Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż tradycji musi się stać zadość....JESTEM ZA KOLEJNA LISTĄ---Telefoniczną :hop1:

A tak na serio 10.00  to 10.00 ,  Auchan to Auchan damy radę a spóźnialscy :zlo: kawy się nie napiją,a dojechać powinni do pani Janeckowej bez problemu-droga prosta.

ps.niech nawołują o pomoc na CB pewnie wszyscy będziemy mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja żona ma taki mały ekspresik do kawy na zwykła parzoną który coś tam robi z parą i wychodzi kawa :) Podobno jest b.dobra, urządzenie do pianki tez się znajdzie :) Tylko, że na raz to dwie filiżanki max wychodzą :( Ale mamy tez taki duży ekspres przelewowy z dzbankiem - brać ?

Tak, Kajtek, weźmiemy ten duży z dzbankiem. Robienie kawy dla większej ilości osób, to tylko ten ma sens. Spieniacz też i będę hurtem spieniać  :miga:

I robienie listy myślę nie ma większego sensu. Kto chętny - zapraszam z kubeczkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Kajtek, weźmiemy ten duży z dzbankiem. Robienie kawy dla większej ilości osób, to tylko ten ma sens. Spieniacz też i będę hurtem spieniać  :miga:

I robienie listy myślę nie ma większego sensu. Kto chętny - zapraszam z kubeczkiem :)

jak to lista nie ma sensu ...... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tradycja,zasady :bevil: bez listy ani rusz :lol:

 

Zatem podtrzymując nową świecka tradycję:

 

LISTA TELEFONÓW:

 

 

1. Kajtek1975: 692372278

 

Częśc z nas i tak ma telefony podane w profilu, więc co za różnica....

 

No cóż tradycji musi się stać zadość....JESTEM ZA KOLEJNA LISTĄ---Telefoniczną :hop1:

A tak na serio 10.00  to 10.00 ,  Auchan to Auchan damy radę a spóźnialscy :zlo: kawy się nie napiją,a dojechać powinni do pani Janeckowej bez problemu-droga prosta.

ps.niech nawołują o pomoc na CB pewnie wszyscy będziemy mieli.

 

 

Ja bym zaczekał w razie czego. Jak 15 czy 20 minut... Kompletna karawana na 12 zestawów - rzecz bezcenna. To może się trafić tylko raz w życiu...:)

 

Choć mam nadzieję, że Langosze wejdą na stałe do Forumowego kalendarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaczekał w razie czego. Jak 15 czy 20 minut... Kompletna karawana na 12 zestawów - rzecz bezcenna. To może się trafić tylko raz w życiu... :)

 

Choć mam nadzieję, że Langosze wejdą na stałe do Forumowego kalendarza :)

 

 

Jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem podtrzymując nową świecka tradycję:

 

LISTA TELEFONÓW:

 

 

1. Kajtek1975: 692372278

 

Częśc z nas i tak ma telefony podane w profilu, więc co za różnica....

 

 

LISTA TELEFONÓW:

 

1. Kajtek1975: 692372278

2. Tombr: 602692692

3. Jożin 6965831771, 606767784

3.

 

 

Ja bym zaczekał w razie czego. Jak 15 czy 20 minut... Kompletna karawana na 12 zestawów - rzecz bezcenna. To może się trafić tylko raz w życiu... :)

 

Choć mam nadzieję, że Langosze wejdą na stałe do Forumowego kalendarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No ja nie zmienię bo urlopy już zaklepane więc niech się wali i pali na wakcje wyjeżdżamy 14 czerwca wieczorem :D

 

Lista chętnych do zmiany planów:

 

 

Lista niechętnych na zmiane planów:

 

1. bartosz_b

 

 

:]  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombr może bedzie mi dane spróbować Twojego chlebka :) są duże szanse...

AAA Witus twoja obecność będzie bezcenna i poniekąd powiązana jest z naszą. :) (próba przekupienia Waszych planów wakacyjnych) :)

Nie ma sprawy lecz na razie brakuje Cię na liście :-) . Wystarczy że dasz mi dwa dni wcześniej znać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych do zmiany planów:

 

 

Lista niechętnych na zmiane planów:

 

1. bartosz_b

 

 

 

:]  :]  :]  :]

:lol:

Tak dzień bez listy dniem stracony - padłem i szybko się nie pozbieram :D

 

dopisz druga pozycja niechętnych maarec na 1000% na moją odpowiedzialność :)

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.