Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Cathay napisał:

Człowiek z nad Warty musiał wiedzieć :) Brawo.

 

tak jest, bywało się w Warcie jeszcze pewnie w pieluchach tetrowych, właśnie w Sieradzu, skąd pochodzi moja mama.

1. Co widzimy ? w jakim mieście ?

2. gdzie stoję wykonując zdjęcie ?

o datę nie pytam :)

 

Dsc03148.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, maarec napisał:

tak jest, bywało się w Warcie jeszcze pewnie w pieluchach tetrowych, właśnie w Sieradzu, skąd pochodzi moja mama.

1. Co widzimy ? w jakim mieście ?

Wróć. To przecież dalej :D Czyli Gdynia, widzimy i Basen Wendy

Cytat

2. gdzie stoję wykonując zdjęcie ?

I teraz to już jasne. Bo na początu myślałem, że to Basen Prezydenta i Skwer Kościuszki, więc myślałem ze to foto z Kamiennej Góry, ale mi to nie pasowało, a po bliższym przyjrzeniu się okazało, że to przecież dalszy Basen i Nabrzeże Wendy ;) Więc fotka robiona raczej z Sea Towers. Zgadza się? 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jacek00 napisał:

Więc fotka robiona raczej z Sea Towers. Zgadza się? 

Nie zdążyłem :niewiem:

W tym miejscu nie ma więcej nic wysokiego do zrobienia zdjęcia, więc musi być Sea Tower.

image.thumb.png.2ea639d72356ced0f8965881eabbb50e.png

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cathay napisał:

W ubiegłym tygodniu sprzedał się w końcu penthouse na ostatnim piętrze. Nabywca 3 lata negocjował. Ciekawe ile zbił z początkowych 16 mln ?

Próbowałem też negocjować, ale niestety nie chcieli zejść do proponowanej przeze mnie ceny :mlot:

Ale dzięki zagadkom na forum wiemy kto mnie przebił - @maarec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Cathay napisał:

Tam ma 350 m2, więc możemy wbić do niego na kwadrat na imprezkę z widokiem :)

Przyczepami i kamperami

windą towarową wjedziemy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Wróć. To przecież dalej :D Czyli Gdynia, widzimy i Basen Wendy

I teraz to już jasne. Bo na początu myślałem, że to Basen Prezydenta i Skwer Kościuszki, więc myślałem ze to foto z Kamiennej Góry, ale mi to nie pasowało, a po bliższym przyjrzeniu się okazało, że to przecież dalszy Basen i Nabrzeże Wendy ;) Więc fotka robiona raczej z Sea Towers. Zgadza się? 

Zgadza się :)

widok z tarasu zaznaczonego na fotce.

Wspomniany apartament z tego co wiem był w niższej wieży, ale nie obserwuję, nie mam takiej zdolności kredytowej. Żona premiera pewnie kupiła za gotówkę.

Zdecydowanie polecam pobyt w tym budynku na kilka dni - wszędzie blisko piechotą (szukać ofert z parkingiem w cenie). Oczywiście ja tam celuję zawsze w wysokie piętra i tylko z widokiem, inaczej traci to sens.

Oczywiście trzeba celować w okazje. Raz upchnąłem tam rodzinkę na 10 dni za 2200zł..... a ten sam apartament w lecie kosztuje 2500zł za dobę - fajny bo z widokiem na 3 strony, czyli z każdego okna widać morze, Skwer Kościuszki - ale mało port. Dla nas największą atrakcją jest port i widok na statki, które w zaskakujących ilościach pływają całą dobę. Dzieciaki siedzą z radarem statków on-line i obserwują na żywo z okna. TV i gier może wtedy nie być....

obraz.png.6b30971801285ea67ecb306f828aaabe.png

obraz.thumb.png.31dcfd820202a5b492fe4627fef755dc.png

obraz.thumb.png.534587f845a8aeee2b7b6de3f832dff1.png

obraz.thumb.png.5703c13ebe077a52e2389c1626a27ef2.png

obraz.thumb.png.3ddf6703523a482b7656a7479dd5bfb3.png

obraz.thumb.png.6f890ee4c1f98fd4bd352e222d0391cb.png

obraz.thumb.png.bfe40b327b2e874d4c912d1bacff5dd8.png

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maarec napisał:

Zdecydowanie polecam pobyt w tym budynku na kilka dni - wszędzie blisko piechotą (szukać ofert z parkingiem w cenie). Oczywiście ja tam celuję zawsze w wysokie piętra i tylko z widokiem, inaczej traci to sens.

Ja tam w Trójmiescie przebywałem przez połowę swojego życia ;) w Gdynii też milion razy :P 

Dobra, zagadka - co to za rzeczka i jakie to miast:

930257258_IMG_20211112_114941(1).thumb.jpg.0767b3326b7383744a96ea9d46430737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, jacek00 napisał:

Ja tam w Trójmiescie przebywałem przez połowę swojego życia ;) w Gdynii też milion razy :P 

Dobra, zagadka - co to za rzeczka i jakie to miast:

930257258_IMG_20211112_114941(1).thumb.jpg.0767b3326b7383744a96ea9d46430737.jpg

Cegła wskazuje na Manufakturę w Łodzi, ale ja tam takiego kanału nie pamiętam, pewnie Poznań ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.