Skocz do zawartości

mikroswitch


dudi0705

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, proszę o wsparcie, właśnie zchrzanił mi się tzw.mikroswitch w kranie (ciepła-zimna woda), czy ktoś wie gdzie mogę coś takiego kupić? W sklepach z częściami do karawaningu raczej tego nie znajdę.

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie dobiera do tego włącznika ? trzeba zdjąć pokrętło ?

u mnie też przestało cykać :(

 

W zwykłym Novo firmy Comet trzeba ściągnąć pokrętło. Przy składaniu uważaj bo baterie można różnie wyregulować. Mi za pierwszym razem wyszło tak że mikroswich wyłączał pompkę a nie było zamknięcia hydraulicznego instalacji. Po odkręceniu wody w innym miejscu wylewało się również w naprawianym smirk(1).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest to comet to tu masz adres http://www.comet-pumpen.de

-mozna kupic poszczególne elementy a wysyłka kosztuje ok 20 zł z niemiec

Edytowane przez jubi-tom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwykłym Novo firmy Comet trzeba ściągnąć pokrętło. Przy składaniu uważaj bo baterie można różnie wyregulować. Mi za pierwszym razem wyszło tak że mikroswich wyłączał pompkę a nie było zamknięcia hydraulicznego instalacji. Po odkręceniu wody w innym miejscu wylewało się również w naprawianym smirk(1).gif

 

:yes:

u mnie jest chyba jakiś noname, próbowałem delikatnie ściągać ale spróbuje mocniej,

bardziej zepsuć i tak się nie da, poczekam tylko na koniec sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest to comet to tu masz adres http://www.comet-pumpen.de

-mozna kupic poszczególne elementy a wysyłka kosztuje ok 20 zł z niemiec

 

A jak tam się składa zamówienie ? Bo jest coś co potrzebuję zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja składałem zamówienie emailem ,troszke to trwało bo odrazu nie odpisują na email ale wszystko dostałem ,nawet jak w katalogu nie było czesci to wytłumaczyłem (opisałem do czego to jest )

pieniazki wpłaciłem im na konto ale dopiero jak dostałem przesyłke

Sumując - żaden krajowy przedstawiciel niechciał mi zamówić np rączek do kranu tłumacząc tym ,że taniej będzie zamówic cały kran, a po za tym jest to za małe zamówienie lub taka czesc nie występuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, proszę o wsparcie, właśnie zchrzanił mi się tzw.mikroswitch w kranie (ciepła-zimna woda), czy ktoś wie gdzie mogę coś takiego kupić? W sklepach z częściami do karawaningu raczej tego nie znajdę.

Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich.

Proszę bardzo :thank:

http://allegro.pl/mi...2631132446.html

Koszty dostawy powalają na kolana :czerwona:

Na zdjęciach w opisie sprzedaży brakuje takiej małej wygiętej blaszki rozporowej.

Mam nadzieję że jednak sprzedają te mikro wyłączniki kompletne :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo :thank:

http://allegro.pl/mi...2631132446.html

Koszty dostawy powalają na kolana :czerwona:

Na zdjęciach w opisie sprzedaży brakuje takiej małej wygiętej blaszki rozporowej.

Mam nadzieję że jednak sprzedają te mikro wyłączniki kompletne :hmm:

 

No właśnie . Ta blaszka . :lol: Też mm nadzieje że na fotce to wersja demo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat, w moimi kranie słychać cykanie tego mikro włącznika niestety woda nie leci

czy miernikiem da się jakoś to zmierzyć czy ten włącznika ma jakieś przejście lub czy się załącza :niewiem:

podpinając miernik pod kabelki co powinien wskazać miernik i na jaki pozycji powinien być ustawiony. :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.