Jump to content

Nowe kształty przyczep

marek
 Share

Recommended Posts

Dla mnie osobiscie bomba :) jestem ciekawa jak takie cudo w srodku wyglada.

Ta jest taka troche malutka, ale wyobrazam sobie jak wiekszy rozmiar odlotowo sie prezentuje... szkoda ze nie moge do Düsseldorfu na targi buuuu

Na pewno znajdzie to swoich zwolenników, adresowane jest zapewne do ludzi młodych, ceniących design. Na tym gruncie prezentuje się całkiem, całkiem. Aczkolwiek ja wolę klasyczną stylistykę :)

Ciekawe jak to w środku wygląda :)

Zapodawałem zdjęcie aero już jakiś czas temu - przyczepa jednak nie zrobiła sensacji w świecie karawaningu bo trochę cicho o niej jest.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=188&highlight=aero

To sa wlasnie taka niszowe produkcje, w przypadku mojego Columbusa jest identycznie.

Juz wiem jak to wyglada w srodku, niezle rozwiazane... ale dla mnie odpada przez wysokosc :)

http://www.bitter02.de/user/index1.php?userid=45&wert[iD]=23&Seitenname=btfonlwohnwagen_detail.html&ubild=5

Ze środka najbardziej podobają mi sie górne półki ,są otwierane do dołu i drzwiczki są od razu pojemnikiem :)

Wg katalogu Dethleffsa to jest model z 1999 i chyba go już nie produkują, bo znalazłem wzmiankę i fotkę tylko w historii firmy.

To okragle okno kuchenne jakos mnie nie przekonuje, czulbym sie jak w pralce :)

Cóż mówiąc szczerze nie podobają mi się takie futurystyczne kształty, zdecydowanie wolę klasyczne i to nie tylko w przyczepach ale i w samochodach. Przez te dziwne zaokrąglenia (choć niewątpliwie poprawiają aerodynamikę) dużo się traci na powierzchni i co widać na fotach wnętrza producenci muszą później sporo kombinować by dało się w środku "upchnąć" to co przyczepa mieć powinna. :)