Skocz do zawartości

Zagadka


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak... Gdzie znajduje się ten camping? Co to za kamping? (Ten budynek w tle jest odpowiedzią na pytanie)post-17483-0-78798700-1480174825_thumb.png

Edytowane przez MaciejNT01 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Camping 107 w Mielenku nieopodal Mielna.

 

Może nie ciekawostka, ale sentymentalna prywata:

Byłem na tym kempingu dwukrotnie. Pierwszy raz jeszcze w kawalerskich czasach, pod namiotem z grupą przyjaciół. Kemping tętnił życiem, wszystko zadbane, pomalowane.

Po kilkunastu latach, już z rodziną , pojechałem tam jeszcze raz. To  było już inne miejsce - bardzo zapuszczone.

Czerwiec, zimny, deszczowy czerwiec. Na kempingu jedna rodzina. Ola 4 latka, Kasia w ciąży - my z namiotem...   Właściciel popatrzył na nas, popatrzył na namiot i za okno i.... zaproponował wynajęcie przyczepy kempingowej w cenie jak za namiot.

To był nasz pierwszy raz w przyczepie.  ;)  :D 

Wkrótce zakupiliśmy swój własny domek na kołach.  

 

Ciekawe jak jest tam teraz... :hmm:

 

 

edit: Tak jak sobie przypominam, to pomiędzy tym płotem, a recepcją był taki kanał-najazd do naprawy samochodów... Ale mogę się mylić. 

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping 107 w Mielenku nieopodal Mielna.

 

Może nie ciekawostka, ale sentymentalna prywata:

Byłem na tym kempingu dwukrotnie. Pierwszy raz jeszcze w kawalerskich czasach, pod namiotem z grupą przyjaciół. Kemping tętnił życiem, wszystko zadbane, pomalowane.

Po kilkunastu latach, już z rodziną , pojechałem tam jeszcze raz. To  było już inne miejsce - bardzo zapuszczone.

Czerwiec, zimny, deszczowy czerwiec. Na kempingu jedna rodzina. Ola 4 latka, Kasia w ciąży - my z namiotem...   Właściciel popatrzył na nas, popatrzył na namiot i za okno i.... zaproponował wynajęcie przyczepy kempingowej w cenie jak za namiot.

To był nasz pierwszy raz w przyczepie.  ;)  :D 

Wkrótce zakupiliśmy swój własny domek na kołach.  

 

Ciekawe jak jest tam teraz... :hmm:

 

 

edit: Tak jak sobie przypominam, to pomiędzy tym płotem, a recepcją był taki kanał-najazd do naprawy samochodów... Ale mogę się mylić.

 

Oj to bardzo dobrze trafiłeś! Jestem tu co roku już od prawie 16 lat, moi rodzice w to miejsce jeżdżą już około 25 lat ;) Teraz jest To Camping Ara 107... Już go nie prowadzi stary Dobry Bazyli Jaworski... nastąpiło kilka zmian... remont jednych sanitariatów... drugie puste... nowe domki postawione na campingu, są również domki holenderskie, ale to prywatnie wykupione chyba. Pusty, kiedyś tętniący życiem DRINKBAR, jest sklep i restauracja... tego najazdu juz nie ma... nowe oświetlenie campingu, nowe ogrodzenie. Nic chyba nowego nie ma... aaa jest nowy Plac zabaw wraz z trampoliną... a tak to jak zawsze średnio. Ale coś musi być wyjątkowego ze tyle lat już tam jeździmy...

 

Juże chyba wiem! Miejsce tego campingu... blisko morza, spokój już nie takiej małej wioski, blisko po świeżą rybkę(Chłopy), blisko do atrakcji i życia nocnego (Mielno) i Piękna promenada w (Sarbinowie) na miejscu smaczna wędzona ryba... Jak chcesz coś więcej wiedziec to pisz na Priv... :) do Usług... ;)

 

 

 

Zadajesz!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.