Skocz do zawartości

Anteny dvbt do zastosowań mobilnych


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 427
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli woda przez lata nie dostała się do środka to będzie działać doskonale. Nic nie wymieniaj przed sprawdzeniem.

50 minut temu, Suzu4x4 napisał:

z racji swojej budowy antena MINI LOG nie nadaje się do montażu na relingu i wymaga masztu np:

maszt antenowy teleskopowy SF 165 lub KATHREIN HDM135

https://turismus.pl/pl/p/Maszt-antenowy-teleskopowy-SF-165-do-przyczepy/1304

https://center-camp.pl/pl/p/MASZT-ANTENOWY-KATHREIN-HDM135/3922

 

 

 

Mam właśnie ten tańszy maszt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lepszej anteny od tej :

https://majsterkowo.pl/prosta-antena-do-obioru-dvb-t/

Ja jak nic nie mogę złapać na koronie, to na tej złapie wszystko. Są miejsca gdzie nikt w okolicy nie będzie odbierał TV, a ja zawsze :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 minut temu, kalapan napisał:

Ja jak nic nie mogę złapać na koronie, to na tej złapie wszystko. Są miejsca gdzie nikt w okolicy nie będzie odbierał TV, a ja zawsze :) 

świadczy to tylko o badziewności wykonania anten typu korona czy innych wynalazków typu ufo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, jacekzoo napisał:

Ja się trochę podłączę, mam taką antenę 0E9C4937-8F6B-4885-856B-05F0B7E3F383.thumb.jpeg.60dc88eccebcd8889640d3cdbd0089d5.jpeg

i taki wzmacniacz 10A3FD81-340C-44E7-AACF-3A8B9CA6F9D1.thumb.jpeg.c4fcb708d294a6423df3cb382530434e.jpeg

podłączając tv będzie to działać czy coś trzeba dodać/wymienić? 

Mam dokładnie taki sam zestaw w swojej przyczepie. Targa wszystko jak należy - przetestowane na majówce. Nie byłem w jakiejś zupełnej dziczy, bo w okolicach Sławy, ale ponad 20 kanałów odebrał bez jakiegoś szczególnego ustawiania anteny (w sumie było prawie 50 ale się powtarzały). Mam telewizor z niemieckiej dystrybucji, więc mam dodatkowy dekoder, ale sama antena ze wzmacniaczem jest jak najbardziej ok. We wzmacniaczu dorobiłem tylko dodatkowy wyłącznik, żeby w czasie gdy nie oglądam nie była zasilana z akumulatora - u Ciebie widzę wypiętą masę z zasilania 12V. Wzmacniacz z lewej strony ma czerwoną diodę sygnalizującą jego zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Tak, wypiąłem żeby nie ciągnął prądu póki nie używam. 

Teraz rozglądam się za jakimś tv

Nie wiem ile cali telewizor szukasz ale z czystym sumieniem mogę polecić 19 cali Manta wedle producenta zużywa 30 wat a naprawdę mierzone 1.5 ampera czyli około 18 wat. Sprzęt budżetowy ale bardzo ekonomicznie.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, emus2 napisał:

Nie wiem ile cali telewizor szukasz ale z czystym sumieniem mogę polecić 19 cali Manta wedle producenta zużywa 30 wat a naprawdę mierzone 1.5 ampera czyli około 18 wat. Sprzęt budżetowy ale bardzo ekonomicznie.?

O takim mówisz? https://allegro.pl/oferta/telewizor-19-samochodowy-tir-tv-led-usb-12v-230v-7471294632

właśnie patrze na 19-20” bo większy będzie trochę zasłonięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jacekzoo napisał:

O takim mówisz? https://allegro.pl/oferta/telewizor-19-samochodowy-tir-tv-led-usb-12v-230v-7471294632

właśnie patrze na 19-20” bo większy będzie trochę zasłonięty

Szczerze jak masz kupić TV najgorszego chińskiego sortu za 460 zł to weź dołóż te 100 parę złotych i kup tego Philipsa, który jest o kilka klas lepszy. Owszem Philips to też obecnie marka należąca chińczyków, ale przynajmniej TLC jest jednym  z największych producentów TV na świecie. A Manta to tylko importer badziewia z Chin. Jak już Ci zależy na Mancie to kup to sobie na jakimś alixpress, przynajmniej zapłacisz z 3x mniej - będziesz mieć to samo tylko bez napisu manta.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Szczerze jak masz kupić TV najgorszego chińskiego sortu za 460 zł to weź dołóż te 100 parę złotych i kup tego Philipsa, który jest o kilka klas lepszy. Owszem Philips to też obecnie marka należąca chińczyków, ale przynajmniej TLC jest jednym  z największych producentów TV na świecie. A Manta to tylko importer badziewia z Chin. Jak już Ci zależy na Mancie to kup to sobie na jakimś alixpress, przynajmniej zapłacisz z 3x mniej - będziesz mieć to samo tylko bez napisu manta.

Rok temu też tak myślałem ale 99% telewizorów to jest właśnie badziew z Chin tylko stówkę czy dwie trzeba dopłacić za markę. A co do manty nie mogę na razie złego słowa powiedzieć, a jak się w końcu zepsuje powiem trudno to tylko Manta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.