Skocz do zawartości

WĘGRY - kempingi przy basenach termalnych


sankrystian

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, dobrze - jakieś 40+?

Za 7 dni to już 3 stówy...

Oczywiście jeden powie: dziadowskie oszczędności, a drugi będzie happy, że za darmo tankuje przez cały urlop;-)

Ale jako się rzekło - dla nastolatków w Berek nie ma nic...:-(

Ja i tak mam "swoje" inne miejsce na Węgrzech.

Wprawdzie - podobnie jak w Berek - nie ma tam nic dla nastolatków, ale zamierzają w ciągu najbliższych lat cosik dołożyć, a akurat wtedy moje darmozjady staną się nastolatkami.

A ceny - póki co - ociupinkę mniejsze niż w Berek (10.550,- HUF)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomii napisał:

Wydaje mi się że jak ostatnio byłem w Lipocie (a było to dawno bo 3 sezony wstecz) to za wyjazd po 11 trzeba było dopłacić.

Teraz jest tam taki bajzel, że nikt nie wie co się dzieje. Potrafią Cię poinformować, że nie ma miejsc, gdzie tymczasem jest ich kilkanaście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Teraz jest tam taki bajzel, że nikt nie wie co się dzieje. Potrafią Cię poinformować, że nie ma miejsc, gdzie tymczasem jest ich kilkanaście :)

Klęska urodzaju. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli w Lipot chcemy załatwić sprawę wieczornego wyjazdu na legalu to w tym roku normalnie zgłaszałem to w recepcji. Dopłacaliśmy tylko cenę normalnego biletu na basen za osobę dorosłą (dzieci już nie liczyli). W ten dzień już nie liczyli żadnej opłaty kempingowej (osoba, stanowisko, prąd, klimatyczne) więc można było korzystać ze wszystkiego w cenie basenu. Wychodziło to taniej a zegarki były przedłużone do wieczora (oczywiście do zamknięcia recepcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, Pawel1o napisał:

 Napiszcie proszę jak w Lipocie ze ścieżkami rowerowymi. Czytałem na forum że jakieś są, ale jakby ktoś coś więcej napisał to byłoby miło

Nie ma tam żadnych ścieżek. Lipot to wieś, więc nie oczekuj cudów. Poza basenami i piekarnią nie ma tam w zasadzie nic.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel1o napisał:

 Napiszcie proszę jak w Lipocie ze ścieżkami rowerowymi. Czytałem na forum że jakieś są, ale jakby ktoś coś więcej napisał to byłoby miło

Kiedyś na basenach spotkałem Polkę która z mężem (chyba Węgrem) zamieszkałą w Lipocie, właśnie ze względu na dobre szlaki rowerowe. Nie podpytywałem nic więcej, bo ja tam rowerów nie wożę. W każdym bądź razie jest ścieżka rowerowa od Mosonmogyowaru w stronę Rajki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomii napisał:

Kiedyś na basenach spotkałem Polkę która z mężem (chyba Węgrem) zamieszkałą w Lipocie, właśnie ze względu na dobre szlaki rowerowe.

Szlaki są, można sobie pojeździć. Okolice bardzo ładne.  No ale to szlaki, a nie ścieżki rowerowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaki wyglądają tak, że masa jest dróżek asfaltowych między wioskami. Natężenie ruchu na nich znikome, a nawet bardzo znikome. Przy którejś z główniejszych dróg była już ścieżka rowerowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.