Skocz do zawartości

Rozmowy na temat XIV Zlotu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Szantymen będzie na zlocie i część jego sklepu też ,więc istnieje możliwość zakupu lub zamówienia części do naszych przyczep

Dzięki za odpowiedź .

 

Tymczasem z racji tego , że to mój 2000 post na tym forum to tym bardziej mi miło , że piszę go w tematyce zlotowej .

To mój ulubiony dział .

 

Pozdrawiam wszystkich .

Jutro o 6.00 startuję do Suchedniowa !!! :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Zmieniony, zmieniony….

Widzę, że przed nami kupę roboty na zlocie.

Zestaw mam już przygotowany, kolory nie wiem czy najlepsze, no ale na początek…

RYSIU, POMOŻEMY!!!

Możesz na nas liczyć :] 

 

 

 

Ojjjj.... zatem Dżumiku jutro od razu po przyjeździe musimy zabrać się za upiększanie Rysiaczkowej czepy.

Czasu mało a roboty hohohohooo..... ;)

Już się nie mogę doczekać!!!!! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pod jednym warunkiem:

Ty Jacusiu oraz Rysiaczek i Ptaszek będziecie prowadzili zajęcia, ćwicząc na równi z uczestnikami ;)

Rozweselona Grażka :)

hihihi  :lol:  :lol:  :lol:  Już widzę Rysiaczka i Ptaka jak ćwiczą  :lol:  :lol:  :lol:

Ptaku w pióropuszu a Rysiaczek w szlafroku :lol:  :lol:  :lol: a Jacek przebrany za pielęgniarkę  :lol:  :lol:  :lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i pozdrawiamy Wszystkich uczestników Zlotu.

Niestety nasz kamperek odmówił współpracy i po ostatnim wyjeździe do Ustronia wylądował w poniedziałek  u elektryka i do dziś tam jest. A bez niego nie ruszymy się z domu :oslabiony: . Będziemy śledzić Wasze wpisy i oglądać zdjęcia na forum, ale to nie to samo co być z Wami :'(.

Do zobaczenia na XV Zlocie! 

Załoga Zbireg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.