Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

To jak potrzebujecie kawę na ławę to gdzie są zaparkowane pojazdy samochodowe i co widać w tle ?

Suzu ciepło

Koledzy trochę kreatywności  !

Edytowane przez Baltazar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Brawo Suzu4x4 ! to się nazywa kreatywność podałeś prawidłową odpowiedż w formie zagadki, teraz twoja kolej.

Wszyscy pozostali też odpowiedzieli poprawnie, BRAWO !

Po powiększeniu widać odpowiedż20210411_082839.thumb.jpg.675b9b82b7c4037c9279941cad656a02.jpg

W miejscowości Klucze.

Edytowane przez Baltazar (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, pjetko napisał:

Wzgórza Trzebnickie ;) Luxury Royal Premium Ski Resort Machnice :-]

lokalizacji ze zdjęcia nie usunąłem ??

bo nie sądzę żebyś tam był :-]

zadajesz :ok:

edit. dobra sprawdziłem. można wygooglać. 

 

myślałem że to takie za.upie że lensy nie znajo  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Suzu4x4 napisał:

lokalizacji ze zdjęcia nie usunąłem ??

Nieee.... ja nie szukam przez obrazy i dane ze zdjęć

21 minut temu, Suzu4x4 napisał:

bo nie sądzę żebyś tam był :-]

to fakt, ale:

1. Ze względu na wielkość tego ośrodka, odrzuciłem wszystko dalej od Wrocławia niż 100km, wszak raczej byś nie gonił na drugi koniec PL za małym stokiem (widać przecież, że to na nizinach, więc długiego zjazdu tam nie może być) mając w zasięgu Sokolec, CZG, Zielenic, Kopę, Szklarską itd... a tamte ośrodki znam i wiem jak wyglądają. Poszukiwania więc zawęziłem do okolic Wrocławia

2. Wiedziałem, że pod Trzebnicą jest coś nowego i tylko wystarczyło utwierdzić się, że to jest dobry kierunek poszukiwań ;) Ciekawi mnie tylko, czy przebili długością Maltę dla poznaniaków i Szczęśliwice dla warszawiaków ;)

Gdzie to jest, wystarczy miejscowość:

Bez tytułu - Kopia.jpg

Edytowane przez pjetko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pjetko napisał:

Nieee.... ja nie szukam przez obrazy i dane ze zdjęć

to fakt, ale:

1. Ze względu na wielkość tego ośrodka, odrzuciłem wszystko dalej od Wrocławia niż 100km, wszak raczej byś nie gonił na drugi koniec PL za małym stokiem (widać przecież, że to na nizinach, więc długiego zjazdu tam nie może być) mając w zasięgu Sokolec, CZG, Zielenic, Kopę, Szklarską itd... a tamte ośrodki znam i wiem jak wyglądają. Poszukiwania więc zawęziłem do okolic Wrocławia

2. Wiedziałem, że pod Trzebnicą jest coś nowego i tylko wystarczyło utwierdzić się, że to jest dobry kierunek poszukiwań ;) Ciekawi mnie tylko, czy przebili długością Maltę dla poznaniaków i Szczęśliwice dla warszawiaków ;)

:ok:

swoją drogą polecam  Wzgórza Trzebnickie  .   Wiele ciekawych i malowniczych miejsc, przy dobrej pogodzie widać Ślężę, Góry Sowie a czasem nawet Śnieżkę ;)

O mały włos byśmy tam nie zamieszkali  ale doszliśmy do wniosku  że jednak zostajemy we Wrocławiu  bo jak przyjdą dzieci to będzie kłopot z dojazdami :-]

 może na emeryturę :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2021 o 18:07, pjetko napisał:

Nieee.... ja nie szukam przez obrazy i dane ze zdjęć

to fakt, ale:

1. Ze względu na wielkość tego ośrodka, odrzuciłem wszystko dalej od Wrocławia niż 100km, wszak raczej byś nie gonił na drugi koniec PL za małym stokiem (widać przecież, że to na nizinach, więc długiego zjazdu tam nie może być) mając w zasięgu Sokolec, CZG, Zielenic, Kopę, Szklarską itd... a tamte ośrodki znam i wiem jak wyglądają. Poszukiwania więc zawęziłem do okolic Wrocławia

2. Wiedziałem, że pod Trzebnicą jest coś nowego i tylko wystarczyło utwierdzić się, że to jest dobry kierunek poszukiwań ;) Ciekawi mnie tylko, czy przebili długością Maltę dla poznaniaków i Szczęśliwice dla warszawiaków ;)

Gdzie to jest, wystarczy miejscowość:

Bez tytułu - Kopia.jpg

Jakaś podpowiedź? Bo zagadka zdechła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... myślałem, że będzie proste, bo kolor osłon jest specyficzny i karczma pod spodem też... widocznie lensy we mgle głupieją :D

Podpowiedź:

Hybryda (nie mylić z samochodami hybrydowymi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, pjetko napisał:

Hmm... myślałem, że będzie proste, bo kolor osłon jest specyficzny i karczma pod spodem też... widocznie lensy we mgle głupieją :D

Podpowiedź:

Hybryda (nie mylić z samochodami hybrydowymi)

ja się powstrzymałem z odpowiedzią bo jestem tam  bardzo często i niebieska kanapa dość znana .

podejrzewam że po prostu większość ludzi przed końcem roku zawalona jest  robotą i nie ma czasu na googlowanie czy zabawy w zagadki ;)

nie mniej jednak pomimo iż znam miejsce podpowiedzi z hybrydą nie kleję  chyba że chodzi o tą samotną gondolkę  :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cathay napisał:

Hybrydowa jest teraz szkoła, praca, wojna hybrydowa już jest, a nawet seks hybrydowy.

Że co? Trochę razem, a trochę osobno? :D

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

ja się powstrzymałem z odpowiedzią bo jestem tam  bardzo często i niebieska kanapa dość znana .

podejrzewam że po prostu większość ludzi przed końcem roku zawalona jest  robotą i nie ma czasu na googlowanie czy zabawy w zagadki ;)

nie mniej jednak pomimo iż znam miejsce podpowiedzi z hybrydą nie kleję  chyba że chodzi o tą samotną gondolkę  :niewiem:

Kończ Waść, wstydu oszczędź...;) Bo się nigdy następnej zagadki nie doczekamy. Widocznie wszyscy się poddali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kolejna podpowiedź:

Screenshot_20211221-094003_Opera.thumb.jpg.0835511d46f598c89471429bbbc50882.jpg

Teraz wyjaśni się hybryda. To jest ten sam wyciąg i ta sama lina nośna ;)

2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

chyba że chodzi o tą samotną gondolkę

Jaką samotną?! Przecież są dwie! :-]

Edytowane przez pjetko (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.