Skocz do zawartości

Rozmowy na temat XIV Zlotu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

PS - Tak jakoś wyszło , że mieliśmy w tym roku dwa wiosenne zloty bo pogoda była iście wiosenna , jak nie letnia . 

Chciałem w takim razie zapytać , kiedy zatem zlot jesienny ??? :lol:

 

Arek, przecież jesienny był na majówce :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i po zlocie  :'( :'( :'(

Serdeczne podziękowania dla organizatorów za przygotowanie wszystkiego na cacy, a szczegolnie Jack'owi za ponowne wyczarowanie afrykańskiej pogody  :blagac::ok: .

Dzięki wszystkim przybyłym za tradycyjnie wspaniałą atmosferę zlotu i do zobaczyska na wiosnę ( a może wczesniej  :bzik::przyczepa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz mam dostep do netu, więc informuję że załoga GregorY szczęśliwie dotarła na miejsce.

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i uczestników za wspaniałą zabawę i przyjemność pobycia razem.

 

Do następnej okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger-widziałem jak wyjeżdżasz i nawet machnąłem na Ciebie ręką ale głowa do przodu i nic nie widzę :bzik:

;) Gdybyś machał do mnie a nie na mnie ;)

Nie no kurcze , nie widziałem nikogo oprócz jednego forumowicza (zapomniałem nicku) , który szedł chodnikiem koło baru i to jemu machnąłem i coś tam krzyknąłem na pożegnanie .

Następnym razem , jak się spotkamy to zanim się z Tobą przywitam to na początek się z Tobą pożegnam . :lol:

Pozdrawiam .

 

Arek, przecież jesienny był na majówce :)

Ja tam miałem humor , więc czułem się wiosennie . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz z pracy napisze :) Mysmy dotarli ok. 19:00 bez wiekszych problemow. Przyczepa zadokowana teraz czeka na przyszlotygodniowe sprzatanie i chyba juz zawita powoli do zimowego garazu. Dzieki wszystkim za spotkanie na zlocie, brawa dla organizatorów za miejsce, dopiecie wszystkiego na ost. guzik. Fajnie ze pogoda dopisala. Do zobaczenia w maju zapewne ! 

Igor dzis rano budzac sie w lozku powiedzial...wracajmy do cycepki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wspomnianych wcześniej i uwidocznionych na zdjęciach w innym wątku metamorfoz Dżumika pierwsze co mi przychodzi na myśl to scenka związana z Dżumikiem w roli głównej i Eli (Niradhara) , która zna naszego Dżumika dość długo .

Ten robiąc się na żula i zmieniając się nie do poznania przy powitaniu usłyszał od Eli - "Cześć , Ela jestem" . :lol:

To nas położyło na trawniku . Nie poznała go zupełnie .

 

Druga myśl to wspaniałomyślni funkcjonariusze Policji , którzy przyjechali w czwartek zobaczyć co się dzieje bo usłyszeli , że " tu jest zlot karawaniarzy i , że chcieli zobaczyć te firmy pogrzebowe " . :lol:  

Rysiaczek , zaprosił ich na sobotnie pasowanie ale oni chyba myśleli , że to będzie pałowanie i nie przyjechali .

Ja bym też nie przyjechał na własną ... kremację . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... już raz pod wrażeniem byłem i nadal pozostaję !

Jedyne, czego mi - świeżakowi w Waszym gronie - zabrakło, to jeden wielki plac/namiot/sala czy cokolwiek,  gdzie w piątkowy wieczór zmieściliby się wszyscy zlotowcy, co w istotny sposób pomogłoby im się poznać ... bliżej ... ;)

 

Dzięki wielkie, także w imieniu Bratowej ! No i Chica'i oczywiście ... ;)

 

Do zobaczenia się z Wami w nieodległej - mam nadzieję - przyszłości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jedni z ostatnich zlotowiczów pożegnaliśmy Suchedniów.Wspaniała atmosfera która towarzyszyła nam przez te kilka dni była zasługą wszystkich uczestników ale szczególne podziękowania należą się organizatorom którzy zadbali o tak wspaniałą zabawę.Cieszymy się,że pogoda dopisała i czekamy na kolejne wspaniałe zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jak Andrzej, Jacek Marek i Marian wyjechaliśmy z Suchedniowa dopiero dzisiaj. Było bardzo fajnie, sympatycznie i chciałoby się jeszcze za kilka dni. Szczególne ukłony dla organizatorów za ............... wszystko.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger-najpierw machnąłem do Ciebie ale jak zobaczyłem, że jest to bezskuteczne to stwierdziłem, że to na Ciebie :ee:

A tak ogólnie to miło czytać jak wszyscy piszą, że wrócili szczęśliwie. I TAK MA BYĆ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszyscy są zadowoleni. Zwłaszcza nowicjusze. Bardzo dziękuje za wspólną zabawę, pomoc przy pasowaniu l kulturę w czasie pobytu. :thank: :thank:
  :thank:

Zapewne, do udanego pobytu przyczynił się profesjonalizm kierownika ośrodka, Pana Rafała i personelu. :bravo: :bravo: :bravo:  Dziękuję za poświęcony nam czas. :thank: :thank: :thank: Ukłony dla Pani Magdy. :bukiet: :bukiet: :bukiet:

 

 

Poniżej ekipa od gaszenia światła po XIV Zlocie

 

post-1062-0-03597300-1378749680_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.