sposób zjechaliśmy całą europe. Czasami tylko namiot na kempingu rozkoadaliśmy. A tak to wszystko w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to pokochałem busy :serce:  i jakoś ciągnie mnie najbardziej do nich , tym bardziej że do T4 jest cała masa części zamiennych w normalnych cenach (jak do osobówek tych tanich) , i w brew pozorom to auto wcale nie jest dużo większe od kombika (długość , szerokość) a bardzo wygodne dla pasażerów , a i spalanie w miarę normalne , i zrobię chyba jak pisze kolega "Lza" kupię T4 i na razie duży przedsionek , a później pomyślę o Niewiadówce , chyba że natrafię na coś taniego do remontu to i tak kupię i na razie postawię na działkę , wielkie dzieki za rady , a czy ktoś jeździł może z N 126 i może opowiedzieć wrażenia z jazdy , i porównać do holowania czegoś większego , był bym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to pokochałem busy :serce:  i jakoś ciągnie mnie najbardziej do nich

...

a czy ktoś jeździł może z N 126 i może opowiedzieć wrażenia z jazdy , i porównać do holowania czegoś większego...

 

Idź za głosem serca, to jedyna droga do zadowolenia. Wszystko inne wzbudzi w głowie niepewność.

.

Wrażenia z jazdy już opisałem, Niewiadówki się nie czuje i jest za lekka by podnosić adrenalinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

15 tyś zł na zakup t4 i N126 , a za sprzedaż  audiczki kasa na remont czyli całość powinna się zamknąć w 20 tyś zł

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tyś na zakup i drugie tyle na blacharsko mechaniczne naprawy.

Do tego musisz mieć zdrowy kręgosłup do spania na tym gównie które podobno jest rozkładaną kanapą

 

A gdzie kasa na niewiadkę?

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego chyba cię poniosło , pewnie że można i na remont przeznaczyć 50 tyś ba nawet 100 tyś , pytam , ale po co ?? jak to dalej będzie 20 letnie auto , to ma być sprawne i jeździć , a nie ładować kasę , bo to w tym nie o to chodzi .

Edytowane przez stasiu1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee bez jaj, dobra N126 po remoncie to jakieś 6tys.

 

Zostanie okolo 14tpln na T4, myślę że cos "do jazdy" się kupi. Tak myślę. Chyba że ma byc to typowa Caravell to wtedy 14tys to dobra baza do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.