Skocz do zawartości

Beskid Niski lub podobne z przyczepą


panku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów i zwracam się z zapytaniem:

 

Poszukuję miejsca postojowego w Beskidzie Niskim z przyczepa kempingową. Zaznaczam, że nie interesują mnie pola kempingowe. Nie oczekuję odpowiedzi, że na dziko się nie da ani paragrafów czy jest to zgodne z prawem czy nie. W zeszłym roku byłem z przyczepą w Bieszczadach w miejscu które znałem od lat, na nieistniejącym już ale nadal odwiedzanym przez wędrowców polu namiotowym, nad strumieniem, gdzie nikt nie zabrania się rozbijać i dwa tygodnie bez prądu i bieżącej wody nie stanowiły najmniejszego problemu. 
a więc: szukam miejsca w którym nikt nie zarzuci mi, że rozbiłem obozowisko, w pobliżu strumień, mile widziane jakieś szlaki. Może ma ktoś taką miejscówkę? Jeżeli nie Beskid - mogą być propozycje w innych miejscach pasma polskich gór najchetniej.

 

pozdrawiam i liczę na waszą pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale jesteś kolejnym "nowym" który nie dość, że nie nic o sobie nie napisał, to prawdopodobnie, nawet nie zadał sobie trudu dokładnego przestudiowania Forum.

 

Poniżej masz odpowiedni wątek. jeżeli tam nic nie znajdziesz, wtedy możesz pytać dalej.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/10653-mapa-miejsc-bezplatnych-lub-bardzo-tanich/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale jesteś kolejnym "nowym" który nie dość, że nie nic o sobie nie napisał, to prawdopodobnie, nawet nie zadał sobie trudu dokładnego przestudiowania Forum.

 

Poniżej masz odpowiedni wątek. jeżeli tam nic nie znajdziesz, wtedy możesz pytać dalej.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/10653-mapa-miejsc-bezplatnych-lub-bardzo-tanich/

 

hmm, jak już wrzucasz linka to może sam sprawdź ?

bo ja tam nie widzę ani jednego namiaru na beskid niski

a i reszta beskidów potraktowana po macoszemu

 

ale forum warto przeszukać bo było już takie pytanie i namiary się chyba pojawiały

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, jak już wrzucasz linka to może sam sprawdź ?

bo ja tam nie widzę ani jednego namiaru na beskid niski

a i reszta beskidów potraktowana po macoszemu

 

ale forum warto przeszukać bo było już takie pytanie i namiary się chyba pojawiały

 

OK. Ale to się pisze, że już się sprawdziło i się nie znalazło :) Wtedy wiadomo, że gość się już naszukał i rzeczywiście oczekuje na pomoc. Wielu tak pisze i korona im z głowy nie spada :) 

 

Jest miejsce biwakowe (chyba nawet dwa) na drodze na przejście graniczne w Glince. To Beskid Żywiecki. Jedno jest na zakręcie w lewo, przed Glinką, po prawej stronie a drugie, niewielkie, w lesie za Glinką po lewej stronie, już na drodze prosto na przejście.  Nie korzystałem ale wiem że można.

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetanie - sam nie tak dawno byłeś nowy na forum nawiasem mówiąc nie wiele się zmieniło i nikt cie tak nie pouczał. Chłopak nie wie to trzeba mu grzecznie wytłumaczyć a nie robić sie od razu wszechwiedzącym - zapytał o coś to trzeba  odpowiedzieć na temat

albo wcale. Nie napisał o sobie bo może po prostu jest skromny i nie lubi się przechwalać stanem posiadania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetanie - sam nie tak dawno byłeś nowy na forum nawiasem mówiąc nie wiele się zmieniło i nikt cie tak nie pouczał. Chłopak nie wie to trzeba mu grzecznie wytłumaczyć a nie robić sie od razu wszechwiedzącym - zapytał o coś to trzeba  odpowiedzieć na temat

albo wcale. Nie napisał o sobie bo może po prostu jest skromny i nie lubi się przechwalać stanem posiadania?

