Skocz do zawartości

Przyczepka bez ogrzewania-jak to widzcie?


PABLO666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i z góry dziękuję za zainteresowanie tym tematem.Nieodzywałem się dość długo,bo pracę mam taką która ogranicza mi lużny dostęp do internetu.Przyczepki z Bierunia nie kupiłem,bo dzięki wam doszedłem do wnisku,ze w przyczepce musi być ogrzewanie tymbardziej,że mam dwójkę szkrabów i niechciałbym ich zrazić do biwakowania na łonie w czasach gdzie hotel z klimatyzacją to podstawa.Dla mnie zawsze biwakwanie było podstawą i chciałbym zaszczepić to u mych dzieci.Poszukiwania nadal trwają,ale widzę,że w tym roku to raczej marne szanse na znalezienie czegoś fajnego,przeglądam ogłoszenia i stoi to co stało a przyczepkę z Bierunia ktoś łyknoł.Ps.jakby ktoś z was kledzy zobaczył coś ciekawego-przyczepka-to proszę o kontakt.dzięki.Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam,

czy poza brakiem ogrzewania macie jeszcze jakieś zastrzeżenia do tej przyczepki?

Byłam, oglądałam i spodobała mi się :hmm:

tylko jako laik nie potrafię wychwycić jakiś jej mankamentów,...

dla przypomnienie link:

 

http://klaja.pl/index.php?s=296733&o=katalog_wpisy&id_kat=5&id_wpisu=297704

 

dzięki za wszelkie sugestie

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) spodobała mi się (...) jako laik nie potrafię wychwycić jakiś jej mankamentów,...

 

I będzie tzw. "gorąca głowa"...

Dla mnie budka bez c.o. byłaby zdyskwalifikowana. Ale cóż...

Widziałaś datę na fotkach - sierpień 2010 ? Po zielonych drzewach widać, że może się zgadzać.

Nie zastanowiło Cię, dlaczego tak długo stoi i nikt jej nie kupił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanowiło Cię, dlaczego tak długo stoi i nikt jej nie kupił ?

 

No pewnie ma jakieś mankamenty... tylko jakie??

Bo ja też, podobnie jak kolega Bidziak75, ich nie widzę, a chciałbym zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie tzw. "gorąca głowa"...

Dla mnie budka bez c.o. byłaby zdyskwalifikowana. Ale cóż...

Widziałaś datę na fotkach - sierpień 2010 ? Po zielonych drzewach widać, że może się zgadzać.

Nie zastanowiło Cię, dlaczego tak długo stoi i nikt jej nie kupił ?

 

znam przypadek kupionego auta w komisie, też stało 2lata, cena spadała, spadała i wreszcie kupił to ktoś z rodziny i jeździ 3rok zadowolony

 

co do ogrzewania, trzeba policzyć, bo za 1000zł można dołożyć piecyk (sam piecyk z 400-600zł, plus osprzęt, montaż)

więc dodajemy te 1000zł do ceny zakupu i mamy cepkę z piecykiem

 

IMO trza jechać i oglądać, przy cenie 12tyś to nie była żadna okazja, ale przy 7tyś ?

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bidziak75 to koleżanka :] :] :] 

 

zastanowiło,., zastanowiło..

nie jestem żadna "gorąca głowa" -gdybym była budka już stałaby na posesji

poza tym ..cena o 42% niższa od startowej -też dała mi do myślenia..

 

Nie chciałam zakładać nowego wątku "co sądzisie o tej przyczepie" więc napisałam tutaj, może mało precyzyjnie:)

głównie chodziło mi o to, że skoro ktoś również był w Bieruniu i ją oglądał, liczyłam na rozmowę typu.. z lewej strony -coś tam.. wewnętrz widać -.coś tam

że ktoś zwrócił uwagę na rzeczy które ja przeoczyłam

przynajmniej przy kolejnych oglądanych budkach wiedziałabym, że na to należy jeszcze zwracać uwagę

 

jedyne co ja zauważyłam to:

- na ścianach przy suficie i na suficie okleina jest lekko pomarszczona, ale trzyma się podłoża, nie ma zacieków (więc nie wiem co może być przyczyną)

- na zewnętrz gumy wchodzące w profil są popękane, (czy to normalne zużycie podobno można je kupić na metry i wymienić).

 

aaa nie odsyłajcie mnie do "na co zwrócić uwagę przy kupnie" bo przestudiowałam dwa razy

później pojechałam do Bierunia -no i wychwyciłam co wychwyciłam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.