Skocz do zawartości

Przyczepka bez ogrzewania-jak to widzcie?


PABLO666

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przekonany, że powinieneś na tą przyczepę się zdecydować. Wbrew obiegowym opiniom, wcale nie jest łatwo znaleźć przyczepkę w odpowiednim stanie i w odpowiedniej cenie.

Bardzo dużo racji w tym poście (całym, nie tylko cytowanym fragmencie), ale ja raczej zasugeruję, że powinieneś się tą przyczepą zainteresować, obejrzeć itd., ale nie na pewno kupować. Uważam, że nie można nawet wstępnie zdecydować się na zakup bez obejrzenia. Wówczas jadąc z przeświadczeniem, że kupisz, będziesz miał mniej wyostrzone oczy na ewentualne niedomagania i zaakceptujesz więcej rozbieżności pomiędzy opisem a stanem faktycznym. Same zdjęcia i renoma firmy to za mało aby się zdecydować. Jeszcze muszą być oględziny.

 

Reszta postu jak najbardziej do poparcia. Zwróć jednak uwagę, że Kristofer pisze "jeżeli spełnia Twoje wymagania (układ wnętrza, DMC, rocznik)" i to jest bardzo ważne. Przemyśl czy Twoje potrzeby zaspokoi ten model. A potrzeby to ma każdy nieco inne więc tylko sam możesz podjąć decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo dużo racji w tym poście (całym, nie tylko cytowanym fragmencie), ale ja raczej zasugeruję, że powinieneś się tą przyczepą zainteresować, obejrzeć itd., ale nie na pewno kupować. Uważam, że nie można nawet wstępnie zdecydować się na zakup bez obejrzenia. Wówczas jadąc z przeświadczeniem, że kupisz, będziesz miał mniej wyostrzone oczy na ewentualne niedomagania i zaakceptujesz więcej rozbieżności pomiędzy opisem a stanem faktycznym. Same zdjęcia i renoma firmy to za mało aby się zdecydować. Jeszcze muszą być oględziny.

 

Reszta postu jak najbardziej do poparcia. Zwróć jednak uwagę, że Kristofer pisze "jeżeli spełnia Twoje wymagania (układ wnętrza, DMC, rocznik)" i to jest bardzo ważne. Przemyśl czy Twoje potrzeby zaspokoi ten model. A potrzeby to ma każdy nieco inne więc tylko sam możesz podjąć decyzję.

 

 

Ależ tak :piwo:

Całkowicie się zgadzam z Twoimi uwagami.

Nie napisałem jednak: śmiało kupuj.

Każda decyzja zakupu, powinna być poprzedzona oględzinami na miejscu. Przecież decydując się na zakup, oglądamy przed płaceniem nawet nowy towar w sklepie. Wydawało mi się to tak oczywiste, że o tym nie napisałem, aby nie rozciągać posta - przepraszam.

W całej rozciągłości Kolega Inhalt ma rację i bardzo dobrze, że o tym wspomniał.

Oględziny w każdej sytuacji, to podstawa zakupu.

W tym wypadku mogą być jednak dużo łatwiejsze i bardziej wiarygodne, więc z oględzinami nie ma co zwlekać.

Mam nadzieję, że w trakcie oglądania przyczepy, Kolega PABLO666 poważnych mankamentów nie znajdzie (z drobiazgami w używanej budce należy się liczyć) i wkrótce pochwali się nam swoim, nowym nabytkiem, czego mu serdecznie życzę.

 

:hej:

 

Przemyśl czy Twoje potrzeby zaspokoi ten model. A potrzeby to ma każdy nieco inne więc tylko sam możesz podjąć decyzję.

 

:ok:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy za podpowiedzi,przyczepka spełnia moje wymagania i biję się z myślami czy jest więcej za czy przeciw?jedno jest pewne jeśli nie pojadę to się nie przekonam,no i jeszcze kasy doskrobać trzeba skądś?pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem po raz kolejny zdjęcia które mi podesłał sprzedawca i natknełem i zobaczyłem to post-10670-0-17748600-1359008813_thumb.jpg,na zdjęciu po przybliżeniu widać jeśli mnie wzrok nie myli że cena jest po rabacie 6 385?a na otomoto jest 7489.

 

 

na dużym powiększeniu cyfry się rozmazują, ale pierwsza z nich jest raczej krągła - nie sugeruje siódemki.

Jaki problem zadzwonić i spytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobię dziś wieczorem.

 

Wieczorem, to telefonu może nikt nie odebrać.

Dzwoń w godzinach pracy. Tak, jak Kol. WojtEwa napisał - to jest firma.

