Skocz do zawartości

50 miejsc w Polsce, które trzeba zobaczyć.


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Też tylko 16/50 :niewiem: A wydawało mi się, że dużo widziałem. Jest jeszcze tyle do nadrobienia :bravo: Jestem zdania, że ma coś w sobie to powiedzenie: "cudze chwalicie, a swego nie znacie" i dlatego pokazuję dzieciom nasz piękny kraj i wydaję pieniądze w naszym pięknym kraju. Pozdrawiam wszystkich "krajanów":banan:

 

Zgadzam się z kolegą.Mój bilans 37/50 i jak widać jeszcze duzo do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

 

To prawda co Tomk napisał.

 

Od lat spędzałem wakacje w podobny sposób. Namiot i nad morze do Jarosławca. Później była przyczepa. No to dokąd na wakacje ? Oczywiście - do Jarosławca.

Teraz już wiem ile straciłem. Dopiero, gdy człowiekowi zostało bliżej niż dalej, odkryłem co to karawaning. Teraz żałuję straconych lat nad morzem.

A Europa ? Jak wystarczy kiedyś czasu i zdrowia to pojedziemy, ale na razie będę wraz z rodziną odkrywał piękno naszego kraju :ok:

 Ja podpisuję się pod słowami Spabla1. Polska jest naprawdę wspaniałym do wędrówki krajem. Mamy wszystkie krainy geograficzne. Ponad 1000 letnią historię. Nie pamiętam czy ktoś wymieniał Częstochowę, Biskupin, Ujście Wisły, Góry Świętokrzyskie( gdzie rośnie znany starszemu pokoleniu choćby z podręczników do historii -  ponad 1000 letni Dąb Bartek),  bo w 50-ce ich nie widziałem i naprawdę wiele innych magicznych wręcz miejsc w Naszej Ojczyźnie. Mam w związku z tym propozycję by każdy z forumowiczów jakieś wyjątkowe miejsce "zareklamował" - o ile można to tak nazwać. Można by też pokusić się o podział np. natura, zabytki, obiekty sakralne, miejsca historyczne itp. Co szanowni koledzy (i koleżanki) o tym sądzą? Coś mi mówi że ta 50-tka stałaby się uboższą wersją miejsc wartych do zwiedzenia...

Pozdrawiam tym razem z Ciechocinka

- Marek z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie po przeliczeniu wyszedł nie ciekawy wynik, taki jak u konara, czyli 26/50. Jeszcze dużo do nadrobienia ale to sama przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło mi 36/50 czyli trochę zostało. Byłem też w wielu równie wspaniałych których w tym zestawieniu nie ma. Może warto stworzyć naszą listę wspaniałych nieznanych miejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

no to mam już połowę część wielokrotnie już odwiedzałam ,mam nadzieję z jak mi się uda przy pomocy tego forum zakupić przyczepkę odwiedzę też pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.