 

Sugerujesz, że ja się przechwalam stanem posiadania....fakt, mam dość mocno rozbudowany profil...

 

Nie tak dawno było małe spięcie na forum przy okazji jakiegoś wątku o sporą ilość "nowych" "no nameów" i zdaje się, że nie tylko mnie to przeszkadzało. Lubię widzieć z kim gadam. I wychodząc z takiego założenia napisałem dużo o sobie, żeby inni nie mieli tego problemu.

 

I Marku, gdybyś nie zauważył, jednak odpowiedziałem na pytanie kolegi, baa, jeśli będzie miał ich więcej chętnie na nie odpowiem ale nadal upieram się, że minimum wiedzy o drugim człowieku, by się przydało.

 

Znowu rozmydlamy wątek, zaraz nas któryś MOD za to dojedzie :)

 

Aaa, nikt mnie nie pouczał, bo może nie było za co... :) Ja wszedłem na forum z pełnym opisem i awatarem, a opis stopniowo rozbudowywałem...

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się ale jesteś kolejnym "nowym" który nie dość, że nie nic o sobie nie napisał, to prawdopodobnie, nawet nie zadał sobie trudu dokładnego przestudiowania Forum.

 

Poniżej masz odpowiedni wątek. jeżeli tam nic nie znajdziesz, wtedy możesz pytać dalej.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/10653-mapa-miejsc-bezplatnych-lub-bardzo-tanich/

 

Mówiąc szczerze to irytujące są dla mnie tego typu pouczenia no ale ok. Macie swoje zasady, ja regulamin zaakceptowałem więc postaram się dopasować. Skoro to takie istotne to napiszę: Przeszukałem forum i nie tylko, grzebałem w całym necie i bardziej istotnych informacji nie znalazłem. Skoro chcesz wiedzieć z kim rozmawiasz postaram się uzupełnić informacje o sobie ale wiele się nie spodziewaj. Przyczepy nie mam na własność więc czymś co nie moje nie będę się chwalił. 

Pomijając kwestie organizacyjne dziękuję za udzielenie odpowiedzi, zaraz przeanalizuję ich położenie i poszukam więcej informacji w tym temacie. Gdyby ktoś chciał coś dorzucić to chętnie wysłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panku , zapewniam cię że dobrze trafiłeś na to forum , jest tu wielu ludzi z pasją karawaningową i załóg z regionu który cię interesuje i na pewno odpowiedzą a zapewne i  doradzą gdzie najlepiej dla twoich potrzeb odpocząć i spędzić miło czas.

Nie patrz na cyferki kto ile ma napisanych postów, poczytaj relacje oraz śledż  co kto ma do zaoferowania ze swojej wiedzy.

Przepraszam że zaśmiecam temat ale może warto nieraz coś napisać miłego by nie zrazić człowieka  :piwko:  :gitara:  .Pozdrawiam Wotrzyk .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Ale to się pisze, że już się sprawdziło i się nie znalazło :) Wtedy wiadomo, że gość się już naszukał i rzeczywiście oczekuje na pomoc. Wielu tak pisze i korona im z głowy nie spada :)

 

Jest miejsce biwakowe (chyba nawet dwa) na drodze na przejście graniczne w Glince. To Beskid Żywiecki. Jedno jest na zakręcie w lewo, przed Glinką, po prawej stronie a drugie, niewielkie, w lesie za Glinką po lewej stronie, już na drodze prosto na przejście.  Nie korzystałem ale wiem że można.

 

Pozdrawiam

Kajtek

@Kajetan 1975 napisał:

Jest miejsce biwakowe (chyba nawet dwa) na drodze na przejście graniczne w Glince. To Beskid Żywiecki. Jedno jest na zakręcie w lewo, przed Glinką, po prawej stronie a drugie, niewielkie, w lesie za Glinką po lewej stronie, już na drodze prosto na przejście.  Nie korzystałem ale wiem że można.

