Skocz do zawartości

poszukiwane ... Lander, Intercamp, Qek


kit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W kraju - nic nie pomogę. Ale odnośnie poszerzenia poszukiwań o inne modele - może BIOD ?? również 100% poliester, a zawsze o jedną możliwość więcej. Podaję przykładowy link:

 

Biod 400 T

 

Pozdrawiam,

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Qek powstał właśnie do Trabanta i dlatego taka popularność ich w świecie miłośników Trabiego i Wartburga :-] Poczytałem troche o tej przyczepce i na nią sie decydujemy ... teraz tylko pozostało znaleść taką ... co jak widać łatwe nie jest :pad:

 

 

 

Adam a Tobie się gdzieś tam Qeki nie trafiają? :hmm: ... Biod ciekawy :ok::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, przyczepy nietuzinkowe, rzadko spotykane, "wyjątkowe" w praktyczny czy mniej praktyczny sposób, np. poliestrowe - są za granicą droższe, aniżeli przeciętna przyczepa z tego samego roku, nawet lepiej wyposażona. Ale jeżeli coś mi wpadnie w oko, na pewno dam znać, odezwę się - takie rzeczy rzucają się w oczy heh :-) Pozdrawiam, powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha niezły numer :ok: od pół godz ogladam ją własnie i dyskutuje z kumplem o niej :-]http://otomoto.pl/inny-intercamp-355-kolekcjonerska-T3523687.html

 

Może jest jakaś dobra dusza z Olsztyna która ma troche czasu i checi żeby rzucic okiem na nią? :blagac: Ja jutro tam dzwonie i pogadam co i jak z nią :hmm:

 

Wolałbym Qeka Juniora ale może narazie na przeczekanie wezme tą :niewiem: Znalazłem tez Qeka Aero w Gubinie ale zdewastowana ostro i bryła mi się nie podoba :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza przeterminowana :oslabiony: a przy drugiej nie widze danych teleadresowych :look:

 

 

"Prześpie" się z tym Intercampem :hmm: i może na tymczasówke go wezme :niewiem: Znalazłem użytkownika takiej na Naszym forum i jutro podziałam w temacie http://forum.karawaning.pl/topic/3748-pomoc-tani-kempinggospodarstwa-okoliceEzklarskiej-poreby/ ... a jak się zdecyduje to w weekend z Adamem do Olsztyna :drive: chociaż "tambylec" by sie przydał żeby zrobił rekonesans :blagac: jest ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy drugiej nie widze danych teleadresowych :look:

na dole jest numer tel,zadzwoń i zapytaj,jak i skąd wziąć kod do odblokowania namiarów,na tej stronie wszystkie namiary są na dziwne kody

 

Copyright by e-sprzedam tel. 68 444 33 11

kod do tego qeka 52

dziwne to jakieśniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj o tego Intercampa i dowiedziałem się co i jak Niestety jedyny forumowicz z Olsztyna jest najbliższe dwa tyg niedostępny i nie ma kto na nią rzucić okiem ... a tak w ciemno jechać :oslabiony: Niechce mi się gibać tych km :drive:

 

 

Ogólnie nie wiemy co zrobić z tym dziwolągiem :niewiem: brać niebrać :niewiem: ech :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kit,

wczoraj widziałem zarejestrowanego Queka Juniora w miejscowości Kamienna koło Namysłowa ( opolskie ). Sprawdź czy gdzieś nie przewinął w ogłoszeniach. Jakby co to mogę zagadać w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki przejże odpowiednie portale :ok: A jak byś miał okazje zapytać czy czasem na sprzedaż nie jest to będę wdzięczny :ok: oczywiście na luzie i bez musu, poprostu tak przy okazji :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.