Skocz do zawartości

poszukiwane ... Lander, Intercamp, Qek


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :-]

 

Po nieudolnych próbach zerwania z nałogiem karawaningu zaczynamy rozglądać się za kolejna przyczepką :] Tym razem mamy jednak chętke na jakiegoś wynalazka :bzik: Upatrzyłem sobie trzy modele które by Nas interesowały a mianowicie; Lander Graziella, Intercamp oraz Qek Junior :serducha: kolejność nieprzypadkowa :policja: Raczej nie są to zbyt popularne przyczepki i dziesiątkami w komisach nie stoją więc jak by ktoś widział lub słyszał o takich modelach to będę wdzięczny za info :blagac: Prosze o nie odsyłanie na zagraniczne poszukiwania bo nie mam na to czasu i chęci Stan utrzymania bez większego znaczenia bo i tak przyczepe pod siebie zrobie ... w sumie to żadnych wymagań co do stanu i wyposażenia nie mamy :-]

 

Dla zobrazowania;

LANDER GRAZIELLA

post-1137-0-49736600-1353867241_thumb.jpg

post-1137-0-13387500-1353867267_thumb.jpg

 

INTERCAMP

post-1137-0-76209600-1353867333_thumb.jpg

post-1137-0-21915800-1353867361_thumb.jpg

 

QEK JUNIOR

post-1137-0-67175600-1353867400_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdecydowanie NIE o ten Intercamp chodzi :-] ale rocznik może być każdy :yay:

 

Zadzwonie zadzwonie :ok: ustalam też jednego Qeka ze Świdnicy czy jakoś tak, zobaczymy czy sie uda :niewiem: Widać że Qeka najłatwiej dostać a akurat jest na końcu mojej listy :-] ale jak sie nie ma co sie lubi ... hehe(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wotr jak byś przy okazji rzucił na nią okiem zrobił jakieś foto i zdobył nr tel to będę wdzięczny :piwo: nie ma pośpiechy bo ciśnienia nie mam i naprawde na czasie mi nie zależy :-] a Wro by mi pasował bo średnio raz na dwa miesiące tam bywam :drive:

 

 

 

Tom, Airstreamy są świetne ale na ogół są wielkie i ciężkie :oslabiony: i holownik bym musiał mieć konkretny :niewiem:... może kiedyś :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta cepka to cos w ten desen - fajna była...

w Ustroniu stacjonowali niedaleko Nas...

Kit'ek - pogadaj ze Szczepanem moze ma namiary na te załoge... i bys gotowca odkupil /jakby chcieli sprzedac/

... lub po nr rej mozna szukac ;)

post-728-0-10440900-1353964248_thumb.jpg

 

post-728-0-05964800-1353964886_thumb.jpg

post-728-0-35139000-1353964889_thumb.jpg

post-728-0-91615600-1353964890_thumb.jpg

 

 

p.s: pozdrawiamy Ich gdyby czytali to :)

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: jeśli mnie oczy nie mylą to najprawdziwszy Lander :slina:

 

... uderze do Szczepana może ma jakieś namiary :hmm: nawet jak sprzedać jej niechca to chętnie bym obejrzał i zasięgnął tematu :-] Numery słabo widoczne :niewiem: Jak byś miał Bodziu foto lepszej rozdzielczości i dało by się odczytać nr to wyślij mi na PW :blagac: bez problema ustale sobie wtedy właściciela :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.