Zamiast pustosłowia pokaż na mapie gdzie jet to miejsce lub podaj współrzędne GPS, będzie "po ptokach".

Pozdrawiam,

senior karawaningu

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panku , zapewniam cię że dobrze trafiłeś na to forum , jest tu wielu ludzi z pasją karawaningową i załóg z regionu który cię interesuje i na pewno odpowiedzą a zapewne i  doradzą gdzie najlepiej dla twoich potrzeb odpocząć i spędzić miło czas.

Nie patrz na cyferki kto ile ma napisanych postów, poczytaj relacje oraz śledż  co kto ma do zaoferowania ze swojej wiedzy.

Przepraszam że zaśmiecam temat ale może warto nieraz coś napisać miłego by nie zrazić człowieka  :piwko:  :gitara:  .Pozdrawiam Wotrzyk .

 

Dzięki za słowo pocieszenia :) 

 

Od wielu lat odwiedzam Bieszczady - w których jestem bezgranicznie zakochany. Zwykle z namiotem - w zeszłym roku ze względu na małe dziecko po raz pierwszy z przyczepą. Beskid Niski wybrałem żeby wreszcie coś nowego ale jakoś tak w bliskości do mojego zakątka. Niemniej nie jest to sztywny kierunek więc ewentualne sugestie w stylu - mam idealne miejsce :) - są mile widziane. Gdyby ktoś kiedyś był w Bieszczadach w Duszatynie - będzie wiedział jakiego miejsca szukam (cisza, spokój, strumień...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca gdzie byłem w przeszłośći  A  B  C  D < zerknij, przybliż każde miejsce

A < tu na molu w czerwcu 1976 dowiedziałem się o strajku w Ursusie

B < tu na plaży w latach 70-tych i 80-tych leżałem wielokrotnie "odłogiem"

C < byliśmy tu wielokrotnie, ostatni raz byłem tu w 2009r.

D < nasze ulubine pole namiotowe, ostatni raz < zapraszam

Bez zbędnych opisów wiadomo gdzie co jest.

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do gratulacji

 

Złośliwcy :) Ale się nie obrażam  :hehe:  :hehe:

 

@Kajetan 1975 napisał:

Jest miejsce biwakowe (chyba nawet dwa) na drodze na przejście graniczne w Glince. To Beskid Żywiecki. Jedno jest na zakręcie w lewo, przed Glinką, po prawej stronie a drugie, niewielkie, w lesie za Glinką po lewej stronie, już na drodze prosto na przejście.  Nie korzystałem ale wiem że można.

Zamiast pustosłowia pokaż na mapie gdzie jet to miejsce lub podaj współrzędne GPS, będzie "po ptokach".

Pozdrawiam,

senior karawaningu

 

Ired, dopiekłeś mi tak ja Ci kiedyś. Nie zapominaj jednak, że skomplementowałem Twoją umiejętność umieszczania wszystkiego w Googlach. Tylko , że nie każdy to potrafi. A już na pewno nie tak jak Ty... :)

Napisałem, jak umiałem. Kolega skorzysta, albo nie. A ja będize chciał to napisze na PW o dokładniejszy namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Widzę, że tak w zasadzie to zlała się na mnie fala krytyki ale tylko ja odpowiedziłem Ci w temacie. Ired - podałeś namiar na kempingi na północy Polski a gość chce w góry...  :look: Wybrzeże to on zna dobrze. W końcu jest z Kołobrzegu. Jednak czasem opis sie przydaje.... :]

 

Panku. Jeżeli Cie uraziłem - przepraszam. I już.  :D

 

Jeżeli interesuje Cię Beskid Żywiecki, mogę służyć sporą pomocą ale niestety nie potrafię jej podać w sposób tak zwięzły jak Ired. Jestem raczej opisowcem...

 

Znam gościa, który prowadzi to: http://www.soblowka.net/index.html

 

Kiedy z nim rozmawiałem o karawaningu, okazało się, że też jeździ ale z namiotem. Mówił, że bez problemu może przyjąć na teren obiektu przyczepy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.