Skocz do zawartości

Rozmowy na temat XIV Zlotu


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Naród tak się na zlocie rozbawił, że komputery poszły w kąt !  ;)

Jam pierwszy raz na zlocie pod szyldem karawaning.pl. Bardzo podoba mi się atmosfera, pogoda jest prześliczna, pierwsze spotkania/rozmowy/przeżycia (w tym pasowanie!) za nami!

Kemping sympatyczny; nawet "Kiedy ranne wstają zorze" grane o 6 rano gdzieś z nieodległego kościoła, nastroju nie zepsuły ! ;), zawsze - po ich wysłuchaniu - można na drugi bok się przewrócić ... ).

A dziś jeszcze przed nami cd nocnej integracji ! Jak dożyję - jutro się odezwę ... ;)

Będziemy z Bratową tu wracać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!! :)

Niestety jako pierwszy w niedzielny poranek , dodam , mroźny poranek , musiałem opuścić teren naszego zlotu .

Pożegnałem się jedynie z nielicznymi osobami , które kręciły się w pobliżu . 

Część z Was przewracała się na drugi bok a ja już byłem na trasie . Dlatego też nie chciałem Was budzić .

Zapewne mi to wybaczycie bo podejrzewam , że niektórym ciężko było podnieść powieki a co dopiero wstać z łóżka .

Szczęśliwie dojechałem do domku przemierzając prawie 500km w równiutkim czasie 7 godzin . 

Poszło gładko choć miewałem kryzysy wynikłe zarwaniem poprzednich nocek .

Co tam . Warto było się z Wami spotkać !!! 

Tymczasem dziękuję wszystkim za miłe spotkanie oczekując na następne . 

Organizatorom należą się ogromne brawa . Oj , ja wiem , że nalatali się okropnie aby wszystko się udało . Wielki szacun .

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam . 

Szczęśliwy z powrotu oraz ze spotkania z Wami - finger . 

Do następnego , heeeeej !!! 

 

PS - Tak jakoś wyszło , że mieliśmy w tym roku dwa wiosenne zloty bo pogoda była iście wiosenna , jak nie letnia . 

Chciałem w takim razie zapytać , kiedy zatem zlot jesienny ??? :lol: 

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finger, dnia 08 Wrze 2013 - 16:32, napisał:

Pożegnałem się jedynie z nielicznymi osobami , które kręciły się w pobliżu .

Część z Was przewracała się na drugi bok a ja już byłem na trasie

No fakt, przez sen słyszałem "cześć Kajman:)".

 

Kurcze, co za fatalny zlot! Nawet nie ma na co ponarzekać! Nie ma się do czego doczepić! No organizatorzy, żeby tak było ostatni raz!

 

Wielkie dzięki za wszystko, było super:)

Niektórzy to mają dobrze, jeszcze sobie zostali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już w domku, przyczepka zaparkowana.

Organizatorom zlotu składamy słowa uznania i podziękowania za trud włożony w przygotowanie i sprawne przeprowadzenie zlotu.

Impreza była odlotowa.

Obecnym na zlocie podziękowania za miłe towarzystwo i koleżeńską atmosferę.

Serdeczne pozdrowienia dla userów, których mieliśmy honor poznać w realu.

Ukłony dla zlotowiczów, których - co przyznajemy z bólem - nie udało się poznać i porozmawiać.

Do zobaczenia na następnym zlocie  :yay:

Lucjan & Lucynka  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielki niedosyt . Zlot był zdecydowanie za krótki mimo , że przyjechałem już w czwartek .

Moja chęć poznania większej ilości zlotowiczów na ognisku sobotnio-niedzielnym została szybko zgaszona przez konieczność odparowania przed porannym wyjazdem . Musowo było iść szybko spać . Nie udało się zbyt długo pośpiewać i pogadać .

Yabulonku , pozdrów ode mnie ekipę przyjezdną nazwaną przez Ciebie roboczo - Żabony .

Śpiew z nimi i nie tylko zostawiam sobie jako deser na następne spotkanie . Spotkałem na zlocie wiele , dla mnie , nowych twarzy .

Wiele fajnych ludków . O to chodziło . Nie chciałbym tu wymieniać z osobna bo mógłbym kogoś pominąć .

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to , że teraz trzeba zejść na ziemię .

 

PS - Dżumik , wiele już widziałem jajec ale Twoje metamorfozy , z "rzóla" do premiera Cyran....a przebiły wszystko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócliliśmy z Szarają szczęśliwie w domowe pielesze. Dziękujemy organizatorom za ich pracę i przygotowanie zlotu. Miejsce wg mnie wybrane rewelacyjnie - bardzo fajny camping. Miło było się znowu spotkać i pogadać. Do zobaczenia na następnym zlocie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka odstawiona ,bagaże rozpakowane .

Serdeczne dzięki za przybycie ,za atmosferę. 

pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na następnych zlotach  :yay:  :biwak:  :hop1:  :gitara:  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulony też już w domu. Szkoda, że tak to szybko się skończyło, ale było wspaniale. Podziękowania dla organizatorów i dla wszystkich uczestników spotkania za wspaniałą atmosferę,

Podziękowania również od załóg Żabonów i Kondziorków, które przybyły z nami i są pod wielkim wrażeniem wspaniałej atmosfery jaka panuje na naszych spotkaniach, Jesteśmy pewni, że będą teraz jeździć na kolejne zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grace & Adje również dotarli do domu. Przyczepka i Viktor zagarażowane, graty rozpakowane. Teraz pora wrócić do codzienności :oslabiony:

Dziękujemy organizatorom za zapięcie wszystkiego na ostatni guzik i wszystkim uczestnikom za  superowe towarzystwo.

Do zobaczyska na majowym... Tylko GDZIE  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też dołączamy się do podziękowań dla organizatorów-było superaśnie.

Finger-widziałem jak wyjeżdżasz i nawet machnąłem na Ciebie ręką ale głowa do przodu i nic nie widzę :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszorki również dotarły do domku, budkę rozpakujemy jutro, bo wolałem piwko od wyciągania gratów :)

Dziękujemy :thank:  Wszystkim za wspaniałą atmosferę a szczególnie organizatorom. O mały włos nasz pobyt przedłużył by się do poniedziałku, ale Myszorkowa nie pozwoliła :'( Jacku Twoje dwa argumenty :winner: :winner:  aby zostać powinienem spożyć przed południem i było by pozamiatane  :)

Ale co się odwlecze to nie uciecze. następnym razem uwzględnię poprawkę (termin zlotu + 1 dzień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też w domku,dziękuję wszystkim za wspaniałą zabawę i za wsparcie w trudnych dla mnie chwilach.

Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Oczywiście wyrazy uznania dla Organizatorów oby tak zawsze, do zobaczenia jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.