Skocz do zawartości

Może coś się ruszy w temacie Viatoll


marios

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek ale ten system doskonale się sprawdza w wielu krajach. Tylko nasi możni wsadzili do tego swoje palce i wyszło jak zawsze.

Wystarczyło wprowadzić tylko takie zasady jak w innych europejskich krajach (np. Niemcy, Austria, Czechy, Włochy, Holandia).

Tam jakoś nikt z przyczepą kempingową z pudełkiem nie jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślę że pewne cechy są w narodzie ponadczasowe. Fakty o których Koleżanka-Kolega pisze są godną kontynuacją różnych faktów z mniej lub bardziej odległej przeszłości takich jak :

  • kupno w czasach PRL licencji na ciągnik w standarcie calowym a nie metrycznym
  • Zmiana normy na emitowany przez samochody hałas po to aby zakup licencji na fiat 126P miał ręce i nogi( PRL )
  • Odmowa wsparcia wynalazcy nowatorskiej technologii z tego powodu że nie mógł wykazać gdzie w ciągu ostatnich 2 lat na świecie ta technologia była stosowana (RP )
  • it[p itd .......................name=WojtEwa' timestamp='1351675513' post='292432]

Pomijając niewłaściwego adresata, zgadzam się z Adamem że nasz kraj jest cholernie pazerny. Za nieprzemyślane pomysły na dodatek otrzymuje się nagrody , finansowane z naszych portfeli.

Można sobie zadać pytanie, co stało na przeszkodzie , by wdrożyć systemy które istnieją i się znakomicie sprawdzają w innych krajach?

Odp: Przywileje wynikające z szacunku do obywateli i turystów.

Viaharacz jest procederem tak samo rabunkowym jak radary SM poukrywane w krzaczorach czy bagażnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz kraj jest cholernie pazerny.

 

Viaharacz jest procederem tak samo rabunkowym jak radary SM poukrywane w krzaczorach czy bagażnikach.

 

nie, nie to nie kraj pazerny, trzeba nazwać rzeczy PO imieniu cfaniaczek.gif ...i zastanowić się z "korzyści" bycia członkiem UE..? :ok:

 

na szczęście, po długiej "przeprawie" :pad: w przyszłym tygodniu odbieram nowy dowód z nową mniejszą dmc. :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu odbieram nowy dowód z nową mniejszą dmc. :palacz:

 

 

 

abyś tylko nie trafił na służbistę z inspekcji drogowej bo jak Cię zwarzą to dowód zabiorą. W tym roku widziałem na DK 7 inspekcje jak przyczepy zatrzymywali gdzieś w okolicy chyba Pasłęka, na kawału jeszcze starej siódemki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu odbieram nowy dowód z nową mniejszą dmc. :palacz:

 

abyś tylko nie trafił na służbistę z inspekcji drogowej bo jak Cię zwarzą to dowód zabiorą. W tym roku widziałem na DK 7 inspekcje jak przyczepy

 

jakie to ma znaczenie, czy służbista czy nie...? normalne, że nie można przekroczyć wagi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie, nie to nie kraj pazerny, trzeba nazwać rzeczy PO imieniu cfaniaczek.gif ...i zastanowić się z "korzyści" bycia członkiem UE..? :ok:

 

na szczęście, po długiej "przeprawie" :pad: w przyszłym tygodniu odbieram nowy dowód z nową mniejszą dmc. :palacz:

 

A ja jak nic nie zrobię to będę płacił z powodu 10 kg :zly:. Masakra.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego również płacę z powodu +25kg.

Czytałem, ze podjęto rozmowy z firmami transportowymi na temat zmian naliczania kar w systemie opłat po tym, jak zagrożono paraliżem Warszawy przez Tir-owców. Wydaje się , że jest to jedyna droga zmuszenia do rozmów. Tylko czy nas karawaningowców stać na taką mobilizację w stolicy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie - NIE.

 

 

 

 

myślę że 20 do 30 zestawów spokojnie mogłoby zablokować śródmieście, a to już by spowodowało potęże korki. Niestety kto z nas mógłby przyjechać w tygodniu i pojeździć po warszawie. Czy mieszkasz w w-wie czy dalej to i tak trzeba brać urlop. Ja jestem za. Organizacji się nie podejmę, chętnie pomogę w planowaniu trasy. I napewno będę uczestnikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że 20 do 30 zestawów spokojnie mogłoby zablokować śródmieście, a to już by spowodowało potęże korki. Niestety kto z nas mógłby przyjechać w tygodniu i pojeździć po warszawie. Czy mieszkasz w w-wie czy dalej to i tak trzeba brać urlop. Ja jestem za. Organizacji się nie podejmę, chętnie pomogę w planowaniu trasy. I napewno będę uczestnikiem

 

 

 

a gdyby tak połączyć to z protestem kamperowców ws akcyzy to moze wyjśc fajna zadyma :swiety:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat protestu był już poruszany w lipcu i zdechł śmiercią naturalną....było kilka/kilkanaście osób zainteresowanych, ale to mało...kilka postów od #250 i kilka od #332

http://forum.karawaning.pl/topic/10947-co-z-tym-viatol-em/page__st__330

żeby rozeznać się, czy byliby zainetresowani i gdzie to zrobić myślę że np.w HydeParku, należałoby otworzyć nowy temat, i tam wypowiadać się, ocenić siły i ewentualnie coś organizować...:hmm:

 

jak to mówią "w kupie siła", a jest nas prawie 10tys...:>:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.