Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl Lista chętnych


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W dalszym ciągu będziemy prowadzić listę chętnych . Lista ta będzie listą rezerwową  . Prosimy o zapisywanie się . Znając dotychczasowe nasze spotykania  , część z nas,  która wyraziła chęć udziału w  zlocie , niestety z różnych przyczyn nie będzie mogła  dojechać. Tu prośba do tych którzy nie będą mogli przyjechać , żeby tutaj zgłosili ten smutny fakt.

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielkim żalem zwalniamy nasze miejsce 23. POLO - 2+2 (3 i 8 lat) i prosimy o przeniesienie na listę rezerwową (bo jeszcze będę walczył ) powód dwie komunie w tym jedna naszego Klaudiusza i marne szanse na połączenie wolnych dni w pracy :(

Edytowane przez POLO (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jak zobaczyłam znak zapytania przy moim niku na liście to uzmysłowiłam sobie że mój post (#207) można było źle zrozumieć. Dlatego spieszę donieść że chciałabym się znaleźć na liście głównej jak tylko zwolni się jakieś miejsce.

ja już tak mam, że raz na jakiś czas chlapnę coś a inni ludzie nie wiedzą o co mi konkretnie chodzi. A poźniej z tego nieporozumienia wychodzą.

Sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.