Skocz do zawartości

50 miejsc w Polsce, które trzeba zobaczyć.


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To nie tak, że mam zamiar narzucać innym sposób spędzania wakacji, ale Polska też jest warta zwiedzania :)

 

Polska jest piękna....To że Mazury startowały w światowym konkursie na cud natury chyba o czymś świadczy. Mieszkam na Mazowszu, ale serce i mózg zostały na Mazurach :-] i nie ma to, tamto, że w tym roku nie odwiedzę :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe zatem dlaczego ta Nasza Polska jest tak mało znana wśród userów :niewiem: przecież jest tak piękna, i się ciesze że znam ją dobrze :jump:

 

Może trochę podpadnę innym, faktycznie Polska oferuje różne ciekawe zabytki i miejsca warte uwagi, ale jak mam dwa tygodnie urlopu to jakoś bardziej wolę je spędzić na południu Europy gdzie mam prawie pewną pogodę i ciepła wodę w morzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 41 odwiedzonych miejsc. Z tych brakujących 9 jest kilka do odwiedzenia, ale brakło mi kilku innych rewelacyjnych miejsc. Brak wygasłych wulkanów w okolicy Bolkowa, nie ma kamiennego miasta, Łańcuta, Pszczyny, góry Żar, Kozłówki, Wilanowa, i tak można długo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 41 odwiedzonych miejsc. Z tych brakujących 9 jest kilka do odwiedzenia, ale brakło mi kilku innych rewelacyjnych miejsc. Brak wygasłych wulkanów w okolicy Bolkowa, nie ma kamiennego miasta, Łańcuta, Pszczyny, góry Żar, Kozłówki, Wilanowa, i tak można długo:)

 

oj tak, z samych Pienin jest "tylko" przełom a gdzie Niedzica, Czorsztyn, Trzy korony, wąwóz Homole itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak nowy temat z super mejscami do odwiedzenia w Polsce, gdzie byliście, a gdzie warto pojechać. Nie chodzi o dokładne opisy miejsc, ale bardzo ogólnie, reszta w necie. Ewentualnie porady gdzie zakotwiczyć itp.... Dowiedzielibyśmy się tak naprawdę, czy jest 250 czy więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę podpadnę innym, faktycznie Polska oferuje różne ciekawe zabytki i miejsca warte uwagi, ale jak mam dwa tygodnie urlopu to jakoś bardziej wolę je spędzić na południu Europy gdzie mam prawie pewną pogodę i ciepła wodę w morzu.

 

... ale Polska to nie tylko morze :-] dla mnie Bałtyk (sama woda bo wybrzeże jest ok) to jeden z słabszych punktów Naszego kraju i również wole skoczyć na południe EU żeby sie pokąpać i wygrzać bo u Nas to niezbyt to wychodzi :bzik: Ale pozatym drobnym szczegółem to kraj jest piękny i jest gdzie pojeździć :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale Polska to nie tylko morze (...) to kraj jest piękny i jest gdzie pojeździć

 

To prawda co Tomk napisał.

 

Od lat spędzałem wakacje w podobny sposób. Namiot i nad morze do Jarosławca. Później była przyczepa. No to dokąd na wakacje ? Oczywiście - do Jarosławca.

Teraz już wiem ile straciłem. Dopiero, gdy człowiekowi zostało bliżej niż dalej, odkryłem co to karawaning. Teraz żałuję straconych lat nad morzem.

A Europa ? Jak wystarczy kiedyś czasu i zdrowia to pojedziemy, ale na razie będę wraz z rodziną odkrywał piękno naszego kraju :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem odwrotnie i teraz się troche wyjaśnia dlaczego nie jeżdze i nie jeździłem w te same miejsca (na ogół) i ciągle wynajduje inne itd :-] dzieki temu Polske objechałem i znam dobrze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.