Jestem również tego samego zdania, jeśli chodzi o rozbieżność cen - może to wynikać z VAT-u.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że jeśli Cię czeka wycieczka do Klaji - zobacz sobie w Bieruniu inne oferty. Masz przecież przy tej samej ulicy Center-camp i trochę dalej S-camp.

 

Za jednym wyjazdem zobaczysz kilka typów.

W center-campie stoi Avento i jakies Adrie, w S-campie też jest jakiś wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po kilkmiesięcznych poszukiwaniach przyczpki trafiłem na egzemplarz bez ogrzewania,mam dylemat,bo mam zamiar spedzac czas tez poza kampingami tam gdzie niema prądu więc czy mozna jakoś w miarę potrzeby dogrzać sie w chłodniejsze dni?Piecyk na gaz?kolega powiada,ze to nie zabardzo,bo bedzie śmierdziało wypalającym się gazem,czyo to prawda czy nie?a może macie jakieś sposoby,pomysły?Przyczepka jest w atrakcyjnej cenie ja na swój wiek i to mnie kusi,ale brak ogrzewania daje mi do myślenia!Poproszę o porady,wskazówki,czy warto czy nie?czy będzie problem z ewentualną sprzedażą takowej.Pozdrawiam,Paweł.

 

Kup sobie znicze o długim okresie palenia się lub lampę naftową i będzie ciepło i widno.Stary sposób harcerski.a tak wogóle powiem,że ja mam przyczepę Hobby z ogrzewaniem, ale używałem tylko raz dla próby , tak gdy jest naprawdę chłodno to używam na parę minut termowentylatora-bo mam prąd i jest ciepło.Można podłączyc butlę ze słoneczkiem,tylko należy pamiętac że jak długo grzejesz,to i ubywa Ci powietrza z wnętrza przy spalaniu tak ze wentylacja musi byc nie zakryta.A smierdzic to nie czuc bo słoneczkim gazowym grzeje sie w róznych pomieszczeniach.Pozdrawiam i życzę dużo słoneczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tematu : "Przyczepa bez ogrzewania - jak to widzicie"

 

Postaram się o wyczerpującą odpowiedz .

Otóż ja to widzę chłodno , w chłodne dni.

 

Zwłaszcza kiedy wyjadę sam bez drugiego przytulnego ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi,ta budkę co link dał radwan to patrzyłem tez ale ona z kolei nie ma przedsionka i na lewej ścianie u góry jest spuchnięta.

 

Witam!

Byłeś kolego obejrzeć tą budkę?Ostatnio przeglądając ogłoszenia, zauważyłem ją i też była w kręgu moich zainteresowań. Napisz ew. o swoich spostrzeżeniach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,po kilkmiesięcznych poszukiwaniach przyczpki trafiłem na egzemplarz bez ogrzewania,mam dylemat,bo mam zamiar spedzac czas tez poza kampingami tam gdzie niema prądu więc czy mozna jakoś w miarę potrzeby dogrzać sie w chłodniejsze dni?Piecyk na gaz?kolega powiada,ze to nie zabardzo,bo bedzie śmierdziało wypalającym się gazem,czyo to prawda czy nie?a może macie jakieś sposoby,pomysły?Przyczepka jest w atrakcyjnej cenie ja na swój wiek i to mnie kusi,ale brak ogrzewania daje mi do myślenia!Poproszę o porady,wskazówki,czy warto czy nie?czy będzie problem z ewentualną sprzedażą takowej.Pozdrawiam,Paweł.

Ludzie,co Wy wszyscy jestescie takimi zmarzlakami,ze musicie miec ogrzewania ,przecierz w większosci podróżujemy latem i na południe wiec ogrzewamy się sporadycznie albo wcale.Ale to kwestia waszych sugestii.bo ja uruchamiałe ogrzewanie tylko kilka razy i poto aby sprawdzic czy wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie,co Wy wszyscy jestescie takimi zmarzlakami,ze musicie miec ogrzewania ,przecierz w większosci podróżujemy latem i na południe wiec ogrzewamy się sporadycznie albo wcale.Ale to kwestia waszych sugestii.bo ja uruchamiałe ogrzewanie tylko kilka razy i poto aby sprawdzic czy wszystko jest ok.

Ja budy bez trumy bym nie kupił. A dlaczego?

1. Wiosna i np. majówka - Zlot w Zdworzu - w nocy -4; powrót z Danowskich - śnieg; przeciętna temperatura w nocy - ok. 4-8st.

2. W wakacje - trafiłeś na chlapę i dzięki trumie osuszysz wnętrze

3. Jesień - wiadomo jakie są noce

4. Zima - czasem kusi wypróbować domek :ok:

 

Starym sposobem (świeczkami, lampami) tego nie załatwisz :niewiem: A za aromatem ze świeczek również nie wszyscy przepadają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.