Skocz do zawartości

Ukraiński klub w Zakopanem na Nowy Rok


Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie. Jeździłem na wschód długo. Wiem do czego są zdolni zarówno pogranicznicy jak i celnicy i nie ważne z jakiego kraju-czy Polacy, Niemcy, czy Rosjanie.To chyba proste, że mówiąc o SS Brutaliy nie mówi tego dosłownie!!! Trzeba być chyba niespełna rozumu czytając to dosłownie. A pracując 10 lat za kierownicą dało mi się nie raz odczuć, że ja jestem zerem, a pan celnik, lub pogranicznik "panem". Kto nie jeździł na wschód może nawet nie znać skali problemu i nawet niech się nie wypowiada. A jeszcze ciekawostka: to sporadyczne przypadki, ale w Niemczech nie raz dano mi odczuć, że jestem śmieciem! Myślę że czasem jest to po prostu wrogie nastawienie do danej nacji, a czasem wstanie z rana lewą nogą, ale to się naprawdę zdarza!

...lecz na wschodzie widać to szczególnie...na niektórych przejściach także Polacy dla Polaków potrafią być naprawdę złośliwi. Dlaczego nie jesteście uwierzyć kolegom z Ukrainy, nie wiem, ale ja jestem pewien, że to co mówią to prawda, bo przeżyłem to na własnej skórze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie.

 

Kończymy!!!! czerwona.gifTo absolutnie do niczego nie prowadzi. Nic nikomu nie udowodnimy, a za chwilę zaczniemy wyciągać komuś pochodzenie, wejdziemy w opcje polityczne i w ogóle zaczniemy się gryźć. BRUTALITY. Uznaj temat za zamknięty. Za dużo już zostało powiedziane, zabolało obie strony. Wystarczy. Takie jest moje zdanie.

 

Jeżeli reszta się ze mną zgadza to po prostu przestańmy już pisać w tym wątku.

 

Natomiast chętnie obejrzałbym zdjęcia z ukraińskiego Sylwestra w Zakopanym. W zasadzie od tego zaczęła się dyskusja.hmm.gif

 

Proponuję Brutality abyś otworzył nowy wątek, tylko na zdjęcia. I koniec.

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.