Skocz do zawartości

kemping z opcją wyżywienia


mewka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czy istnieją kempingi z opcją wyżywienia all inclusive ? Chodzi mi o to żeby totalnie odpocząć od gotowania poza grillem. Zdaję sobie sprawę że ceny mogą być wysokie ale to drugorzędne. Szukałam podobnego tematu lecz nic nie ma,mam nadzieję że nie jest to temat z kosmosu hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie. Czy istnieją kempingi z opcją wyżywienia all inclusive ? Chodzi mi o to żeby totalnie odpocząć od gotowania poza grillem. Zdaję sobie sprawę że ceny mogą być wysokie ale to drugorzędne. Szukałam podobnego tematu lecz nic nie ma,mam nadzieję że nie jest to temat z kosmosu hehe(1).gif

 

:thank:

post-3533-0-10001000-1357413506_thumb.jpg

post-3533-0-82866200-1357413532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik i Piotrekbb gratuluję humoru... Ale odnoszę wrażenie że "nabijacie" sobie licznik postów - może to sposób na dowartościowanie .... :hmm:

 

Pasjonat - dzięki za podejście. Głównie to Chorwacja,lecz generalnie to bez znaczenia. Masz jakieś namiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie poczucie humoru ? Kemping na którym bywam oferuje możliwość wykupinia wyżywienia ,płatności codziennie lub ze zniżką w formie abonamentu. Niestety drinków nie roznoszą , ale co dwa trzy dni zewnętrzna firma" polewa wino do plastikowych kubeczków.

 

Jeśli masz myśli parcele z wyżywieniem to raczej tylko ZHP itp. lub opcje Karlika

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie :hmm: bo przyczepy właśnie stwarzają możliwości i o to chyba w tym wszystkim chodzi, aby

właśnie nie korzystać z różnego rodzaju knajp tylko samemu coś upichcić. :jesc:

Ale to moje zdanie jest na ten temat.

Pozdrawiam.

P.S Chyba że nie masz przyczepy bo profil nie uzupełniony.

Edytowane przez TOM3653 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.... . Przykład:

1. 2 tygodnie+parcela+własne gotowanie = kwota x

2. 2 tygodnie+parcela+all inclusive = kwota x + powiedzmy 20-30% więcej na poczet tego all incl.

 

Jeśli poszłam za bardzo swobodnie ze swoją myślą to sorki. Chodzi oczywiście o te 20-30%, nie jestem żoną szejka jeśli tak to zrozumieliście :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parcela +3 osoby we włoszech to ok 40€ /dziennie , raczej nie ma szans na wyżywienie za 30%tej ceny pomijając trzy zestawy w "makdonaldzie".

Samodzielne gotowanie to ok 10€/(2+1) w zależności od preferencji , jest to już cena z napojami w tym wyskokowymi oraz wsadem na grila

Edytowane przez piotrekbb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daleko nie szukając drawtur tak ma ........... i cena była jakaś taka do przyjęcia. Korzystaliśmy z tej opcji (żarcie w stołówce) jak byliśmy z b. małymi dzieciakami.

http://www.drawtur.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale w czym problem?

 

czesto gesto jest tak ze jest restauracja "za plotem" lub po drugiej stronie ulicy i tam mozna sobie zamowic jedzenie...

 

no chyba ze macie na mysli opcje ze ktos do przyczepy przyniesie - to o czyms takim nie slyszalem... ale ja malo swiatowy jestem

 

w Pl tez jest takich masa...

ot pierwszy lepszy ktory znam : http://www.pomona.tp1.pl/

 

ale tam trzeba z przyczepy dojsc do restauracji 50 m ktora jest na terenie kempingu

 

ale przewaznie jest tak ze 30 % drozej to nie realne... bardzo nierealne

 

doba na kempingu ~ 80zł...

doba na kempingu ~ 80zl + sniadanie dla 3 osob ~35zł + obiad dla 3 osob ~50zł + kolacja dla 3 osob ~ 35 zł.. weic mamy jakies 150 % drozej :hehe:

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL to myślę że w każdej miejscowości znajdzie się stołówkę ma której można wykupić posiłki, jak nie na samym kempingu to gdzieś w okolicy

jeszcze jako dzieciak jak jeździliśmy tylko z tatą to w malutkich Wiciach mieliśmy taką opcję, tyle że chyba same obiady, nie all ;)

cenowo jest to korzystniejsze jak jadanie w knajpach, ale pewnie droższe niż gotowanie samemu

 

my teraz to mamy system mieszany, czasem rybka na mieście, czasem ze swojego grilla ;)

można też sobie ułatwić i np kupić samą rybkę w smażalni, a resztę w sklepie (surówka, ziemniaki ugotować bo to najprostsze)

 

za granicą też na każdym kempingu jest knajpa i może maja jakieś stałe wyżywienie :niewiem:

wiem ze w Grecji na Thallata była taka pseudo stołówka, ale nigdy tam nie jedliśmy ... ze dwa razy pizze wieczorem :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik i Piotrekbb gratuluję humoru... Ale odnoszę wrażenie że "nabijacie" sobie licznik postów - może to sposób na dowartościowanie .... :hmm:

 

Pasjonat - dzięki za podejście. Głównie to Chorwacja,lecz generalnie to bez znaczenia. Masz jakieś namiary?

 

Chorwacja . Dokładnie gdzie ? Jeśli Split lub Dubrownik to mam tam hotelową rodzinkę i mogę się mailowo dokładnie dowiedzieć jak u Nich z wyżywieniem. ale troche za wiele oczekujesz po odpowiedziach przy tak małym wkładzie ze swojej strony. Nie dziw się Karlikowi i Piotrowi . Podaj czym masz zamiar biwakować , gdzie i kiedy w przybliżeniu pojechać bo chyba nie masz zamiaru jechać gdziekolwiek gdzie podadzą michę. :).

 

 

W kraju to raczej tylko o Kaszubach mógłbym się jeszcze szczegółowo udzielić .

Znam parę miejscówek gdzie można posiłki wykupić nie będąc gościem ośrodka. Wiele razy biwakowałem na dziko a stołowałem się z dziećmi w pobliskich ośrodkach wypoczynkowych. Kiedyś nawet w Studzianicach wykupując posiłki otrzymałem pełen pakiet usług jak gość ośrodka , w który wchodziło ognisko integracyjne , pożegnalne , pełen dostęp do sprzętu wodnego wraz z wind surfingiem , za który inni z poza ośrodka musieli płacić kaucje.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.