Jump to content
Spablo1

Zagadka

Recommended Posts

czyś

Okoliczne pamiątki historyczne kojarzę z innych źródeł, reszta to synteza informacji i dedukcja, dedukcja, mój drogi Watsonie :)

Zagadka od czapy, ale to jedno z moich ulubionych zdjęć. Sa miejsca z udogodnieniami dla np. niepełnosprawnych, rodziców z dziećmi, czy np. kamperów. 

Gdzie natomiast znajduje się obiekt gdzie tak "dogodnie" można zaparkować samochód z długaśnym kajakiem , bez zdejmowania go z dachu?

Miasto plus ulica, albo miasto plus nazwa właściciela obiektu będzie właściwą odpowiedzią.

Zagadka.jpg

Edited by czyś (see edit history)

vrs

Czy tylko ja nie widzę zdjęcia ???

czyś

Sorry już jest, podstawiłem. Zmniejszyłem jeszcze na szybciora "wagę" zdjęcia.

Tofel
11 minut temu, czyś napisał:

...pamiątki historyczne kojarzę...reszta to synteza informacji i dedukcja, dedukcja...

Bo właśnie o wspólną zabawę chodzi. A uganianie się za "króliczkiem" też zajmuje trochę czasu zanim króliczka się złapie.:brawo:

13 minut temu, czyś napisał:

Gdzie natomiast znajduje się obiekt gdzie tak "dogodnie" można zaparkować samochód z długaśnym kajakiem , bez zdejmowania go z dachu?

Miasto plus ulica, albo miasto plus nazwa właściciela obiektu będzie właściwą odpowiedzią.

A to ciekawe. Obiektyw milczy. Za to odpowiedni wpis w lupce działa bez zarzutu.

Powodzenia życzmy tropicielom.

Pozdrawiam

czyś

Nie jest to może zagadka ściśle karawaningowa, czy turystyczna, ale Lens nie powinien rozpoznać zdjęcia przy takim zniekształceniu perspektywą. 

Kajak nie jest znakiem rozpoznawczym, chociaż wystająca rufka kajaka na piątym poziomie parkingu wygląda przepociesznie, naprawdę był na samochodzie (zdaje się na golfie), parkowałem obok.  

Charakterystyczna jest elewacja, wykonana przez znanego polskiego "graficiarza" czasem nazywanego "polskim B....."

junior
4 minuty temu, czyś napisał:

Nie jest to może zagadka ściśle karawaningowa, czy turystyczna, ale Lens nie powinien rozpoznać zdjęcia przy takim zniekształceniu perspektywą. 

Rozpoznaje😉🤫🤫🤫🤫

Suzu4x4

a na dole jest pijalnia alkoholu .

po tych podpowiedziach poszło szybko ale nie podam odpowiedzi bo googlanie jest passé   :-]

czyś

A było nie było, parę lat temu elewacja brała udział w akcji jednego z producentów farb. Wiadomo, obiekt w centrum miasta, a taki moloszek... to będzie... niemal zaciszna przystań kajakowa na uboczu, nad niewielką rzeczką... :) Z drugiej strony, fajny przykład, jak coś normalnie będącego miejskim straszydłem, może ożywiać okolicę. PS. na poziomie +1 nie da się zaparkować z kajakiem, bo nie ma takich "wnęk" w ścianie zewnętrznej, trzeba gonić wyżej :)

junior
10 minut temu, czyś napisał:

A było nie było, parę lat temu elewacja brała udział w akcji jednego z producentów farb. Wiadomo, obiekt w centrum miasta, a taki moloszek... to będzie... niemal zaciszna przystań kajakowa na uboczu, nad niewielką rzeczką... :) Z drugiej strony, fajny przykład, jak coś normalnie będącego miejskim straszydłem, może ożywiać okolicę. PS. na poziomie +1 nie da się zaparkować z kajakiem, bo nie ma takich "wnęk" w ścianie zewnętrznej, trzeba gonić wyżej :)

No to chyba ta sama akcja w której moja córka bezkarnie "upaćkała farbą naszego lokalnego brzydala"🤔😉

poznan_debiec_l_majdecka.jpg

czyś

Poznań-Dębiec został zdaje się "upaćkany" w 2013? Jeśli tak, to rok później. 

junior

Chyba w 2012🤔

W sumie nieważne - akcja fajna bo jak pisałeś "ożywiła" kilka straszydeł 👍

danielpoz
Godzinę temu, junior napisał:

No to chyba ta sama akcja w której moja córka bezkarnie "upaćkała farbą naszego lokalnego brzydala"🤔😉

poznan_debiec_l_majdecka.jpg

Moja dzielnica z wczesnego dzieciństwa.😁

jacek00
Okoliczne pamiątki historyczne kojarzę z innych źródeł, reszta to synteza informacji i dedukcja, dedukcja, mój drogi Watsonie
Zagadka od czapy, ale to jedno z moich ulubionych zdjęć. Sa miejsca z udogodnieniami dla np. niepełnosprawnych, rodziców z dziećmi, czy np. kamperów. 
Zagadka.thumb.jpg.26828bac0833684dcde60ad0a8e1ef8c.jpg
Łatwe

junior
Godzinę temu, danielpoz napisał:

Moja dzielnica z wczesnego dzieciństwa.😁

Zaraz wyjdzie, że razem w piaskownicy się bawiliśmy 🤔😂😁

Commander

Warszawa, Nowogrodzka 27?