Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl Lista chętnych


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

proszę o wykreślenie nas z listy chętnych poniewaz mamy 10 procent szans na przyjazd a mogą skorzystać inne załogi przepraszamy i pozdrawiamy

Ale mnie załamaliście :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam pytanie związaną z listą załóg na zlot. W mojej załodze są dwie osoby ale koleżanka, która również się zapisała też ma dwu osobową załogę ale prawda jest taka,że "my" czyli nasza czwórka jedziemy jednym samochodem i będziemy w naszym przypadku spać pod jednym namiotem więc czy mogę do mojej załogi dopisać dwie osoby a jej zapis wykreślimy?

Proszę o odp. bo zlot tuż tuż al lista rezerwowych powstaje.

 

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie i zdrowie tak się skomplikowało, że choć został tydzień do zlotu, ciągle nie mam pewności, czy dam radę budka nie zrobiona, kręgosłup nie wyleczony). Niemniej patrząc optymistycznie na sobotę, może mój majster upora się cepką. Dlatego jest 51% szans, że uda nam się dojechać. Proszę zatem o dopisanie nas do jakiejkolwiek listy.

Terenowcy 2 + 2 (5+9 lat).

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie nas na listę rezerwowych, jeśli się uda dojechać zapewniamy niesamowite emocje gdyż po raz pierwszy będziemy rozstawiać namiot ;) 

Nasza mała ekipa to 2+1 (dziewięciolatek widoczny w awatarze - zdjęcie zrobione podczas wyjazdu na Woodstock).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wpisanie nas na listę rezerwowych, jeśli się uda dojechać zapewniamy niesamowite emocje gdyż po raz pierwszy będziemy rozstawiać namiot ;)

Nasza mała ekipa to 2+1 (dziewięciolatek widoczny w awatarze - zdjęcie zrobione podczas wyjazdu na Woodstock).

;) ja przerabiałem to w Sławie w zeszłym roku - loża szyderców się znajdzie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.