Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

My też dzisiaj wróciliśmy z Bieszczd z Wetliny-wyjazd w 100% udany,śniegu mniej w Bieszczadach niż u nas w Sławkowie,aczkolwiek po przyjeździe ustawiaiśmy przyczepy i mnie przykadło wjechać samochodem w polanę pokrytą śniegiem i pojechałem -blokada mostów+reduktor oczywiście odpięta przyczepa bo trzeba wrócić na drogę i co...-zawiesiłem się na podwoziu,ale zimna krew i piwo oraz Jożin .... "saperka"-łopata przeciwśniegowa  poszła w ruch -udało się wyjechać .To były właściwie jedyne ytrudnienia podczas naszej wyprawy,poza tym same przyjemne doznania,droga powrotna doskonała,mało samochodów na drodze i w większości suchy asfalt.Zdjęcia z naszej wyprawy można obejżeć  :

 

 

http://forum.karawaning.pl/topic/13218-wielkanoc-w-wetlinie-bieszczady/page-2

 

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kajetan1975  Fajne fotki i przężycia w jeździe w ciężkim terenie-ZAZDROSZCZĘ-z miłą chęcią toważyszył bym Wam-chociaż nie mam łańcychów ale to da się szybko uzupełnić.

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajetan1975  Fajne fotki i przężycia w jeździe w ciężkim terenie-ZAZDROSZCZĘ-z miłą chęcią toważyszył bym Wam-chociaż nie mam łańcychów ale to da się szybko uzupełnić.

pozdrawiam Irek

 

Zapraszamy za tydzień. Mamy wolny weekend. Można wyskoczyć w góry :) Z cepą albo bez :)

 

Spotkanie w Rajczy na razie w zawieszeniu - teraz to tam będzie z 20-25 cm śniegu... :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam bo może niedokładnie powiedziałem to jest Grand Vitara ale pomimo wszystko po raz kolejny mnie zaskoczyło działenie blokady ale to może na Langoszach bo zbyt dużo opowiadania.Jak sie włączy blokadę mostów i reduktor to ESP w automacie powinno być zablokowane a mnie blokowało hamulce i to chyba było przyczyną powieszenia sie na podwoziu.

Irek



Dzięki bardzo za zaproszenie ale od początku nie zabierałem zdania w odniesienu do wyjazu do Rajczy bo w wekeendy robi nam się coraz ciaśniej i totalny brak czasu ale jeśli pojedziecie a my znajdziemy jakąś szanse to napewno Cię poinformuję i skożystamy.

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam bo może niedokładnie powiedziałem to jest Grand Vitara ale pomimo wszystko po raz kolejny mnie zaskoczyło działenie blokady ale to może na Langoszach bo zbyt dużo opowiadania.Jak sie włączy blokadę mostów i reduktor to ESP w automacie powinno być zablokowane a mnie blokowało hamulce i to chyba było przyczyną powieszenia sie na podwoziu.

Irek

 

 

Myślę, że chodzi raczej o blokadę mechanizmu różnicowego między osiowego, bo blokada mostu napędowego to rzdkość i jest montowana na zamówienie lub dokładana w specjalistycznych warsztatach :)

 

A co z wyjazdem w góry? Chcesz sprawdzić furę w ekstremalnych warunkach ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kusiciel ....ale ja nie mam wyciągarki i jak już pisałem możemy mieć niestety azjęty wekeend-ale po połowie tygodnia może będę coś wiedział to dam znać.

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tą majówką pany będzie? Do połowy kwietnia śnieg zapowiadają, to nam tam na Machuzkach narciarze slalom wzdłuż nóg od przedsionków urządzą. :)

Swoją drogą to człowieka nie było przez dłuższy weekend przy kompie i tyle różnych list powstało :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tą majówką pany będzie? Do połowy kwietnia śnieg zapowiadają, to nam tam na Machuzkach narciarze slalom wzdłuż nóg od przedsionków urządzą. :)

Swoją drogą to człowieka nie było przez dłuższy weekend przy kompie i tyle różnych list powstało :)

Piaskiem się wysypie w koło przyczep i po problemie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co innego ale na każdej śnieg pokazują :(

A tego mam dosyć po tym jak wczoraj musiałem kampera porzucić u znajomych bo nie udało mi się podjechać do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ku...a też mam dość. :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  Ile można???.

 

mam nadzieje, ze te prognozy będą się zmieniać. To, że tam na stoku będzie śnieg to pal go licho. Byle w miarę ciepło było i nie padało... :blagac:  :blagac:  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już ku...a też mam dość. :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  Ile można???.

 

mam nadzieje, ze te prognozy będą się zmieniać. To, że tam na stoku będzie śnieg to pal go licho. Byle w miarę ciepło było i nie padało... :blagac:  :blagac:  :blagac:

A więc oto sposób na to aby pogoda była wspaniała na majówkę.cwaniak.gif

 

Eliksir dobrej pogody - dzięki temu eliksirowi

czarodziej jest w stanie w krótkim czasie przywołać piękną słoneczną pogodę s010.gif

 Składniki: dziesięć ml. Soku z pijawek, żółć pancernika,

odrobina proszku z kła węza, sześć korzeni stokrotek oraz dwa liście

grimerowca. Sposób przyrządzenia: do wody wrzącej w kotle wlać sok z

pijawek należy i gotować, przez trzy minuty. Należy dalej sproszkowane

kły węza dodać i zamieszać dobrze w kociołku, następnie wlać żółć

pancernika, korzenie wrzucić, oraz liście, grimerowca i warzyć przez

około pól godziny. Dobry eliksir żółć jasna winien przybrać.

Tak sporządzony eliksir pijemy o wschodzie słońca drunk.gif

 

Powodzenia naughty.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.