Skocz do zawartości

XIII Zlot Karawaning.pl Lista chętnych


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wpisanie nas na listę rezerwowych, jeśli się uda dojechać zapewniamy niesamowite emocje gdyż po raz pierwszy będziemy rozstawiać namiot ;)

Nasza mała ekipa to 2+1 (dziewięciolatek widoczny w awatarze - zdjęcie zrobione podczas wyjazdu na Woodstock).

 

 

;) ja przerabiałem to w Sławie w zeszłym roku - loża szyderców się znajdzie;)

 

Znajdzie się też i pomocna dłoń i to pewnie nie jedna :-)

 

Pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 271
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z przykrością muszę zwolnić miejsce na liście głównej (nr 36). Niestety zaprzyjaźniony forumowicz nie zdąży skończyć mi kamperka na weekend majowy (ze względu na przedłużającą się zimę) :(  Oddajemy również miejsce w kolejce I-m kursem do Gniezna (nr 24). Zapisałem się na naklejki 2 sztuki (nr 52). Proszę podać gdzie wysłać i do kogo pieniążki (chyba, że znajdzie się chętny na te naklejki). Do zobaczenia na innych spotkaniach :banan: :banan: :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się też i pomocna dłoń i to pewnie nie jedna :-)

 

Pozdrawiam ;-)

wiem wiem i na to liczę :) loża szyderców też jest budująco-motywująca ;) przy okazji opowiem jak to było rozkładać namiot w deszczu na Woodstocku (10 chłopa się w to bawiło a, że byli pod niezłym wpływem... rozłożyli go jakoś do góry nogami czy coś... w końcu z elementów namiotu powstała prowizoryczna plandeka przeciw deszczowa )

Edytowane przez banicja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co by było jeśli się nie zapiszę bo nie mogę w tym momencie ( po prostu nie wiem czy dam radę i nie chciałbym zajmować miejsce tym co są zdecydowani i mają wolne załatwione) a w brew wszystkim przeciwieństwom uda nam się wszystko ustawić i przyjechać, to będzie szansa wjazdu na teren kempingu bez rezerwacji  :hmm:  .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.