Jump to content

ERIBA

Maciej
 Share

Recommended Posts

Witam, wczoraj tj 3 września 2007 przy markecie zauważyłem takie cacko na niemieckich blachach.

zdjcie006kw0.th.jpg

Widać że nie tylko ja poruszam się starym sprzętem - niemiaszki też tak mają.

Holownik to Mitsubishi . Ciekawa jest ta naklejka po jej prawej stronie na dole (setka w kółku)

generalnie przyczepka to zabytek :? w doslownym tego słowa znaczeniu, natomiast ta setka w kólu mowi że dopuszczalna predkość tej przyczepki na drodze to 100 km/h :swieca:

dopuszczalna predkość tej przyczepki na drodze to 100 km/h

tyle to też wiem, chodziło mi o to żeby się nie rozleciała przy tej prędkości

Ta przyczepka to nie zabytek, ona jest gora 10-cio letnia. Puk-i z Eriby robia do tej pory... starsze byly kosc sloniowa z brazowymi dodatkami. Nowsze sa szarawe z ciemno szarymi pasami.

A dodatkowo ma plakietke ze moze jezdzic 100-ka, to znaczy ze ma juz amortyzatory, stabilizator i takie inne bzdety ktore sa potrzebne do uzyskania tej nalepki.

Widzę że ERIBA zawsze wzbudza sympatię i zainteresowanie :swieca: .W zeszłym roku na campingu w Zell am See też byli Niemcy Eribą z fajnym holownikiem w zestawie:

1d4c10b27400a80a.jpg

2ba5b91b67982159.jpg

A raz zdarzył się też taki rodzynek , tylko z braku miejsc na campie pojechali dalej i nie zdążyłem zrobić więcej zdjęć

e9f0688f9caf94a4.jpg

uhu design jest taki starszawy, ale chyba przez to ponadczasowy bo jednak nadal cieszy sie "powodzeniem"

model rok 2008

frei_touring_300.jpg

Tak zwane ' jajo ' .

Troll.

• 4 weeks later...

Ja to dopiero mam starocia :ok: z 1975r. Jak poraz pierwszy przyciagnelem moja niewiadowke sasiad stwierdzil "takie stare g....no przytargales ? co za stroza bedziesz tu robil ?" Teraz po sezonie wakacyjnym Ja sie jego pytam "Gdzie sasiad byles tego roku ?

-Siedzialem w domu

-A to napewno sasiad za stroza robiles i mieszkania mi pilnowales podczas jak ja ze swoim starociem z urlopu sie cieszylem na polskich plazach".

Mysle ze niewazne jaka stara, srednia, nowa. Idea jest jedna oderwac sie od codziennosci i pojechc tam gdzie sie chce.

Pozdrawiam T.Scech

Pewnie, że tak.

Jacek.

Mysle ze niewazne jaka stara, srednia, nowa. Idea jest jedna oderwac sie od codziennosci i pojechc tam gdzie sie chce.

:ok: I tu trafiłeś w sedno sprawy :ok: